• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: API
    MOORA
    MOORA --- ---
    NYX:
    Tady je ten přezoomovanej úvod:

    Klidně ti ho půjčím,jen potřebuju něco na telefonování,než si vyhraješ .)
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    no ale musim rict, ze je to citelne zlepseni oproti stavu zhruba pred dvema mesici, kdy jsem na androidu nyx zavrh jako nepouzitelnej .)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Nefunguje spravne tlacitko zpet diky tomu, ze to je ajax nebo iframe... velice neprijemne
    NYX
    NYX --- ---
    AVATAR: po kliknuti by se ti mel otevrit v plnem rozliseni s tlacitkem na zavreni a vraceni se na puvodni pozici. obrazky se zmensuji aby se prenaselo min dat a behalo to rychleji.
    NYX
    NYX --- ---
    E2E4: reseni:
    bud 1) pujcte mi nekdo androidi telefon
    nebo 2) poslete patch :)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Pořád problémy na Androidu:

    1. megavelká (moc zoom) úvodní stránka a editace textu např. při posílání zprávy. je to kvůli tomu pro mně nepoužitelné.

    2. příliš nízké ikonky, kvůli tomu špatně použitelné.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    CHILDINTIME: provizorni jsem pochopil tak, ze ikonky zustanou, ale budou casem trochu lepsi..
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    ZVIRATKO: tak si poustej velkou verzi a neres to? mam taky android a vim, ze ten prohlizec zvlada v pohode i velkou verzi (a to mam jeden z nejslabsich stroju s 320x240)..ale stejne si radsi poustim mobilni verzi protoze je daleko rychlejsi (i kdyz jsem v praze a 3g mi funguje skoro vsude (o2)). a tech 5 ikonek jsem si schopnej zapamatovat (navic nyx pokud vim rikal, ze jsou provizorni..)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Hele proc ani po kliknuti na obrazek nevidim originalni velikost, ale nejakou zmenseninu? Neprectu stripy :(

    jinak je to prima, akorat mi nefungovaly nyx odkazy.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    NYX: tak to udelej prepinaci ne? ikonky jsou hnus, to uz lip vypada velka verze nez ta mobilni :/ nevim pro co to optimalizujes ale muj browser v androidu ma na 100x vic nez co tam je...
    KEJML
    KEJML --- ---
    MASSO: Hodně blbej. Podívej se do záhlaví.
    MASSO
    MASSO --- ---
    Mozna blbej dotaz: Jaka je adresa na tu mobilni verzi? :-)
    GREGI
    GREGI --- ---
    NYX: hm... nevadi, me v ni slape vse jen to neni uplne super rychle:)
    NYX
    NYX --- ---
    GREGI: U opery je ten problem, ze je rozbita...navic v kazde verzi na kazde platforme trochu jinak :-)
    GREGI
    GREGI --- ---
    NYX: nedelej to na iphone spis bych to udelal na operu.... ta je podobna neli stejna na vsech platformach ne?:)
    CARNERO_CC
    CARNERO_CC --- ---
    +1 pro text misto ikonek.

    Cela verze funguje luxusne, dekuji za ni (at uz bude vypadat nakonci jakkoliv). Ale ikonky mi delaji problemy. Text si prectu a mam jasno, u ikonek casto musim premyslet co vlastne skryvaji. A prave temer-vsude-text je to co se mi na nyxu vzdycky libilo nejvic. Na lentilky do oci (eye-candy) jsou jine veci :)
    NYX
    NYX --- ---
    Hmmm. Ted koukam, ze ten full version link cloveka vykopne z toho webapp modu a stejne se musi znova logovat.
    Ikonky zustanou, text by byl titerny.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    to ja taky
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ja bych uvital text misto tech ikonek...
    NYX
    NYX --- ---
    ADAMJ: na login strance je checkbox (asi malickej), kterym se da nalogovat do te normalni verze.

    dam asi link na konec kazde stranky, kterym se pujde prepnout do plne verze.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam