• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: API
    Nove API:
    Postup ziskani tokenu

    Postupně vznikající popis API ve Swaggeru (už by tam měl být nějaký základ):
    https://app.swaggerhub.com/apis/nyx.cz/nyx.cz/0.0.1 
    rozbalit záhlaví
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NYX: a browsovanie eventov? ;)
    NYX
    NYX --- ---
    pridal jsem do api hlasovani u udalosti (pouziva to i velky nyx)

    events, rating_give
    events, rating_info

    parametry a navratove hodnoty skoro identicke jako v diskuzich, jen misto id_klub, id_wu je id, id_comment
    KERB
    KERB --- ---
    nyx. aplikace slape skvele na iphonu i ipadu, dobra prace
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NYX: hmm, to si predsa mozeme aj bez toho nie? obaja predsa robime dobru robotu :) okrem toho, nejaka rivalita je imho uplne zbytocna v tomto pripade.
    NYX
    NYX --- ---
    VIRTUALVOID: urcite jeden z klientu, tak si oba muzete myslet, ze ten vas a citit se polichoceni :)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    LULU: ten NYXov tazky mozkovy error? :D
    LULU
    LULU --- ---
    jen chci napsat, ze je to bomba, DIKY! :-)
    NYX
    NYX --- ---
    KAPLIK: Njn, to byl tezkymozkovy error :-)
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    VIRTUALVOID: nj tak priste :) koukam, ze uz je predelany do lepsi formy i l=events&l2=list tak dobry :)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    KAPLIK: treba poslat vzdy otazku nyxovi na ktoru inu odpoved ako "prerobim" nemoze poslat :))
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    NYX: Hm sem si rikal proc to tak neni od zacatku, no tak jdu hrabnout jeste do ty verze co uz sem poslal do schvaleni :)
    NYX
    NYX --- ---
    a v events / show se my_status presune k ostatnim polozkam jako je to ted v tech watched, at to neni na kazdem miste jinak.

    takze ted to tam nejakou dubu bude na obou mistech a casem se to puvodni umisteni da pryc
    NYX
    NYX --- ---
    l = events
    l2 = list
    type = watched (casem budou dalsi)

    vraci to temer to same co events / show, jen chybi description a navic je tu new_comments (yes/no)
    NYX
    NYX --- ---
    jinak v events / show jsem dal pryc pole link - i na nyxu ho vypinam a odkazy se budou davat jen do textu, stejne se nijak specialne nezpracovava
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    MORMEGIL: no teda, tak to ti pekne dakujem :)
    MORMEGIL
    MORMEGIL --- ---
    NYX: Díky, funguje. O nyxdroidu nějakou dobu přemýšlím, ale vlastně se mi _nechce_ mít na nyx aplikaci, ale uvidíme. :-)
    NYX
    NYX --- ---
    MORMEGIL: tak uz to zas slape, ale i tak bych kouknul radsi na nyxdroida :)
    NYX
    NYX --- ---
    MORMEGIL: kouknu na to.
    MORMEGIL
    MORMEGIL --- ---
    Mobilní verze mi před pár týdny přestala fungovat. Jakmile se pokusím přihlásit, dostanu nekonečnou smyčku přesměrování:
    Na GET /index.php?l=gate;dw=1 HTTP/1.1 dostanu zpátky 302 Found s Location: http://www.nyx.cz/index.php?l=gate;dw=1
    (A mám User-Agent: Mozilla/5.0 (Linux; U; Android 2.3.3; en-us; HTC_DesireS_S510e Build/GRJ90) AppleWebKit/533.1 (KHTML, like Gecko) Version/4.0 Mobile Safari/533.1)
    NYX
    NYX --- ---
    opravuji http://nyx.arachne.cz/mantis/view.php?id=1569, tj. v booked se misto null bude vracet "0" at to sedi na ostatni polozky v tom poli
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NYX: rozmyslam, ci to vyuzijem... ale asi ano :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam