• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OMIZa málo peněz hodně muziky: ALL you can EAT! - restaurace, kde se můžete najíst víc než dosytosti (=Sněz Co Můžeš)
    Do ČR se pozvolna dostává styl stravování oblíbený zejména v Americe, ale i v jiných částech světa - All you can eat (sněz kolik dokážeš). Při zaplacení paušální částky je možno v neomezeném množství konzumovat vše, co podnik nabízí. Uspořádání bývá buď bufetové, kde si sami můžete vybrat z nabízených pokrmů, nebo jste průběžně obskakováni číšníky, kteří vám neustále doplňují talíř vybranými lahůdkami. V tomto klubu chceme zejména doporučení na kvalitní podniky, kde se dá za investované peníze nejen nacpat žaludek, ale i ochutnat různé specialitky a hlavně se dobře pobavit s přáteli. ---------------------------------------------------------v A rozcestník užitečných poboček:
    [ Za málo peněz hodně muziky: PRODEJ ZE DVORA, FARMY, UDÍRNY... ]
    [ Za málo peněz hodně muziky: Tipy a linky na SLEVY, AKCE, VÝPRODEJE, zajímavé služby. Toto NENÍ BAZAR !!! ]
    [ Za málo peněz hodně muziky: DEALy, vouchery a hromadný nákup -- linky, zkušenosti. ]
    [ Za málo peněz hodně muziky: ALL you can EAT! - restaurace, kde se můžete najíst víc než dosytosti (=Sněz Co Můžeš) ]
    [ Za málo peněz hodně muziky: RECENZE, TESY, HODNOCENÍ, DOPORUČENÍ výrobků, služeb... bez ohledu na reklamy. ]
    rozbalit záhlaví
    BOSOMT
    BOSOMT --- ---
    ktory indicky/kari bufet obed doporucujete ? varia lepsie ako v PIND? teda aspon na tej strane vltavy ;)
    K1NKZ
    K1NKZ --- ---
    NUFINKA: shit...tam to nebylo vůbec špatný... :-/
    NUFINKA
    NUFINKA --- ---
    Naprostou katastrofou je zjisteni, ze skvele El Mercado ukocilo cinnost :-(
    OMI
    OMI --- ---
    Taaj Palace - Indická Restaurance
    http://www.taajpalace.cz/indexCZ.html
    ul.Nádražní , bývalá hospoda u TRAM zastávky na rohu BUS nádraží Anděl směrem k vlakovému.

    11-15hod
    za 125,-
    OMI
    OMI --- ---
    Sněz kolik můžeš (all you can eat) v doporučených restauracích v Praze
    http://www.restaurant-guide.cz/restaurace-snez-kolik-muzes.html
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    BOSOMT: no to nevypadá vůbec špatně, ani pivo tam není drahý, díky za tip
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    nevíte v praze o nějakým podniku kde je all you can eat složný z něčeho zajímavýho?? rád bych někam pozval rodinu, ale hovězí už nám leze krkem, sushi a mořský plody nikdo nejí a těstovinama s pizzou se nechceme zacpat
    BOSOMT
    BOSOMT --- ---
    JELLYBEAN: uz ju zvysili na 125kc z 109kc
    https://www.facebook.com/IBNPrague
    JELLYBEAN
    JELLYBEAN --- ---
    BOSOMT: to vypada super....nevidim tam nikde cenu all you can eat. Spatne koukam?
    OMI
    OMI --- ---
    ...tak já nějak nestíhám Prhu obrážet, se přiznám.
    A jediné, které znám, je RuningSushi a co jsem koukal, začínají Čongové dělat polední AYE-bufet.
    MIRANU
    MIRANU --- ---
    koukam ze to je zde mrtve...
    MIRANU
    MIRANU --- ---
    Zdravim, muzete tu napsat seznam vsech tvale all can eat(drink) restauraci v Praze?
    zkousel jsem se dostat na stranky nekterych, ale nemohu je otevrit, nebo zjistit z nich, jestli tato nabidka plati pro vse ci bezmasa a pod.

    Dekuji mockrate
    OMI
    OMI --- ---
    OMI
    OMI --- ---
    JEZZEK: Se přiznám, že jsem si to moc neprohlížel, ale odpovídá to tomu, co už řikám druhej měsíc: dealy prostě skončily, zapoměňte, teď už se toho chopili managoři a je to jenom další šméčkovej kanál podřadnejch pracích prášků a slev na úvěry.
    JEZZEK
    JEZZEK --- ---
    OMI: uz jsem na to koukal a prijde mi to jako zlodejina s klasickymi priznaky:
    - kupujes si kupon na slevu, aneb nechci slevu zadarmo
    - konzumace neni neomezena, ale mas proste slevu 70% z celkoveho uctu
    - ceny v jidelaku mi prijdou extremne nastrelene, tak aby po ty 70% sleve to vychazelo cca normalne
    - sleva samozrejme neplati na napoje
    OMI
    OMI --- ---
    BAHI
    BAHI --- ---
    Tak už jsme se ofiko rozjeli na full - http://www.alfaslevy.cz/


    Na stránkách najdete skoro všechny aktuálně platný hromadný slevy pro celou ČR a nějaký i pro SR.

    Je jich tam každý den přes 1000, ale můžete si je libovolně filtrovat a když je nechcete sledovat každý den tak je tam prima funkce Strážce.

    Mám nastvený 2 strážce. Jednoho na Steaky a druhýho na sushi. Vždycky pak ráno když jsem po snídani (před snídaní nedoporučuju) slintám, co je všechno v nabídce.

    Koukněte se prosím na AlfaSlevy.cz a napište mi jak se vám to líbí :)

    Přepošlete prosím kamarádům a známým - nenutím, jen bych byl rád aby se to dozvedelo co nejvic lidi a třeba se to nejakym lidem bude i libit a oblíbí si stránky.

    Udelali jsme i soutěž spolu s portálem akčníceny.cz
    Soutěž - Velká soutěž o squashovou raketu HEAD Nano, kredit na nákup hromadných slev a batoh EXItrek - AkcniCeny.cz
    http://www.akcniceny.cz/souteze/velka-soutez-o-squashovou-raketu-head-nano-kredit-na-nakup-hromadnych-slev-a-batoh-exitrek-777/


    Díky

    Bahi
    OMI
    OMI --- ---
    Za 490,- Piva a levných kořalek co vypiješ, k tomu tatarák a lahev piva DeliriumTremens s sebou
    Voucher pro 1 osobu zahrnuje neomezenou konzumaci piva z 13ti českých a moravských pivovarů (dle denní nabídky), neomezenou konzumaci tvrdého alkoholu (vodka, tuzemák, zelená, jablko, moravská švestka, fernet citrus, griotka) a nealko nápojů, Tatarský biftek (z pravé svíčkové 200g + 6x topinka) a láhev belgického piva Delirium Tremens jako dárek v restauraci Svět piva na Žižkově.
    Voucher je platný od 15.12. do 31.5. 2011.
    NUTNÁ REZERVACE

    Svět piva na Žižkově.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam