• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OMIZa málo peněz hodně muziky: ALL you can EAT! - restaurace, kde se můžete najíst víc než dosytosti (=Sněz Co Můžeš)
    ACIF
    ACIF --- ---
    ACIF: a jak tak koukam, je tam taky ALL you can EAT! na zebirka a kridla..
    OMI
    OMI --- ---
    JEZZEK: No, to je jena porce pro jednoho člověka. Ona na podiu a dvacet čumilů kolem, bych to tak viděl.
    Napřed o tom nechtěla ani slyšet, ale aspoň o tom uvažuje, uvidíme. Byla by to fakt maturita... .-)
    JEZZEK
    JEZZEK --- ---
    OMI: hezky! Pekne sis vybasnil slevicku, gratuluju! :) Tak za 400 myslim budete mit s rodinkou velmi prijemny zazitkovy vecer, to se mi moc libi :)

    Ja bych si klidne ten 2kg steak dal jako skupinovou veceri tak pro 10 lidi :)
    ACIF
    ACIF --- ---
    ACIF: aha, tak litrik je fer;)
    ACIF
    ACIF --- ---
    JEZZEK: pocitam tak 1500, ale den pred tim beru takze vcajk;)
    mno mam jasnou strategii - den pred tim si desne roztahnu zaludek a v ten den D se rano desne moc vyhulim;)
    OMI
    OMI --- ---
    OMI:
    Dobrý den,
    jelikož jste formuloval Váš dotaz formou "polobásně", což je mi
    sympatické a hlavně bych moc chtěl aby 2 kg steak, po zástupu chlapů,
    už konečně zkusila nějaká žena, můžeme se dohodnout na symbolickém
    poplatku 400 Kč (normální cena je 1000 Kč).
    Celá akce probíhá tak, že pro Vás připravíme speciální stůl prostřený
    kravskou kůží a čas Vám měří odpočítávací hodiny.
    Pokud závodník (v tomto případě závodnice) steak zdolá - stává se
    členem klubu 2000g (který má pouze 4 členy - 94 zkusilo - 90
    prohrálo), získává tričko s logem a pořadovým číslem člena klubu,
    místo na zdi slávy a doživotní 20% slevu ve STEAKHOUSE U SVĚTOBĚŽNÍKA.
    Pro zajímavost - nejrychlejší čas dosáhl Ondřej "Paklíč" Makal, který
    monstrum zdolal za 24 minut 47 sekund.
    OMI
    OMI --- ---
    ...chjo... s váma je teda práce.. tak jsem tam napsal, zejtra bych měl vědět.
    Dobrý den,
    co se stane, když vyzyvatel steak pokoří, to vidím. Ale co s stalo těm, co jej nepřemohli?
    Mám ženu, drobnou a hubenou, ale snědla zamlada černou díru. Kuchaři se na ní choděj koukat, nevěřej, že tím, co si objednává, nekrmí zbytek hospody. Štamgasti se vsázej, že tu druhou mísu rizota už nemůže nikam nacpat, ledaby jí chyběly vnitřnosti.
    Co by mne stálo posadit ji proti takovému pohoří, pokud jej nepokoří?
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Prvni odhad co mam je asi 2.000 Kc - (protoze ostatni steaky stoji svou vahu v gramech), ale u takovychto akci to klidne muze byt uplne mimo hlavni cenovou linii.
    OMI
    OMI --- ---
    JEZZEK: Hledal jsem to tam, i špajzkartu jsem skouknul... a nevím.
    Zeptáš se jich ty, nebo já?
    Protože moje drahá, když byla malá, snědla černou díru.
    Jako si holky na ni sednou a ona jim už zůstane obtisknutá zespoda, tahle ji snědla.
    Takže když jde nějak do restaurace na pokec a večeři, kuchař se chodí dívat, jak je todle možný a štamgasti se vsázej, jestli fakt ta vychrtlina dá ten velkej tatarák s osmnácti topinkama :-)
    JEZZEK
    JEZZEK --- ---
    ACIF: sice teda preju hodne stesti, ale nemyslim si, ze by to bylo realny... maji na strankach nejaky zebricek a v CR to snedlo snad jen 5 lidi, z toho jeden dvakrat ;)

    Spis by me zajimalo kolik te ta sranda bude stat kdyz ho nesnis...
    ACIF
    ACIF --- ---
    2 kg STEAK
    http://www.usvetobeznika.cz/steakhouse/index.php/cs/component/content/article/38-novinky-a-promoakce/66-2-kg-steak

    2 kilovej stejk zdarma, kdyz ho snis do jedny hodiny!!

    (v utery jdu na to)
    OMI
    OMI --- ---
    S7ANLEY: ...napísané nižše. Čitať treba, nie len si pitať.
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    A koľko, že tam stojí to All you can eat? :))
    OMI
    OMI --- ---
    IGRACEK: uznej, že v zarasenejch jeansech se prostě do čistejch sedaček pod plastikové kytky sedat nechodí... Aspoň mně by teda v takovým mundůru pod těma rudejma třásněma nechutnalo...
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    OMI: nóbl? :] vzdyt je to uplne 'obycejna' cina.. teda varej tam fakt dobre, ale nic nobl to neni..
    OMI
    OMI --- ---
    Tu čínu ve Staroměstský tržnivi ma Můstku jsem našel, je to tam co jsou voskový figuríny, tak tím blokem dál ven k Národní a jde se do Billy do polo-suterenu. Ve dvoraně to tam je, nejde to přehlídnout.
    Jestli akce ještě trvá jsem se neptal, byl jsem jako prase, šel jsem tama z měření, přiznám se že jsem se styděl do tý nóbl restaurace takhle vlízt.
    TMA
    TMA --- ---
    OMI: Nevím, jestli na ulici ty cedule jsou. Když se budeš snažit najít Albert, tak se to nedá minout. Přímo naproti pokladnám Alberta je vlez dovnitř.
    OMI
    OMI --- ---
    S7ANLEY: to by mělo bejt v tý tržnici.
    TMA: A když teda půjdu normálně po ulici, uvidím tam nějakou ceduli? Abych se tam nehnal s prázdnýžm břuchem a pak nešilhal hlady na sochy voskového musea...
    TMA
    TMA --- ---
    OMI: Posledně, když jsem kolem procházel, měli otevřeno, to bude tak měsíc.
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    OMI: Kde je tá reštika? Niekedy skočím ochutnať teda.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam