• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: API
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    NYX: za tlacitko zpet se primlouvam - u me se to chova tak, ze kdyz zmacknu to, co se u me v browseru bezne chova jako "zpet", vrati me to odkudkoliv uplne zpatky na login screen...
    dalsi vec (to je ale asi zalezitost mojeho browseru) je to ze kurzor je permanentne v modu lupy - tzn browser si mysli ze je treba stranku jeste zazoomovat i kdyz je vykreslena cela a spravne - neni moznost jak mu nejak pres metadata rict ze stranka zoomovat nepujde nebo se s tim proste musim nejak smirit?
    NYX
    NYX --- ---
    tak uz by melo byt mozne se prokliknout i na link na nejaky predmet v trzisti...zobrazi to zakladni info + komentare
    NYX
    NYX --- ---
    jinak jsem to prosel a zacal delat neco jako back...zatim je to jako tlacitko v tom sekundarnim menu vedle logoutu, kde je to ale uplne k nicemu...snad jedina vyhoda je, ze to odscrolluje zhruba do mist, odkud clovek z dane stranky odesel :) zkusil jsem to hodit na swipe doprava, ale nejak mi to blblo...tak snad casem nejak doladim.

    strkat si to nejak do url a podporovat normalni back v prohlizeci by snad melo taky jit az se mi do toho bude chtit.
    NYX
    NYX --- ---
    btw: uz by melo byt mozne prikliknout se na udalost, kdyz nekde narazite na link...ukaze to zakladni info + poslednich 100 komentaru...je to hnusny az hruza, ale to se poladi casem spolu s moznosti psat komentare, listovat jima dal apod...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Rad bych zareportoval, ze na htc magic vse beha jak ma
    E2E4
    E2E4 --- ---
    NYX: ne, je to tam jako překryvný okno právě.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NYX: aha, dik, to sem neznal :)
    NYX
    NYX --- ---
    E2E4: kliknutim na ten iframe te to snad hodi do noveho okna, ne? teda aspon iphone to udela.
    NYX
    NYX --- ---
    DRAGON: das pridat do bookmarku a tam vyberes add to home screen nebo tak neco
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NYX: "no pokud si das logovaci obrazovku na iphonu na plochu" prosimte tohle se dela jak?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    NYX: je to hodně nepohodlný - zoom na šířku apod. nefunguje.. ale možnost je pořád "otevřit v novém okně", no.. Jinak Android tenhle problém nemá.
    NYX
    NYX --- ---
    E2E4: no pokud si das logovaci obrazovku na iphonu na plochu, nemas tam zadne ovladaci prvky okolo jako je url bar, back/next nebo prepinani tabu, tj. do noveho okna to znamena vykopnuti ven, pusteni safari a otevreni toho odkazu tam, o tom prave mluvim. pro navrat zpet by to pak znamenalo vypnuti safari a novy login do nyxu. ten iframe jsem dal takhle aby zustalo videt to menu na hore a clovek se mohl prekliknout jinam + moznost ten iframe zavrit...neni asi problem tohle odscrollovat pryc, ne?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    NYX: a nedá se to dát do novýho vokna? popř. ten iframe tak nějak přes celou obrazovku?
    NYX
    NYX --- ---
    E2E4: v iframu se to zobrazovat ma, na iphonu te to jinak vyhodi ven do safari a musis se logovat znovu
    E2E4
    E2E4 --- ---
    NYX: nevím jestli to je totéž, ale u externího odkazu (např. z pošty na mobile.de) se to taky zobrazuje v nějakém iframu..
    E2E4
    E2E4 --- ---
    NYX: teda za ty odkazy bych se přimlouval, kurzorovými klávesami je to o dost lepší navigace..
    HARALD
    HARALD --- ---
    NYX: Mas pravdu, je tam. Jsem slepucha slepa.
    NYX
    NYX --- ---
    NYX: ale ono tohle tlacitko v poste ma stejnou funkci jako ta horni obalka...v klubech je uzitecnejsi, tam ekvivalent v hornim menu neni :)
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: ikonky jsou provizorni...nevim jeste jake budu potrebovat, tak tam sazim tyhle co znam a teprve pak budu hledat nejaky vic hi-res set.
    NYX
    NYX --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam