• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KUBAN88PROSTŘENO - hrajeme o dvacet miliardů
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    VANEK
    VANEK --- ---
    To už přeskočili žraloka?
    Pavel z Prostřena dal marihuanu do jídla schválně. Nelituji toho, říká - iDNES.cz
    https://revue.idnes.cz/...pavel-klega-soutez-priznani-p2t-/lidicky.aspx?c=A171220_124718_lidicky_zar
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    ALONSY: no já mu to taky nějak nevěřím .)
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Což někde udělal, no, ale moc ho to nezachraňuje.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    ALONSY: kdybych na jeho (Viktor) místě nechtěla vypadat jako totální čůrák, tak řeknu "já jsem to všecko věděl dopředu"
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    EVILMIND: Dneska jsem na to koukala, a kdybych měla hádat, hádala bych, že je nasazenej právě on.
    Na druhou stranu takovýhle kokoti tam bejvaj celkem pravidelně. :(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MUTHA: chudak Viktor, bejt v dile, kde je tolik nacastovanejch exotu, a stejne tam bejt za nejvetsiho kokota... :)
    CICIN
    CICIN --- ---
    MUTHA: nebuď ublížen :( jen jsem tě citoval, neznělo to moc sarkasticky či ironicky:D
    CICIN
    CICIN --- ---
    MUTHA: nevím čemu věřit:D zdroj Blesk.cz :D
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    MUTHA: Dopredu vedel? Co?:))
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MUTHA: i když už jsem dopředu věděl, že ho nevařil Karel ale michelinský kuchař,“ dodal.
    Srac
    DAMIAN
    DAMIAN --- ---
    KASUMI: jedli a hodnotili :-)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    GATSUNGA:
    KASUMI:

    kdo na to koukate - jedli v tom dile? hodnotili to? ten web iprimy je na facku, nepusti me to na ten porad, cely se to sesype..
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    GATSUNGA: tvl to je mazec
    ja jsem ten dil teda nevidela, ale ... mazec :D
    CNV
    CNV --- ---
    SUCZKER: Když se někdo přihlásí dejme tomu do Prostřena a štáb usoudí, že je před kamerou použitelnej a hodil by se i jinam, tak mu to nabídnou. Nejsou to (asi až na výjimky) herci. Stačí nebýt nervózní z kamery, umět trochu mluvit a zvládnout předstírat dvě tři emoce.
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    KCN2: jsem si celkem jisty, ze doplnuje stav, jak se ji to zrovna hodi. Toho radobyhereckyho komparzu je imho fakt spousta. Stejne tak ten slavnej Karel se nasledne prezentoval jako "neuspesny herec". Skoro mam chut udel nejakej software, co bude sjizded ty soudnicky a show s Honzou Musilem na Barandove a jinde a hledat v tom stejny ksichty - ale delat to samozrejme nebudu :D.
    KCN2
    KCN2 --- ---
    Sory za blbou fotku....nicmene...ted jsem narazil na tv nova na porad....soudy Kláry Slámové......a hraje tam tato coura....mimojine je to tak 2 az 3 tydny co varila v Prostrenu....nahoda nebo fakt najima TV Prima herce ?

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam