• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KUBAN88PROSTŘENO - hrajeme o dvacet miliardů
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    HANNA: hele mě pomalu taky :)))
    HANNA
    HANNA --- ---
    mně přijde, že tam "hrají" všichni, vám ne? ale je to tedy fakt geniálně na pomezí.
    MISSTY
    MISSTY --- ---
    takjo, karel na hrad.))
    KCN2
    KCN2 --- ---
    Velký podvod na Primu! Máme důkazy, že si soutěžící vystřelili z Prostřena - Expres.cz
    http://www.expres.cz/prostreno-podvod-0z4-/celebrity.aspx?c=A170324_110215_dx-celebrity_ren
    ALI
    ALI --- ---
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MISSTY: tuším, že v Co vás pobavilo nebo potěšilo se řešilo, že ho některá zdejší ID znají a že to téměř určitě bylo nahrané.
    MISSTY
    MISSTY --- ---
    TOMMY69: to se vi...ale neco vic k tomu?
    nebo tim chces rict, ze FAMO v Pisku vypousti do sveta herce, kteri jsou schopni se takto vzit na tyden do role a zahrat zcela "odlisneho" cloveka...

    jako beru na vedomi, ze dost mozna byla trochu poresena scenografie...nicmene ten clovek je "realnej", ne?
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    MISSTY: je to absolvent FAMO v Pisku..takze asi tak :)
    MISSTY
    MISSTY --- ---
    KUBAN88: nejake blizsi info k tomu. Jestli to cele hraje, tak je sakra skcelej herec.)
    MISSTY
    MISSTY --- ---
    cca pred mesicem a pul, po silenem mejdanu, jsem byla prihlasena do prostrena...a zcela vazne jsem zvazovala, ze bych do toho sla.....a dost mozna by to bylo s toudle partou.... a sakra, to jsem ale prosrala.)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Musím říci, že dnešní díl s vědomím trollingu je ještě lepší, než bych jako neznalý tušil! Jako dává si je tam báječně ty dva pitomce :)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    VANEK: Jo to jsem včera bohužel taky četl, ale třeba i to víc to bude zajímavé
    VANEK
    VANEK --- ---
    VANEK: Aha, tak prý trolling:
    Karel Ondrka | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/tvurce/52554-karel-ondrka/
    VANEK
    VANEK --- ---
    VANEK: A další komentář (o tom ajťákovi): "TYVOLE - to je SKEJPR! (Lopušáci vědí)" Já jsem bohužel Okouňák.
    VANEK
    VANEK --- ---
    KUBAN88: Na FB už včera sdílela známá; ale snad se mi ani nechce na to koukat, pokud by někdo neudělal sestřih:
    Nejbizarnější týden Prostřeno! v dějinách je tu! | Prostřeno
    http://www.iprima.cz/prostreno/clanky/nejbizarnejsi-tyden-prostreno-v-dejinach-je-tu
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Tenhle týden tak atraktivní a tady ticho...:)
    JUDE
    JUDE --- ---
    VANEK: to si ten člověk myslí blbě všichni vědí že velkoměsto jsou Pardubice.... :-)
    CNV
    CNV --- ---
    VANEK: Ta Macurova chaloupková inception mě fascinovala. Ale na vševěda z východních Čech to nemělo!
    MISSTY
    MISSTY --- ---
    VANEK: no, smejes se tomu do te doby, nez si uvedomis, ze tento clovek ma dve deti...
    VANEK
    VANEK --- ---
    MISSTY: Já to mám akorát v digestu https://www.facebook.com/michael.skrivan.3 - seřadil jsem odshora:

    "Nemám rád francouzskou kuchyni! Na tý francouzský kuchyni mi nechutná to, že tam je ta pravděpodobnost těch šneků!"
    "Hmmm jedeme do Hradce, to je velkoměsto!"
    Ano přátelé... všude ve Francii serou šneky a Hradec je něco jako New York!
    Prostřeno 2016

    "Tiramisu se nikdy vlastně pořádně nedá podařit... na úplně na výbornou chuť!"
    Člověk co si myslí že Hradec Králové je velkoměsto
    Prostřeno 2016

    Frajerka dělá 2 polívky, protože dělá dršťkovou polívku a neví jestli jí všichni žerou, tak dělá ještě vývar.
    Člověk, co si myslí, že Hradec je velkoměsto:
    "Vona jako dělá 2 polívky? Tak za to půjdou body dolu!"
    Neochutnal jsem, ale už jdou body dolu! Koncentrace češství lvl 110!

    "Sladkou chuť tam dělala slanina a sýr!"
    Člověk co si myslí, že je Hradec velkoměsto - Prostřeno 2016

    "Když přišel Petr, že by to zapek, tak si myslim, že by to bylo abnoramálně nepoživatelný!"
    Co ve velkoměstě Hradci znamená slovo "Abnoramální"? Rodák Jaroslav Cerman pomůže?

    Oni si v Hradci Králové píchaj piko s LSD ráno do nadvarlat nebo co?
    "Zákusek je polotovar a dezert je dělanej ručně!"
    Člověk co si myslí, že Hradec je velkoměsto - Prostřeno 2016

    Přátelé, středobod Wikipedie se nachází v Hradci Králové!
    "Tiramisu pochází z české kuchyně ale oficiálně nevím jak to popsat!"
    Člověk co si myslí, že Hradec je velkoměsto! - Prostřeno 2016

    Normální lidé si z dovolené vozí upomínkové předměty nebo speciální koření.
    Pán co si myslí, že je Hradec velkoměsto si přivez jíšku a sůl do květakový polívky.
    No ona víkendová dovolená na trase - Tesco - Billa - Lidl - Kaufland - Albert je docela dobrodrůžo!
    EDIT: Jíška je z Bulharska, protože by ji časově nestihl udělat! Je jasný, že když nestíháš v Hradci jíšku... jediný řešení je skočit si na letadlo do Bulharska!

    Jo, a ještě

    Tomáš Sazima
    November 14 at 1:15pm · Prague ·
    Kdybych měl tu moc rozhodovat o tom, kdo bude v pořadu Prostřeno, tak bych tam pozval pana ministra Ťoka. Ten by podle mě trumfnul i "nálada u stolu je byla" a "číský dort".

    BONUZ: Michael Skřivan
    November 10 at 9:26pm · Prague ·
    POHLED DO HLUBIN MACUROVA MOZKU
    Zdeněk Macura v pořadu Prostřeno! tvrdí, že díky stavbě paletové chaloupky se dostal do finanční tísně. Proto ho napadlo, že místo postupné stavby další chaloupky postaví normální dům a v tom domě postaví 3 paletové chaloupky.
    PŘÁTELÉ... GÉNIUS
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam