• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    UNREALONEAD(H)D - porucha pozornosti s hyperaktivitou i bez
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    lol, nejlepsi lek na adhd je kombimace thc a meth, zadnej kratom.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    LWEEK: no základní průšvih je, že pokud ti bude fungovat, tak budeš muset časem postupně zvyšovat dávky.

    CBD ti nezabírá?
    LWEEK
    LWEEK --- ---
    ZUZKAOU: Jj, vím o tom. Naštěstí nepiju a žádné léky neberu. Pokud by mi Kratom fungoval, tak bych ho použil jako podpurnou léčbu k CBT terapii.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    LWEEK: tak si prosím tě předem poslechni toxiologa zde.
    A hlavně na kratom nechlastej a nekombinuj to s jinými omamnými látkami a pokud bereš jiné léky, tak to může mít závažné interakce a zároveň to jaksi pořád je heptatoxické a ta hepatotoxicita se kombinacemi léků může násobit.


    Kratom je návyková látka v šedé zóně | Plus
    https://plus.rozhlas.cz/kratom-je-navykova-latka-v-sede-zone-8828331
    LWEEK
    LWEEK --- ---
    No, já to každopádně zkusím. Prý cca 1-2.5g (ideální začít s 1g) a zjistit jak na to reaguje tělo. Účinek prý trvá cca 7 hodin a peak je po čtyřech hodinách.
    Kratom White Borneo - shamind.cz
    https://www.shamind.cz/kratom-white-borneo/
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    LWEEK: no to samé můžeš říct o kokainu.. A ten bude na pouchy pozornosti taky mít efekt, žejo.
    LWEEK
    LWEEK --- ---
    ZUZKAOU: Záleží na množství. Kratom má špatnou pověst, protože to konzumují děti v míře větší než malé. Asi jako když piješ 10 energeťáků za den. Najít ale dobrý zdroj není jednoduché. Na druhou stranu s poptávkou může takový kvalitní zdroj vzniknout.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    LWEEK:

    až teda na tu závislost a na tom, že pověšinou opravdu nevíš co kupuješ. A už rozhodně proboha to nedávejte dětem a dospívajícím.

    A tedy ten text je vážně je obyčejný manipulativní marketing, ne výsledek výzkzumu. Naopak se to odkazuje na studie, které ale vážně netvrdí to co šlánek.
    LWEEK
    LWEEK --- ---
    Kratom má prý stejné účinky jako Aderall, ale bez vedlejších účinků:
    Kratom for ADHD: Top 10 Facts To Know
    https://www.medsnews.com/health/kratom-for-adhd-top-10-facts-to-know-in-2022/
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Dospělí s ADHD čelí pocitům selhání a nedostatečnosti, dějí se jim věci, které nedávají smysl | Radio Wave
    https://wave.rozhlas.cz/dospeli-s-adhd-celi-pocitum-selhani-a-nedostatecnosti-deji-se-jim-veci-ktere-8740006
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    KOIRA: dcera ji bere na noc, protože když ji zkoušela brát ráno, byla celý den spavá. S únavou a ospalostí se potýkám i já, napadlo mě, že by možná stálo za to, zkusit ji taky přehodit na večer. Před víkendem to ale riskovat nebudu :)
    KOIRA
    KOIRA --- ---
    ECLECTICA: udělala jsem to jednou a nemohla jsem do tří spát.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Berete někdo stratteru na noc?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    PAN_UZIVATEL: Zcela.
    PAN_UZIVATEL
    PAN_UZIVATEL --- ---
    AXTHEB: A erekce v pohode?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    PAN_UZIVATEL: Jo, Strattera 80mg a ritalin 1-0-0 nebo 1-1-0 podle potřeby. Bez Strattery se nejsem schopnej soustředit a bez ritalinu mi blbne paměť (buď klasicky zapomínám, připadně si to mozek sám zahladí a já mám pocit, že jsem něco udělal i když jsem jen přemýšlel, jak na to)
    PAN_UZIVATEL
    PAN_UZIVATEL --- ---
    AXTHEB: Jako Ritalin a Strattera?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    PAN_UZIVATEL: Já beru obojí najednou :)
    PAN_UZIVATEL
    PAN_UZIVATEL --- ---
    KOIRA: Aha, no, ja jsem brutalne uzkostny, tak uvidime. Jsem roky tak zoufaly, ze to zkusim. Pak mozna jeste opet dam sanci Strattere. Pravda je, ze i nejak snizila libido v ten moment, coz napomuze soustredeni. Existuje jeste neco jineho? A nebo jen tyto dva pripravky?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Ja poslední měsíce dost trpim tema 3h cca kdy po poziti strattery padne hrozna ospalost.
    Uz to moc nedavam budu chtít zmenu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam