LISKAAUDREY: ja taky ne. 🤦
SHARKIE: takze chces rict, ze mi doktorka napsala 2 krabicky (po 28) na 3 mesice zamerne, protoze tusila, ze mi to vystaci? :) ne, nevystaci, uz par dnu odkladam ji zavolat, ze mi nevychazej leky. jeste jsem radsi dohledavala fotku, co mi posilal manzel, ze slava, ulovil atominex na opacny strane Prahy a ze mi opravdu teda napsala jen 2.