• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: API
    NYX
    NYX --- ---
    a v events / show se my_status presune k ostatnim polozkam jako je to ted v tech watched, at to neni na kazdem miste jinak.

    takze ted to tam nejakou dubu bude na obou mistech a casem se to puvodni umisteni da pryc
    NYX
    NYX --- ---
    l = events
    l2 = list
    type = watched (casem budou dalsi)

    vraci to temer to same co events / show, jen chybi description a navic je tu new_comments (yes/no)
    NYX
    NYX --- ---
    jinak v events / show jsem dal pryc pole link - i na nyxu ho vypinam a odkazy se budou davat jen do textu, stejne se nijak specialne nezpracovava
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    MORMEGIL: no teda, tak to ti pekne dakujem :)
    MORMEGIL
    MORMEGIL --- ---
    NYX: Díky, funguje. O nyxdroidu nějakou dobu přemýšlím, ale vlastně se mi _nechce_ mít na nyx aplikaci, ale uvidíme. :-)
    NYX
    NYX --- ---
    MORMEGIL: tak uz to zas slape, ale i tak bych kouknul radsi na nyxdroida :)
    NYX
    NYX --- ---
    MORMEGIL: kouknu na to.
    MORMEGIL
    MORMEGIL --- ---
    Mobilní verze mi před pár týdny přestala fungovat. Jakmile se pokusím přihlásit, dostanu nekonečnou smyčku přesměrování:
    Na GET /index.php?l=gate;dw=1 HTTP/1.1 dostanu zpátky 302 Found s Location: http://www.nyx.cz/index.php?l=gate;dw=1
    (A mám User-Agent: Mozilla/5.0 (Linux; U; Android 2.3.3; en-us; HTC_DesireS_S510e Build/GRJ90) AppleWebKit/533.1 (KHTML, like Gecko) Version/4.0 Mobile Safari/533.1)
    NYX
    NYX --- ---
    opravuji http://nyx.arachne.cz/mantis/view.php?id=1569, tj. v booked se misto null bude vracet "0" at to sedi na ostatni polozky v tom poli
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NYX: rozmyslam, ci to vyuzijem... ale asi ano :)
    NYX
    NYX --- ---
    tak
    l: util
    l2: remove_authorization

    odstrani uplne tu autorizaci pres kterou se ten request posle. vraci to klasicke jsonove ok nebo chybu (ale neumim si predstavit jak by chyba mohla nastat, snad jen kdyby mezi prihlasenim a smazanim chcipla db :)).
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    HARALD: aha tak, uz si spominam. d~
    HARALD
    HARALD --- ---
    VIRTUALVOID: jenom detail eventu, když někdo vloží link do klubu
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NYX: odkedy su v api eventy ?
    NYX
    NYX --- ---
    jinak mobilni verzi uz asi nijak zvlast vyvijet nebudu a spis na ni budu jen testovat funkcnost novych veci v api, takze klub bude ted spis pro hlaseni zmen v nem.

    a rovnou zacnu:
    l = events, l2 = change_status, id = id udalosti, my_status = attending/interested/none
    (v events / show ted chodi i my_status se stejnymi hodnotami)

    l = (events/market/gallery), l2 = delete_comment, id = id udalosti/inzeratu/obrazku, id_comment = id komentare
    (tohle jen tak pro poradek, kdyz uz to tam je)
    FRANCIMOR
    FRANCIMOR --- ---
    NYX: ok tak nyxdroid jsem tentokrat spustil a autorizoval v pohode :)
    NYX
    NYX --- ---
    FRANCIMOR: void mel na nastence klubu o nyxdroidu detailni popis jak se prihlasit, ted ho tam ale nevidim.
    [ nyxdroid - nativní klient nyx.cz pro Android ]

    tak mozna uz to nejak lip popsal primo v aplikaci?

    kazdopadne v nyxdroidu zasad jen jmeno, pak jdes na plne verzi nyxu do osobni / autorizace, potvrdis tam tu zadost a prepises kod do stale pusteneho nyxdroidu. tj. je dobre to delat kdyz je zrovna clovek u pocitace :)
    NYX
    NYX --- ---
    FRANCIMOR: nemas vyple cookies z nejakeho duvodu? jinak by to ukazovalo aspon nejakou chybovou hlasku.

    a nyxdroid by mel behat uplne jinak, tam to jede pres tokeny, autorizace apod, zadne jmeno/heslo
    FRANCIMOR
    FRANCIMOR --- ---
    NYX: zkousel jsem nyxdroid a normalni login z webu ( zkousel jsem par brosweru)
    zadam name a heslo, a at stisknu mobilni verze nebo prihlasit, tak mam stejnej result. nacte se to znovu na login stranku a nelogne me to in
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam