• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: API
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYX: jde mi o to, abych dokazal vylistovat nejstarsi neprecteny prispevky v diskuzi, treba kdyz mam vic nez 100 neprectenych. Takze pouziju `from_id` na discussion endpointu spolu s `newer_than`, ale k tomu potrebuju znat to id posledniho prectenyho prispevku. Radsi bych ho znal uz v bookmarcich (nebo odkud na tu diskuzi jdu), nez abych musel nejdriv nacitat diskuzi jenom kvuli last_seen_post_id a pak znovu listovat. Protoze to mi potencialne hned oznaci diskuzi jako prectenou (coz nechci) a hlavne je tam ten zbytecnej request navic.

    Chtel bych proste v bookmarcich u diskuze krome parametru `last_visited_at` jeste ten `last_seen_post_id`.
    NYX
    NYX --- ---
    Nebo popis co ti presne jde
    NYX
    NYX --- ---
    ESTEN: Mas tam last_seen_post_id pokud jde o ten endpoint pro nacteni diskuze jako takove
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYX: nenapadne se pripominam s timto. Fakt by mi to bodlo :)
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: Jde, mrkni na to jak se pta na vysledky webovy nyx, taky provolava api. Ted jsem na mobilu, tak lip neodpovim.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    + je mozny rovnou nejak nacist vysledek nejaky ankety dle id? Nedari se mi dohledat..
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    btw, kdyz uz teda nefungujou ty 2d ankety, koukam na ten swaggerhub, jeslti bych aspon nemohl ty normalni ankety nejak zpracovavat skrz API. Tohle asi nebude uplne koser odpoved, co? Jde mi hlavne o strojove zpracovani respondentu, kdo pro co hlasoval..

    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: Uvazoval, uz kvuli appkam samotnym. Nechavam si na pozdeji, ta oauth knihovna pro rust je ponekud krypticka pokud clovek oauthu uz poradne nerozumi predem.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    Nyxi, nezvazovals o vytovreni nejake funkcnosti, ktera by umoznovala overit uzivatele Nyxu tretim stranam? (napr. OAuth2) Tedy ze bych mel aplikaci, kam bych chtel udelit pristup uzivatelum Nyxu aniz by si museli vytvaret nejaky samostatny account.
    NYX
    NYX --- ---
    Jinak prestante prosim pouzivat alpha.nyx.cz a pouzivejte jen holou nyx.cz domenu. Casem tu alphu zrusim, ted jsem ji nechal bezet jen aby bylo mozne poslat do appstoru aplikace jeste pred spustenim.
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Ja se mrknu, jestli se da delat nejak snadno detekce, at se na tom nezaseknou ostatni. Ja na to u sebe nenarazil, asi se mi tam pridava automaticky.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: Jo, tak jsem musel spesl vyspecifikovat content type, coz predtim nebylo nutne...
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: posilas spravny content type?
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Zajimave, tohle skutecne neidentifikuje dany soubor jako obrazek. Zkusim prozkoumat.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Dostavam nejaky divny data pri nahravani obrazku. Vlastne nesedi nic co se tyce obrazku... Snad jsem zase nekde neco neprehlid. Nahrani samotne probehne, ale nedokazu ho potom embedovat (asi proto, ze se netvari jak obrazek...). Obrazek najdes kdyztak na alphe pod tim ID. Zkousel jsem to nekolikrat s ruznymi obrazky, pokazde to same...

    
    {
      id: 2279999,
      file_type: discussion_attachment,
      id_specific: 1786,
      id_specific2: null,
      filename: image_picker_7D819726-9C03-415F-9698-CBC0B131E499-48037-000137CB5CEC3772.jpg.jpg,
      size: 269257,
      uploaded_at: 2021-03-18T22: 36: 44,
      mimetype: octet/stream,
      image_width: null,
      image_height: null,
      image_avg_color_hex: null,
      image_embed: false,
      image_embed_option: link,
      url: /files/000/022/2279999_2b66af0aa336a7deb497/original.bin,
      thumb_url: null
    }
    
    NYX
    NYX --- ---
    Tak pravda, mel jsem to tam blbe. Pardon :-/
    NYX
    NYX --- ---
    Mozna ten my_rating mam blbe, overim.
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: i tam to je, ne? Nahore v popisu parametru.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NYX: aargh, sorry, nechapu proc jsou ty enumy obcas v tom exploreru primo vypsany a obcas ne. Treba jako action u /api/discussion/{discussion_id}/rating/{id}/{action}. Budu si prochazet ty schemata vic pecliveji. Dik.
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Tj. tebe zajimaji ty mail_attachment a discussion_attachment
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam