• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: API
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    daju sa data z nyxu cucat v json alebo lepsie xml formate ?
    planujem si vyrobit WP7 klienta...
    KRUSPINKA
    KRUSPINKA --- ---
    ok, diky moc :)
    NYX
    NYX --- ---
    KRUSPINKA: dej do kudlanky, ja to zvazim, ale ted je trochu rozbity ten chat i v plne verzi, takze to bude mit prednost. tak za dva tydny bych snad uz mel mit zas cas se nyxu venovat, tak se uvidi.
    KRUSPINKA
    KRUSPINKA --- ---
    chci se optat jestli casem bude mozno, aby to nejak upozornilo na prichozi zpravu.. vim, ze mobilni verze je znacne omezena, ale bylo by prijemne kdybych behem konverzace nemusela neustale aktualizovat stranku abych zjistila, jestli uz ten dotycny odpovedel ci ne :)
    NYX
    NYX --- ---
    SLAPPY: pravdepodobne tam nekdo dal dlouhy link, ktery to neumi zlomit na vic radku...vim o tom, jen jsem jeste nemel cas to opravit.
    SLAPPY
    SLAPPY --- ---
    hlasim mensi zakys (snad to sem patri): pouzivam Nokiu C5. Na uvodni strance dlouhej text z 'news' boardu zasahuje az do sloupce s udalostma a texty se prekryvaj. Deje se to mekolik dni, driv to bylo ok
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Tak jsem to zkousel na ipadu a byl jsem dost zaskocenej, myslel jsem, ze to divne vypada jen na nokii ;)
    proc maji ty ikonky tak male rozliseni?

    a taky mi chybi pro spravce klubu v menu nad ikonkou moznost smazat prispevek.

    ad. tlacitko back, kdyz uz nejde pouzit to standardni v prohlizeci, mohlo by bejt "always on top" nekde dole v rohu.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    me to zlobi jenom pri prvnim prihlaseni po restartu ... ono totiz to zaskrtavatko nefunguje ... resp tam je zelena fajfka snad naky gif nebo co to ... musim se lognout do mobilni pak se logoffnout a pak uz naskoci full verze ....

    android samosebou
    E42
    E42 --- ---
    NYX: Jo, super, logování do full už funguje.
    Díky za tipy k ovládání. Mobilní verzi jsem zatím radši moc nezkoumal, přeci jenom je to bez popisků tlačítek dost pokus omyl. každopádně bych se hodně přimlouval za přesun toho tlačítka back co nejvíc doprava dolů, momentálně je na nejhorším možným místě pro ovládání jednou (pravou) rukou.
    RANCIDTEKK
    RANCIDTEKK --- ---
    NYX: tak nejspise uz fixed, protoze tohle pisu z opery... diky moc :)
    NYX
    NYX --- ---
    to logovani do full verze opravim za chvili.
    NYX
    NYX --- ---
    E42: v rozhrani tlacitko back je, jen si musis otevrit tu druhou listu horniho menu (pres plus vpravo nahore)

    do zalozek prispevky dat jde - klikni na ikonku a tam je to v menu
    E42
    E42 --- ---
    RANCIDTEKK: Já se od posledního updateu Nyxu (grafický přepínč full/mobile verze místo checkboxu) na Androidu do full verze nedostanu vůbec, ani v obou Operách, ani v nativním prohlížeči. Ať je přepínač v jakémkoli stavu, vždycky se přihlásím do mobilní verze.
    Až tak by mi to nevadilo a klidně bych ji používal, ale má následující pro mě zásadní nedostatky:

    1) zmáčknutí "back" v prohlížeči mě nevrátí na předchozí stránku ale na login screen. V seznamu boardů se to ještě dá se skřípěním zubů akceptovat (holt místo HW tlačítka, které je po ruce, zmáčknu onscreen button, který je blbě daleko (ovládací prvky bych u mobilní verze určitě umístil dolů, aby se na ně dalo dosáhnout palcem ruky držící telefon)), ale jakmile vlezu do historie, stává se z toho megaopruz, protože pro vrácení na předchozí stránku musím zmáčknout nejdřív bookmarks a pak teprve history. Chápu, že pro tohle chování nejspíš existuje dobrý "programátorský" důvod, ale v tom případě bych silně doporučoval přidat do rozhraní tlačítko back, které by uživatele vrátilo na předchozí stránku, ať to byla kterákoli.

    2) V prohlížení diskuzí není u příspěvků možnost dát je do záložek, což je u mobilní verze, pod kterou prostě některé odkazy nemá smysl otevírat, zásadní nedostatek. Já teda aspoň záložky používám na uložení příspěvků, ke kterým se chci vrátit a) až bude čas nebo na mobilu b) až budu u PC.
    Nepřítomnost palců taky občas zamrzí, ale to je oproti záložkám detail.
    NYX
    NYX --- ---
    pak staci dat vedet, co je kde treba zmenit :)
    NYX
    NYX --- ---
    skin tady:

    nc.css (5131 B)
    NYX
    NYX --- ---
    ale jako melo by stacit si stahnout zdrojak stranky s uz nactenym obsahem (treba skrz firebug), skin a experimentovat, pokud se do toho nekomu chce...stranka se vsema blbostma je tady:

    index.html (54501 B)
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    safra:-)
    NYX
    NYX --- ---
    hmmm, tak to chce aspon Visty nebo 7, moje XPcka mu nevoni.
    NYX
    NYX --- ---
    DEMONOFANARCHY: podivam se po nejakem emulatoru :) cekat, ze nejaky pobezi pod linuxem, by bylo asi naivni, co? :-)
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    Nyx na WP7:



    Slo by nejako fixnout to serazeni ikon?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam