• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: API
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    NYX: Dík, asi jsem byl nedočkavý ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    OKEYA: zda se ti to. ted jsem to zkusil a jde to.
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    Zdá se mi to nebo se v mobilní verzi nedá prokliknout odkazem z jednoho klubu do druhého?
    NYX
    NYX --- ---
    UNCLEAN: pri prihlasovani je tam checkbox (ano, spatne viditelny)
    UNCLEAN
    UNCLEAN --- ---
    Ahoj, kde se da vypnout mobilni verze Nyxu ?! Dik
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    FATBOZZ: Imho nejake nyxi rozhrani existuje, spis je to asi na vyvojari pro androida, zda-li se toho zhosti a zda-li je toto rozhrani pouzitelne pro tento ucel...bezel na nem kdysi fenyx, firenyx pro mozillu a momentalne na nem myslim bezi nyxium pro chrome.
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: tak mu to navrhni, vykuchat si to ze zdrojaku te mobilni verze, resp. okoukat to treba pres firebug je asi trivialni. a v nejblizsi dobe nejake velke zmeny nebudou.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX: Carnero se ptal na nejake API androida. Vzhledem k tomu ze udelal velice pekny program c:geo rad bych videl vasi spolupraci na androidím klientu / api :)
    to já jen tak btw.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    V klubech se zobrazi, pri prokliknuti na dany inzerat se zobrazi cely text inzeratu, obrazky vsak ne.
    NYX
    NYX --- ---
    WOJTISHEK: jako v klubech? nebo po prokliknuti se na detail inzeratu?
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    mno, me se na wildfire nejde v mobilni verzi ani zalogovat .. stále se je nepřiměřeně veliké přihlašovací okno ..
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    Bug nebo feature, ze se mi na mobilni verzi nezobrazuji obrazky u inzeratu v trzisti?

    Desire HD, dolphin browser i interni prohlizec...
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: no barevne, ne?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Je v mobilni verzi nejak rozlisena read/unread posta?
    NYX
    NYX --- ---
    DEIKSAC: jak rika kaplik, je tam druha rozbalovaci lista, kde budou mene casto pouzivane veci - ted je tam Zpet a Logout
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    DEIKSAC: zmacknes to plusko vpravo a pak se ti objevi ikonka klicku pro logout
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    na nokii c6 to docela ujde, ale chybi mi taprikald tlacitko pro logout :-) nebo jsem slepej?
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    na samsung galaxy tab je mobilni verze idealni :)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    NYX: Ano, mám Operu pro Android.
    Nicméně, teď jsem to testovala a v Opeře Mobile se www.nyx.cz redirectuje na mobile verzi a zobrazí to obří inputy, jak jsem psala, po refreshi to zůstává stejné.
    V Opeře Mini se zobrazí tatéž mobile verze, ale ne tak obří a celkem OK, po refreshi se zobrazí normální nyxí úvodní stránka s errorem.
    V defaultním Androidím prohlížeči se taky zobrazí obří mobile verze jako v Opeře Mobile, a po refreshi normální nyxí stránka s errorem.

    Problém který je ve všech těch prohlížečích identický je ovšem ten, že se nedokážu přilogovat, prý špatné heslo (totéž heslo v prohlížeči na desktopu funguje) takže se stránka pouze refreshne s výsledky popsanými výše.
    NYX
    NYX --- ---
    // mysleno pri zadani nyx.cz. pokud jdes na na tu mobilni verzi primo, dostanes se tam samozrejme z jakehokoliv prohlizece.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam