• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELOUNKindle - konverze, správa elektronických knih, etc.
    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    KALHOTKA: Tak už jsem na to přišla, vše funguje jak má, byla jsem jenom nemehlo. :)
    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    Tak jsem si udělala radost! Problém je, že mi ty důležité pasáže nejdou zvýraznit a tak nevím, jak si je pak mám vyexportovat přes tu Amazon aplikaci ve videu. V režimu čtení knihy to nefunguje, v režimu sešitu jsou všechny funkce. Kdyby někdo věděl, jak to nastavit, pokud to vůbec tak jde, budu ráda. Díky
    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    KERB: Ještě mám otázku, po přečtení knihy, pokud zvýrazním určité pasáže, dají se vyfiltrovat nebo jenom zobrazit ty pasáže, které jsou zvýrazněné? To už bych asi chtěla moc co.
    KERB
    KERB --- ---
    KALHOTKA: jasně
    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    KERB: To znamená, že zvýrazněný text zůstane a poznámka zůstane taky? Takže si tak mohu označovat odborné citace, chápu to dobře?
    KERB
    KERB --- ---
    DSMID: ale že by na to nebyla nějaká finta v calibre?
    DSMID
    DSMID --- ---
    NEVILL: Na jiný rozdíl jsem nepřišel.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DSMID: Ale myslím že se to chová stejně, akorát to teda nemá tag jako book. Nebo je tam ještě nějaký další rozdíl?
    DSMID
    DSMID --- ---
    KERB: Protože knihy se dají samosebou nakupovat pouze na Amazonu a nikdy jinak!
    Cokoli jiného musí být přirozeně jen osobní dokument. /s
    KERB
    KERB --- ---
    otazka 2.
    když si koupím e-knihu na alze a pošlu si jí do kindlu, proč se mi ukazuje jako "document" a ne jako "book" ?
    KERB
    KERB --- ---
    kdo máte scribe, používáte nějaké šablony jako sudoku, kalendáře s hyperlinky apod.? koukal jsem, že tam je milion možností a lze kupovat různé typy. viz. etsy apod.
    KERB
    KERB --- ---
    KALHOTKA: nemám, ale chystám se pořídit. Zatím to tuším nejde do knihy, nebo respektive jde, ale jen že zvýrazníš text a napíšeš si k němu okýnko s poznámkou, přímo do knihy jako na okraj vedle textu to nelze. Lze ovšem dělat poznámky kamkoliv v PDF.
    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    Máte někdo Kindle Scribe? Dá se zvýrazňovat do knih jako na papír? Přemýšlím o tom jako pomůcce na učení v cizím jazyce. Díky za info.
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    Prosím vás, neřešili jste někdy problém, že jste smazali dokumenty na webu, ale v appce/čtečce pořád zůstaly a i když je smažu, tak se při každém syncu znovu objeví?
    Už mě to nebaví, nemůžu se jich zbavit a furt mi tam straší (jde o asi 120 souborů, takže mazání po jednom z appky je fakt oser).
    NALLE
    NALLE --- ---
    ARIAEL: Diky za odpoved, toho jsem se trochu bal
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    OXYMORON: No z Amazonu dostane jen jeden format. A protoze evidentne mluvi o zasifrovanem souboru Amazonim certifikatem, tak se pta jak to desifrovat.
    Odpoved je pomerne kratka - nijak.
    DRM z Amazonu lze dostat pryc jen u koupenych knih a stazenych manualne ze stranek...
    OXYMORON
    OXYMORON --- ---
    NALLE: Jaký má ten soubor rozšíření ?
    NALLE
    NALLE --- ---
    mel bych prosim maly dotaz. kdyz si stahnu knihu na amazonu a chci si ji fyzicky stahnout (epub), jak toho docilim? nekde jsem googlil, ze to jde pretahnout z kindlu do kompu, ale tam je nejaky divny format, ktery nejde do epubu prevest (nejaky security coding nebo co). nevite nekdo? diky.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    ANDREJKA: no a objevi se ti kindle jako externí disk ve správci souborů? pokud jo,jen místo send to device uložit do (jako že do souboru) a najít tam složku kindle/documents..

    pokud ne, je problém s konektorem/kindlem.
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    Ahoj všichni, neměl by prosím někdo kompletního Jiřího Kulhánka? Zpracovaného tak, aby se to na Kindlu dalo pohodlně číst? Na webu nacházím samé rozsypávky. Moc díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam