• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OMIZa málo peněz hodně muziky: DEALy, vouchery a hromadný nákup -- linky, zkušenosti.
    Alzáci jsou napříkald tady: http://blog.doprofilu.cz/nezarazene/slevovy-kupon-alza.html
    Pro přehled o aktuálních dealech stačí sledovat: SlevoMan.cz a SKRZ.cz.
    Na SlevaX.cz se dají pro přehlednost nahoře naklikat města
    a maximum lze vydojit patrně z Foxtera.

    Na nástěnce jsou servery jednotlivě, spíš pro pořádek... no, popravdě... jenom proto, abych je měl při ruce.

    Připisuju tam i zkušenosti. Taky tam jsou referaly, kdybyste chtěli někomu udělat radost. Pokud nějaký v diskusi uvidím, přidám ho tam. Pokud nezapomenu. Škoda každý stovky, která někomu nepřipadne...

    Prostě mrkněte i na Nastěnku.
    A rozcestník nakonec:
    [ Za málo peněz hodně muziky: PRODEJ ZE DVORA, FARMY, UDÍRNY... ]
    [ Za málo peněz hodně muziky: Tipy a linky na SLEVY, AKCE, VÝPRODEJE, zajímavé služby. Toto NENÍ BAZAR !!! ]
    [ Za málo peněz hodně muziky: DEALy, vouchery a hromadný nákup -- linky, zkušenosti. ]
    [ Za málo peněz hodně muziky: ALL you can EAT! - restaurace, kde se můžete najíst víc než dosytosti (=Sněz Co Můžeš) ]
    [ Za málo peněz hodně muziky: RECENZE, TESY, HODNOCENÍ, DOPORUČENÍ výrobků, služeb... bez ohledu na reklamy. ]
    rozbalit záhlaví
    FTN
    FTN --- ---
    Booking.com

    HNZ
    HNZ --- ---
    nemate nekdo voucher na slevu na parkovani na ruzyni? diky!
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    KASAVIP24
    vip kód do DATARTU
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    Ahoj, ma někdo slevovy kupon na ABOUT you? :)
    KULA
    KULA --- ---
    KAJJAK: včera jsem si tam vyzvedl náhradní baterie :D, nicméně do políčka, kde zaškrtáváš obchodní podmínky vtísnili piďi písmem poplatek balné 39,-. Takže na stránce s objednávkou vidíš cenu produktu, vidíš fee za převezení na prodejnu a pak úplně mimo a fakt mrňavě, že ještě teda to balné. Asi by mě to nevadilo, kdybych to viděl, ale takhle ukryté je to naschvál aby to člověk neviděl a takové manýry já tůze nerad. Takže jsem tam nakoupil poprvé a naposledy.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CEEFA: to je stejna otazka, jaktoze je schopnej bolt te prevest z cimic do malesic za 110kc... nekdo to musi zaplatit a pravdepodobne to zaplati jina cast byznysu.
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    Mě je u megaknih divná jedna věc, že jejich konečná m. o. cena je často nižší než velkoobchodní, distribuční cena, ten jejich business model mi nedává smysl
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    KAJJAK: Tak Megaknihy jsou jak malinký Amazon, před lety začínali jako eshop s levnějšími knihami, pak přidali všemožné jiné zboží, ale nebudou přece měnit značku. Navíc v minulosti byli mnohen spolehlivější a tím si vybudovali spotřebitelskou základnu, které trvá než odpadne a v mezičase nalákají další zákazníky na reklamu. Není to žádné překvapení, že jen prodej knih nevynáší tolik, viz Luxor, taky mají kromě knih i spoustu dalšího sortimentu.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    QUANTI:

    me prave zaraci ze se jmenuji megaknihy ale knizky nejsou to co jim dela vetsinu obratu... ani velikost baliku co vidim ze posilaji neodpovida kniham :-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    KAJJAK: Mám na ně dost negativních recenzí (pomalost, špatný stav zásilky), různé takové podivné praktiky jako že vyhledávání přes heuréku má menší cenu než z jejich stránek... já tam ze zásady nenakupuju, ta firma je mi prostě šíleně nesympatická. Většinou se dají sehnat knížky za podobné ceny z obchodů, kde nemám tak špatný pocit (Dobré-knihy, Knihcentrum, Booktook nebo během několika 20% slevových akcí, které má do roka, i Kosmas)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    KAJJAK: Já od nich nakupuju kvůli ceně a tomu, že mají velký výběr.
    MORTIMERA
    MORTIMERA --- ---
    KAJJAK: z netu, často mě to k nim přesměruje, když hledám nejlevnější variantu něčeho, co skoro nikde jinde nemaj (malá kovová forma na koláč, malá obyčejna plastová polička atd. atd....)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    KAJJAK: Nakupuju u nich už roky. Nevím, proč přesně jsem s tím začal :-) Asi cena (via Heureka).
    MORTIMERA
    MORTIMERA --- ---
    ELENFANT: mám slevu ehm 10 Kč při objednávce nad 300 kč, platí do 3.3.24 kod je QF17410Q
    ELENFANT
    ELENFANT --- ---
    KAJJAK: Klasicky zbozi.cz/heureka.cz plus teď mám výdejnu za rohem.
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    dotaz, nebo spis mensi pruzkum: megaknihy maji sklady vedle nas, odkud jste se o te firme dozvedeli? trochu jim zavidim, posilaji stovky baliku denne jak tam ty prepravni sluzby jezdej, my jen tak desitky :-)
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    ELENFANT: mám Megaknihy 25 nad 700, platí do 12. 4.

    kdyžtak pošta
    ELENFANT
    ELENFANT --- ---
    Někdo prosím kód do Megaknih? (klidně nad 1000,- pak zas sem hodím já ten svůj...)
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    https://www.decodoma.cz/- sleva 20% a doprava zdarma, kód: VIPSLEVA24AQ nelze kombinovat s jinými slevami, platné do 30.4.24

    https://www.electroworld.cz/sleva 250Kč při nákupu nad 1250Kč, kód: EW24BP250, platné do 29.2.214

    https://www.trenyrkarna.cz/ 30% i na již zlevněné zboží, kód: DLBP2, PLATNÉ DO 30.4.23
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    Zafido.cz
    c7WrxK
    Zadejte do pole "Vložit slevový kupón" v košíku.
    Platí při nákupu nad 1000 Kč. Platnost kódu 14 dní.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam