• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: API
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    Nyx na WP7:



    Slo by nejako fixnout to serazeni ikon?
    RANCIDTEKK
    RANCIDTEKK --- ---
    NYX: V nativním prohlížeči se po odškrtnutí zobrazí nyx v pořádku. v opeře se sice mění příznak tlačítka na mobile/full ale vždy se objeví jenom úvodní stránka v mobilní verzi.
    NYX
    NYX --- ---
    RANCIDTEKK: a co to udela kdyz odskrtnes ten checkbox a zkusis se nalogovat?
    RANCIDTEKK
    RANCIDTEKK --- ---
    zdravím, taky se někomu stává, že pokud se chce na android 2.2 (opera mini, htc wildfire) přihlásit, tak to jde pouze přes experimentální verzi, která je pro mě úplně nepoužitelná. jde to nějak obejít?
    v minulosti se stačilo odhlásit v nativním prohlížeči a všechno klapalo. teď nemám žádnou jinou možnost. je to záměr nebo bug?
    EDIT: checkbox jsem našel ale nefunguje, tak jak by měl.. jsem asi lama, co? :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    NYX: Funguje to. Diky moc.
    NIXX
    NIXX --- ---
    NYX: Díky!
    NYX
    NYX --- ---
    HARALD: pardon, opraveno
    HARALD
    HARALD --- ---
    NYX: Treba v tomhle klubu: [ Tady je to Chrudošovo! ] se mi zahlavi nezobrazi a z nastenky se zobrazi jenom posledni textova polozka. Je jich tam pritom asi 5.
    NYX
    NYX --- ---
    HARALD: urcite oboje, ted jsem to testoval.
    HARALD
    HARALD --- ---
    NYX: Diky. Mam pocit, ze se zobrazuje jen nastenka, ne zahlavi.
    NYX
    NYX --- ---
    HARALD: tak to home tlacitko jsem zprovoznil (ukaze zahlavi i nastenku (jen textove bloky) na jedne strance) a zaroven opravil jeden bug s nim spojeny. a taky snad ted neblbne tolik ta uvodni obrazovka na androidech.
    NYX
    NYX --- ---
    HARALD: on clovek stale zustava na te same strance a ja si nejsem jisty, jestli prohlizec zaregistruje, kdyz budu proste prepisovat obsah toho <title> tagu...

    zahlavi a nastenka je v planu, uz tam na to mam i pripravenou ikonku, jen ted jsem na tom bidne s casem
    NIXX
    NIXX --- ---
    HARALD: +1
    prosím :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Prosim, neslo by do mobilni verze pridat zobrazeni zahlavi a nastenky? Hodne by to v nekterych situacich pomohlo.

    A taky bych ocenil, kdyby se menil title stranky. Ted je tam porad [nyx] gateway.

    Diky.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HONZIK96: zadavas spatny prihlasovaky? :D
    me to teda prihlasit jde... ale stejne radsi pouzivam klasickou verzi s paleckama etc.
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    hele, asi jsem hrozná lama, ale když zkouším nyx.cz na androidu i na nokii, tak mi vyjede jen prihlasovaci okno, po prihlaseni se nacte znova to same ... dal se nedostanu .. so delam blbe?

    Free Image Hosting at www.ImageShack.us

    tohle je opera mini, ale děje se to na všech prohlížečích
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    NYX: zoom samozrejme je, ale ta webovka/predpokladam/ to nedovoli, protoze jakmile zkusim zazoomovat tak se mi to stejne vrati do puvodni podoby samo/v nyx diskuzich kdyz jsem prihlasenej na nemobilni verzy to nedela/

    uz se mi to konecne podarilo:-) Vypada to relativne dobre akorat horni nabidkova lista je svisle...
    NYX
    NYX --- ---
    DEMONOFANARCHY: neni tam nejaky zoom? kdyztak dodejte proste html te uvodni stranky, jak ji chcete mit, ja to klidne prehodim :-) a dej vedet, jak ty WM7 vypadaji pak, je to prece jenom stavene pro webkitove prohlizece.
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    NYX: mam ted certve windows mobile 7 a webovka mi nabehne bez zaskrtnuteho checkboxu a ted jsem se prave snazil asi 20min ho za zaskrtnout a absolutne se mi to nedari, pravdepodobne vina mobile exploreru.... Neslo by ho udelat o kapanek vetsi? ja vim ze to zni silene, ale je to tak...
    UNCLEAN
    UNCLEAN --- ---
    NYX: aha uz ho vidim :)) dik !
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam