• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: API
    NYX
    NYX --- ---
    GIOMIKY: Nemam nejmensi tuseni. Asi dokumentace k FCM, jestli se k tomu da pripojit i takhle.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Přišel jsem na hříšnou myšlenku zakomponovat tyhle notifikace do Conyxu... kdybych je chtěl konzumovat v Pythonu, kde mám začít?
    NYX
    NYX --- ---
    Tak za pet minut by to tam melo byt.
    NYX
    NYX --- ---
    VIRTUALVOID: udelam neco jako #[post("/api/deregister_notifications/")]
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NYX: veru asi by sa hodil HTTP DELETE /api/register_for_notifications/{token}/{client}/{client_token}. lebo pozerám stackoverflow a nič rozumné som nenašiel :D
    NYX
    NYX --- ---
    VIRTUALVOID: Neposila. Ale muzu udelat na sve strane nejakou odregistraci.
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    otázka, používame v nyxdroide firebase cloud messaging, ak chcem notifikácie vypnúť, môžem použiť metódu "unsubscribeFromTopic", ktorá má parameter topicName. predpokladám, že NYX také niečo neposiela, či ?
    NYX
    NYX --- ---
    VIRTUALVOID: porovnanim

    context / user / notifications_last_visit
    a
    inserted_at u jednotlivych polozek
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    dá sa v /api/notifications určiť, či som danú notifikáciu už videl ?
    NYX
    NYX --- ---
    VIRTUALVOID: /api/discussion/18379?order=older_than&from_id=53544503 mi ho vrati
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    znova s tou istou otázkou sem idem, nepodarilo sa mi to vyriešiť...

    o čo ide: uživateľ klikne na vygenerovaný odkaz v rámci diskusie (18379), ktorý ho má naviesť na príspevok (53544502)

    v contente je to zapísané ako: [NYX @ nyx :: API]

    toto mi ale v API takto nefunguje, chcel by som to zavolať nasledovne:

    HTTP GET /api/discussion/18379?order=older_than&from_id=53544502

    daný príspevok (53544502) mi ale v response nevráti, skúsil som 53544501 a tiež 53544503 s rovnakým výsledkom.

    wocogou?
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    LUCIEN: jj už to mám implementované takisto :D
    NYX
    NYX --- ---
    B3DA: Pole prazdnych objektu je takovy vedlejsi efekt serializace, to bude vyzadovat nejake rucni priohnuti jeste.
    B3DA
    B3DA --- ---
    NYX: jasne .. leda to servirovat z nejakeho mezistavu, ale jak pise VIRTUALVOID, je to jednoduse resitelny na klientech. (to uz by se mi vic libilo dostavat krome replies[] is pole prispevku na ktere bylo reagovano .. ale to je nakonec resitelny podobne :) )

    btw, nevim jestli je zamer posilat u anket v `answers[].result` krome `respondents_count` i `respondents` jako pole prazdnych objektu, pri `public_results === true`
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    NYX: najjednoduchšie to je naozaj preparsovať v appke, už som to implementoval, takže z tvojej strany si myslím, že pohoda :)
    NYX
    NYX --- ---
    B3DA: Blbe je, ze content_raw je fakt raw, treba jeste s neprevedenymi internimi odkazy, odpovedmi, odradkovanim, pred html sanitizaci atd...
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    hľadal som spôsob, ako vyhľadávať diskusie (bookmarky), nieje to vo swaggeri, ale došiel som na to:

    GET https://nyx.cz/api/search/unified?search=test&limit=10

    keby niekto potreboval :)
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    B3DA: vyriešim to podobne, ale prehrávač tam nedám... radšej :D
    B3DA
    B3DA --- ---
    jako obecne by bylo supr vracet treba content_raw vzdycky .. nejen u poll/dice type
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam