• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: API
    NYX
    NYX --- ---
    Test

    Apollo 11 Saturn V Launch Camera E-8
    http://www.youtube.com/watch?v=DKtVpvzUF1Y
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Takova otazka... kdyz posilam video z youtube pres web, tak se nacte nahled... a zpracuje... viz:
    80's Gothic Rock/ Darkwave Mix
    http://www.youtube.com/watch?v=AkBRXIRhEhc

    Ale kdyz ho poslu z API tak se nenacte k nemu nahled... je to mozne, anebo chyba klienta?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Nyxi, jsi nakloneny k nejakemu dalsimu rozsirovani API? Myslim, ze urcite drobnosti jako - novy endpoint pro vypis upominek, by se siknul a nemusel by to byt tak pracne (snad)...
    DATEL
    DATEL --- ---
    NYX: ok, zatím není potřeba, ale dám kdyžtak vědět, až to bude aktuální. Díky.
    NYX
    NYX --- ---
    DATEL: Co jsem koukal, server side je to jen zmena endpointu, tak cekam na prvniho klienta co to bude chtit.
    DATEL
    DATEL --- ---
    @Nyx: prosím tě, jak je to se serverovou podporou pro notifikace pro Androida? Pořád tam je GCM nebo už je to převedené na Firebase Cloud Messages? Díky za info.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    LUCIEN: Tak uz mi to doslo. Tohle to vraci, kdyz clovek palcuje svuj vlastni prispevek...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Funguje v api palcovani? At delam co delam, vraci se mi 404 - Writeup not found.

    Koukal jsem, ze z webu se posila id a id_comment namisto id_klub a id_wu, ale tim to neni. Prispevek samozrejme existuje, to samy ID volany z webu palcuje, ale z api ne... Prehlizim neco?

    Volam:
    
    curl --location --request POST 'http://www.nyx.cz/api.php' \
    --header 'Content-Type: multipart/form-data; boundary=--------------------------949504874427496235609830' \
    --form 'auth_nick=*******' \
    --form 'auth_token=*****************************' \
    --form 'l=discussion' \
    --form 'l2=rating_give' \
    --form 'id_klub=1786' \
    --form 'id_wu=51781434' \
    --form 'rating=positive' \
    --form 'toggle=1'
    


    Vraci se mi:
    
    {"result":"error","code":"404","error":"Writeup not found","system":{"max_file_size":"10485760","notice_count":"1","premium":"1"}}
    


    Diky.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: Tak jsem se smazal a dal si facku. Pochopil jsem to trochu jinak. Nenapadlo me, ze pokud manualne zvysim id o 1 (789 -> 790), bude to fungovat. Diky!
    NYX
    NYX --- ---
    Prispevku
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Posli id pridpeviu o jedna vyssi
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Lze vypsat od urcite prispevku vcetne toho prispevku? Pokud volam l=discussion;l2=messages;id=123;id_wu=789;direction=older, tak vypis neobsahuje prispevek 789. Je pro to nejaky parametr?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    LUCIEN: Jo, tak to bude ono... replies ... ne unread... tak děkuji moc.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    GIOMIKY: Tak rozdil tam samozrejme je, ale mluvil jsi o unread a tam rozdil podle me neni. Obe verze to vraci.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Hmm... tak mi přijde, že v tom nějaký rozdíl je... jenom nevím, jestli je to design, anebo chyba u mne...

    'auth_nick': nickname
    'auth_token': token
    'l' : 'bookmarks'
    'l2' : 'all'

    ne-premium:
    {'jmeno': 'Python', 'id_klub': '7140', 'unread': '82', 'id_cat': '0'}

    premium:
    {'replies': '0', 'jmeno': 'ZX Spectrum - gumak a plusko, nostalgie, emulatory, gameseni :o))))', 'id_cat': '0', 'unread': '0', 'links': '0', 'id_klub': '5184', 'images': '0'}]
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    GIOMIKY: Hele ja s tim nejak problem nemam... ale podrobneji jsem to nezkoumal. Podivam se na to pres den.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NYX: Teď nejsem u compu, ale zajímalo mě, jestli se ta api liší. Řekl bych, že u nepremium nedostanu počet nepřečtených. Napíšu konkrétně později. Moc díky
    NYX
    NYX --- ---
    A co volas samozrejme
    NYX
    NYX --- ---
    GIOMIKY: A co se ti vrati?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GIOMIKY: O.S. u premiovky ok, u nepremiovky nefunguje správně
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam