• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: API
    Nove API:
    Postup ziskani tokenu

    Postupně vznikající popis API ve Swaggeru (už by tam měl být nějaký základ):
    https://app.swaggerhub.com/apis/nyx.cz/nyx.cz/0.0.1 
    rozbalit záhlaví
    NYX
    NYX --- ---
    DEMONOFANARCHY: neni tam nejaky zoom? kdyztak dodejte proste html te uvodni stranky, jak ji chcete mit, ja to klidne prehodim :-) a dej vedet, jak ty WM7 vypadaji pak, je to prece jenom stavene pro webkitove prohlizece.
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    NYX: mam ted certve windows mobile 7 a webovka mi nabehne bez zaskrtnuteho checkboxu a ted jsem se prave snazil asi 20min ho za zaskrtnout a absolutne se mi to nedari, pravdepodobne vina mobile exploreru.... Neslo by ho udelat o kapanek vetsi? ja vim ze to zni silene, ale je to tak...
    UNCLEAN
    UNCLEAN --- ---
    NYX: aha uz ho vidim :)) dik !
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    NYX: Dík, asi jsem byl nedočkavý ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    OKEYA: zda se ti to. ted jsem to zkusil a jde to.
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    Zdá se mi to nebo se v mobilní verzi nedá prokliknout odkazem z jednoho klubu do druhého?
    NYX
    NYX --- ---
    UNCLEAN: pri prihlasovani je tam checkbox (ano, spatne viditelny)
    UNCLEAN
    UNCLEAN --- ---
    Ahoj, kde se da vypnout mobilni verze Nyxu ?! Dik
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    FATBOZZ: Imho nejake nyxi rozhrani existuje, spis je to asi na vyvojari pro androida, zda-li se toho zhosti a zda-li je toto rozhrani pouzitelne pro tento ucel...bezel na nem kdysi fenyx, firenyx pro mozillu a momentalne na nem myslim bezi nyxium pro chrome.
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: tak mu to navrhni, vykuchat si to ze zdrojaku te mobilni verze, resp. okoukat to treba pres firebug je asi trivialni. a v nejblizsi dobe nejake velke zmeny nebudou.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX: Carnero se ptal na nejake API androida. Vzhledem k tomu ze udelal velice pekny program c:geo rad bych videl vasi spolupraci na androidím klientu / api :)
    to já jen tak btw.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    V klubech se zobrazi, pri prokliknuti na dany inzerat se zobrazi cely text inzeratu, obrazky vsak ne.
    NYX
    NYX --- ---
    WOJTISHEK: jako v klubech? nebo po prokliknuti se na detail inzeratu?
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    mno, me se na wildfire nejde v mobilni verzi ani zalogovat .. stále se je nepřiměřeně veliké přihlašovací okno ..
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    Bug nebo feature, ze se mi na mobilni verzi nezobrazuji obrazky u inzeratu v trzisti?

    Desire HD, dolphin browser i interni prohlizec...
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: no barevne, ne?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Je v mobilni verzi nejak rozlisena read/unread posta?
    NYX
    NYX --- ---
    DEIKSAC: jak rika kaplik, je tam druha rozbalovaci lista, kde budou mene casto pouzivane veci - ted je tam Zpet a Logout
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    DEIKSAC: zmacknes to plusko vpravo a pak se ti objevi ikonka klicku pro logout
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    na nokii c6 to docela ujde, ale chybi mi taprikald tlacitko pro logout :-) nebo jsem slepej?
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    na samsung galaxy tab je mobilni verze idealni :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam