• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KUBAN88PROSTŘENO - hrajeme o dvacet miliardů
    DAMIAN
    DAMIAN --- ---
    VANEK: rozhodně jo :-)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    VANEK: taky jsem to na FB četl a asi si to pustim
    VANEK
    VANEK --- ---
    WANAH: Jak jsem si pročetl ohlasy na Novotného Facebooku, tak skoro jo :-)
    WANAH
    WANAH --- ---
    VANEK: to zase ne :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    TOMMY69: Stojí to za puštění?
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    tyvole :D jsem po dlouhy dobe pustil Prostreno! Macura, Krampolovi, mladej Novotny, Regina z Vyvolenejch, Podhursky a jeho dnesni zabava - Stanley Bradley!
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    ja se s tim musim nekomu sverit...tahle zenska je tak neprijemna, ze si to nemohu nechat pro sebe! jeji vyraz, jeji hlas...neco iritujiciho http://www.iprima.cz/prostreno/soutezici/irena-rezacova
    VANEK
    VANEK --- ---
    ZOMG.
    Contestant shocks viewers when she exposes her breasts on raucous Czech Come Dine With Me | Daily Mail Online
    http://www.dailymail.co.uk/...testant-shocks-viewers-exposes-breasts-raucous-Czech-Come-Dine-Me.html
    OPTYK
    OPTYK --- ---
    Viděl jste někdo tenhle týden Prostřeno? Co to zase ku*va je za lidi? Polední dobou to nějak upadá.
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    DIVER: Nj, přesně tak.
    DIVER
    DIVER --- ---
    IDENTITY: myslim, že dramaturg splakal nad výdělkem. tohle byl jeden z nejpitomějších dílů a skoro se na to nedalo koukat. předvídatelná nuda - tři čtyři dementi, gay-hysterka, hulvátství jako symbol rozpačitýho chlapáctví, IQ u stolu pod 100...
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    VANEK: A viděl jsi aspoň jeden z těch dílů minulýho tejdne? Opět přehlídka trapnosti a primitivismu aneb co jsme ještě neudělali pro sledovanost? Neměli jsme čistě pánskou společnost, do který bysme přivedli nějaký potenciálně antagonistický typy.
    VANEK
    VANEK --- ---
    Tenhle týden se dějí věci, a já se to musím dozvědět až z https://www.facebook.com/michael.skrivan.3/posts/538345106374298 ?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Mně zase přijde hloupé pařit se v botách když si mohu udělat pohodlí a zout se, že. Nemluvě o pocitu provinilosti že šlapu na návštěvě po čerstvě vytřeném. Přijde mi to buranské a bezohledné. Většinou se zouvám i když nemusím.
    Ovšem jelikož mám také kočku etc, návštěvy u sebe do zouvání nenutím + mám připravené papuče pro podobné chronické zouvače jako jsem já sám.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    PASTEL: Tak bych zustala v botech, no :).
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    MOODYCAT: kdyz si predstavim, ze bych mela doma koberec, tak jestli bych po necem fakt netouzila, tak po tom aby mi po nem nekdo hamtal svejma zpocenejma haxnama
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Ja se radeji u navstev zuju a chodim treba uplne bosa, nez strcit nohu do nabizenych papucu, co mel na sobe predtim buhvikdo.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DIVER: ja vzdycky navstevam rikam, at se nezouvaji, protoze kolikrat se kamosi stavi vecer po praci na pivko a pokec a nutit je, aby si sundali boty po celodennim litani po stavbe nebo nekde v dilne, na to fakt nemam....
    plus navic mam doma psa a ten neco pritahne, ostatne jako ty kocky.
    DIVER
    DIVER --- ---
    a pravdu má i K_A_R_K_U_L_K_A: . i já bych se rozhodně společensky oháknul a k tomu se jakýkoli přezůvky nehodí. i já bych chodil nepřezutý. nutit k tomu v takový situaci hosty (dokonce dámy) je nonsens...
    DIVER
    DIVER --- ---
    * není důvod nezahrnout :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam