• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ENTENTYKYGossip Girl & Pretty Little Liars
    EKATERINI
    EKATERINI --- ---
    Dokoukal někdo poslední PLL? :)
    ANNYSEK
    ANNYSEK --- ---
    chceme!
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    jaky?
    EKATERINI
    EKATERINI --- ---
    chcete spoilery? :)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    no ale prave
    jednu dobu byla mezi hlavnima postavama a pak najednou slus konec a dal uz ani zminka, jeden by rekl, ze uz v RW ani neni
    a ted ji tam najednou zase strcej, jak kdyby se nechumelilo
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    No presne, s tema cedlejsa postavama tomu celkem ubiraj na kvalite..je to nelogicky
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    BOO: presne, to byla fakt demence a snad nejhorsi dil v PLL. Ten posledni me zase celkem bavil, ale to tempo je na me proste strasne zdlouhavy. Takze Alison byla tehotna. Imho to bylo na strane te pitevni zpravy, ktera se ztratila. Kazdopadne o tom tehotenstvi vedela Jenna a Gereth - ten je mrtvej, takze jen cekam kdy se Jenna vrati na scenu a vyklopi dalsi dilek do skladanky.
    Moc nebavi, jak jsou v serialu predstaveny vedlejsi postavy, ktere pak proste zmizi - nikdo nevi proc a jak a pak se zase objevi kdyz je scenarista potrebuje - viz ta blondata nevimkdo, ktera je prezentovana jako kamoska alison, ale vypada tak o 12 let starsi...
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    ELODY_MELODY: no presne, to s tim sklepem mi taky prislo jak vrchol dmnc
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    tak zase nic extra. stve me jak z nich delaji desny blbky - jdou do domu kde maji podezreni, ze tam maniakalni milenka dopuje jejich kamosku a dobrovolne ji vlezou do sklepa...Aria spali dost dulezity dukaz...Je na case aby prestaly byt jak slepe ovce a dali trochu tymu A na prdel!
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    stejne se nic nedozvime, von bude hazet tajemny psi voci a skonci to opet otazkou, jestli to tak bylo nebo ne - se vsad :DD
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    tak tenhle dil byl pro me trochu vata a zbytecny natahovani, v pristim dile pry odhali Tobyho - konecne!!!
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    neni, nahodou nejlepsi :D
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Pll je teda strasna blbina

    Ale ty holky maji fakt super vlasy. Zavidim :))))
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    ja se priznam, ze se v tom uz trochu ztracim a rozhodla jsem si to postupne pustit od zacatku ...
    co se serii tyce, vubec nevim, puvodne meli byt snad jen dve, ale ten uspech je obrovskej, tak natahujou
    couz nic proti tomu, me to fakt bavi, ale rada bych, aby tech odpovedi prichazelo vic, protoze motat se porad kolem jedny veci, napinat a nakonec stejne nic nerict, bude za chvili uz trochu nuda
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    ENTENTYKY: doufam, ze se dej aspon trochu posune. Ten pozar imho zalozila Mona, ale otazka je proc. A ten creepy Harold mi smysl nedava vubec. Podle traileru se snad trochu pohne ta linie s Alison a Byronem. Vyjadrili se kdy to chteji skoncit? Nekde jsem cetla, ze snad planuji 4 serie, tak doufam, ze to nebudou protahovat do nekonecna.
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    podle me to melo vypadat jako ta rana od hrebiku, ale nevim no, clovek u nich nikdy nevi
    v utery
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    co to mej Jason na tom brise? Byla to popalenina nebo od hrebiku? Ktery den to vysilaji? Sakra, zase me dostaly
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    tak asi zkusim, az bude cas
    ANEJET
    ANEJET --- ---
    ENTENTYKY: jojo ja jsem par epizod videla, je to docela napinave a chytlave, akorat me tam serou s jednou veci, ale nechci tu moc spoilovat :-)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    EKATERINI:
    EKATERINI: ja ty prvni vzdycky nesnasim :D jak se clovek tesi, ze se pokroci s dejem, ale ono se prave nedeje nikdy nic, protoze se teprve vysvetluje, co se bude dit dal a uvadi se do situace ...

    ANEJET: ne, ale uz jsem o tom uvazovala - ty jo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam