• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELOUNKindle - konverze, správa elektronických knih, etc.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    PULKA: Tak to nevím
    PULKA
    PULKA --- ---
    FIELDMAN: A nemuziu bejt ve skupine jenom dva dospeli? Tak uz to mame s pritelkyni a trochu jsem se bala experimentovat a oznacit podnikatelskej ucet jako detskej, ale pokud to jde, tak OK.
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    PULKA: Udělej si na Amazonu rodinou skupinu. Mám to taky tak kvůli více účtům. V rodině se dá sdílet pak vše.
    OXYMORON
    OXYMORON --- ---
    Koukám, že dělám dobře, že si celou dobu knihy kupuju z Kindle - tedy ze čtečky :-)
    PULKA
    PULKA --- ---
    FERRYH: Alias jsem nenasla, refund byl zjevne nejrychlejsi a nejpohodlnejsi cesta a pak uz mne to nebavilo resit, takze jsem nikomu nepsala. Penize uz mam zpet a knihu koupenou z druhyho uctu.

    Nahravani knih odjinud je bez problemu, ale tohle byl fakt opruz.
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    PULKA: ... cekal bych to co popisujes (ten alias jako jistotu!) opet jsem se v Amazonu spletl - je jeste horsi hajzlik, nez jsem si i jen predstavoval...
    PULKA
    PULKA --- ---
    JYRKA: Zjevně jdou knihy i darovat (sama sobě), ale tahle možnost mi vůbec nefungovala - psalo mi to, že nemám vybranou zemi (a ani opětovný zadání nepomohlo). Nakonec jsem požádala o refund a koupím jí z druhýho účtu, ale úplně uff. Nějak jsem myslela, že knihy jdou stáhnout vždycky (nebo že půjde účet přidat jako alias)
    PULKA
    PULKA --- ---
    JYRKA: Na Amazanu, jeden je normalni ucet a druhej Business. Asi jim zkusim napsat :/ Tohle mne vubec nenapadlo, udaje samozrejmne sedi - krome mailu a dic, je stejne jmeno i adresa.
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    PULKA: dobrý by bylo napsat, kde jsi tu knihu koupila :) Jestli na Amazonu, tak máš asi díky tvrdému DRM problém.
    PULKA
    PULKA --- ---
    Asi jsem trubka, ale mam kindle na svuj soukromej mail (navic household), koupila jsem knihu z pracivniho mailu (je pracovni a davalo mi to smysl kvuli nakladum), ale zaboha nemuzu najit, jak ji stahnout a do toho kindlu nahrat? Nemohl byste mne nekdo prosim navest? Predem dik!
    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    KALHOTKA: Tak už jsem na to přišla, vše funguje jak má, byla jsem jenom nemehlo. :)
    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    Tak jsem si udělala radost! Problém je, že mi ty důležité pasáže nejdou zvýraznit a tak nevím, jak si je pak mám vyexportovat přes tu Amazon aplikaci ve videu. V režimu čtení knihy to nefunguje, v režimu sešitu jsou všechny funkce. Kdyby někdo věděl, jak to nastavit, pokud to vůbec tak jde, budu ráda. Díky
    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    KERB: Ještě mám otázku, po přečtení knihy, pokud zvýrazním určité pasáže, dají se vyfiltrovat nebo jenom zobrazit ty pasáže, které jsou zvýrazněné? To už bych asi chtěla moc co.
    KERB
    KERB --- ---
    KALHOTKA: jasně
    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    KERB: To znamená, že zvýrazněný text zůstane a poznámka zůstane taky? Takže si tak mohu označovat odborné citace, chápu to dobře?
    KERB
    KERB --- ---
    DSMID: ale že by na to nebyla nějaká finta v calibre?
    DSMID
    DSMID --- ---
    NEVILL: Na jiný rozdíl jsem nepřišel.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DSMID: Ale myslím že se to chová stejně, akorát to teda nemá tag jako book. Nebo je tam ještě nějaký další rozdíl?
    DSMID
    DSMID --- ---
    KERB: Protože knihy se dají samosebou nakupovat pouze na Amazonu a nikdy jinak!
    Cokoli jiného musí být přirozeně jen osobní dokument. /s
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam