• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: API
    Nove API:
    Postup ziskani tokenu

    Postupně vznikající popis API ve Swaggeru (už by tam měl být nějaký základ):
    https://app.swaggerhub.com/apis/nyx.cz/nyx.cz/0.0.1 
    rozbalit záhlaví
    MOORA
    MOORA --- ---
    NYX:
    Tady je ten přezoomovanej úvod:

    Klidně ti ho půjčím,jen potřebuju něco na telefonování,než si vyhraješ .)
    NYX
    NYX --- ---
    E2E4: reseni:
    bud 1) pujcte mi nekdo androidi telefon
    nebo 2) poslete patch :)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Pořád problémy na Androidu:

    1. megavelká (moc zoom) úvodní stránka a editace textu např. při posílání zprávy. je to kvůli tomu pro mně nepoužitelné.

    2. příliš nízké ikonky, kvůli tomu špatně použitelné.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    CHILDINTIME: provizorni jsem pochopil tak, ze ikonky zustanou, ale budou casem trochu lepsi..
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    ZVIRATKO: tak si poustej velkou verzi a neres to? mam taky android a vim, ze ten prohlizec zvlada v pohode i velkou verzi (a to mam jeden z nejslabsich stroju s 320x240)..ale stejne si radsi poustim mobilni verzi protoze je daleko rychlejsi (i kdyz jsem v praze a 3g mi funguje skoro vsude (o2)). a tech 5 ikonek jsem si schopnej zapamatovat (navic nyx pokud vim rikal, ze jsou provizorni..)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Hele proc ani po kliknuti na obrazek nevidim originalni velikost, ale nejakou zmenseninu? Neprectu stripy :(

    jinak je to prima, akorat mi nefungovaly nyx odkazy.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    NYX: tak to udelej prepinaci ne? ikonky jsou hnus, to uz lip vypada velka verze nez ta mobilni :/ nevim pro co to optimalizujes ale muj browser v androidu ma na 100x vic nez co tam je...
    KEJML
    KEJML --- ---
    MASSO: Hodně blbej. Podívej se do záhlaví.
    MASSO
    MASSO --- ---
    Mozna blbej dotaz: Jaka je adresa na tu mobilni verzi? :-)
    GREGI
    GREGI --- ---
    NYX: hm... nevadi, me v ni slape vse jen to neni uplne super rychle:)
    NYX
    NYX --- ---
    GREGI: U opery je ten problem, ze je rozbita...navic v kazde verzi na kazde platforme trochu jinak :-)
    GREGI
    GREGI --- ---
    NYX: nedelej to na iphone spis bych to udelal na operu.... ta je podobna neli stejna na vsech platformach ne?:)
    CARNERO_CC
    CARNERO_CC --- ---
    +1 pro text misto ikonek.

    Cela verze funguje luxusne, dekuji za ni (at uz bude vypadat nakonci jakkoliv). Ale ikonky mi delaji problemy. Text si prectu a mam jasno, u ikonek casto musim premyslet co vlastne skryvaji. A prave temer-vsude-text je to co se mi na nyxu vzdycky libilo nejvic. Na lentilky do oci (eye-candy) jsou jine veci :)
    NYX
    NYX --- ---
    Hmmm. Ted koukam, ze ten full version link cloveka vykopne z toho webapp modu a stejne se musi znova logovat.
    Ikonky zustanou, text by byl titerny.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    to ja taky
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ja bych uvital text misto tech ikonek...
    NYX
    NYX --- ---
    ADAMJ: na login strance je checkbox (asi malickej), kterym se da nalogovat do te normalni verze.

    dam asi link na konec kazde stranky, kterym se pujde prepnout do plne verze.
    ADAMJ
    ADAMJ --- ---
    Super pocin, je to rychlejsi a vsechno. Jenom jsem neprisel na to, jak prejit na normalni webovou verzi, kdyz ji potrebuju. Jde to nejak? Vubec netusim, jak v androidovi nastavit u jeho defaultniho browseru jinyho user agenta.
    NYX
    NYX --- ---
    MARECEK: urcite bylo...ale fakt nemam prachy na to, abych si porizoval vsechny ty telefony jen na testovani tohohle :) kdo ho ma, muze mi poslat opravy a ja je zakomponuji...

    je sice ten androidi emulator, ale beha mi nepouzitelne pomalu, tak na tom to ladit odmitam.
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    Ja nevim ale nebylo by dobry ty 4 hlavni platformy aspon v necem odlisit aby to kvalitne a bez komplikaci fungovalo na vsem? Neberte to nikdo spatne ale iphone fakt neni vsechno...:-(
    NYX
    NYX --- ---
    DRAGON: nemam telefon, na kterem bych to testoval, tak at nekdo posle patch a ja ho nasadim, pokud to nerozbije stav na iphonu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam