• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ENTENTYKYGossip Girl & Pretty Little Liars
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ESPERANZA: ha! neznam nic
    diky ! :D
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    KASUMI: Hm, škoda. Mně to fachá úplně v pohodě... Nebo čekej, až se to objeví i s cz titulkama tady (teda pokud ti jde jen o 4. sérii): http://www.super-drbna.cz/ ale to určitě znáš tyhle stránky.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ESPERANZA: to mi nejede

    dobry, ja to najdu na torrentu
    jen jsem si rikala, jestli tu nekdo nema lepsi, jednodussi, mene nebezpecny zdroj :)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    :D
    ja se sama pred sebou taky nejdriv stydela, co se mi to ksakru libi - ale uz jsem si zvykla :))))
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    Cyve tak jsem na to zacala koukat minulej tejden, kdyz jste o tom mluvily v klubu o hadrech, na stary kolena jsem se dala na takovou vec! :D ale libi se mi Nate, i kdyz na me je moc svetlej a kladnej. A pak Serena, no, ani ne vizazi, ale tak nejak tim jak je "dokonala"

    Maminka Sereny je krasna taky no a hadry bavi, samozrejme, jinak dej picovina :))
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    no oni to uplne obmenili a nechali jen effy, taky jsem si nemohla nejdriv moc zvyknout - v ty dalsi rade budou zas uplne jiny lidi

    jj, oblibenej dil :) jak tam zase mluvili "cesky" - fakt LOL (by me zajimalo, jestli ti producenti u nas vubec nekdy byli, nebo jen pouzili zabery ze staromaku - ted mluvim teda spis o GG)
    jak se jmenovala uz nevim, ae spala s anwarem :) kterejzto je obecne dost vtipnej :))
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    fakt? bych si netipla, fleur mi neprisla tak oskliva


    btw. co skins? ted je teda zrovna nevysilaj - ale ty 4 dosavadni rady se mi DOST libily - ackoli to je oproti GG neco naprosto jinyho, co se prostredi tyce :D
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    ja z torrentu

    ale asi bys to po chvili nasla i na rapidshare atp.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    kde to tahate? ja chci taky 4 serii :D
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    hodne nudna
    nevim proc, ale rikam si, ze ta zapletka s veznem asi ve finale nebude nic moc
    ANNYSEK
    ANNYSEK --- ---
    achjo:( konecne nekdo zajimavej..

    zato ta bloncka od nata je nudna a divna..
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    imo eva je out of picture ;) navic mam pocit, ze jsem nekde cetla, ze ta herecka tam mela byt na nejakejch 4-5 dilu, coz by tomu taky nasvedcovalo
    ANNYSEK
    ANNYSEK --- ---
    ENTENTYKY: a taky treba jenny s danem:))

    jinak eva je sice takova hodnoucka, ale zas tak horky to s ni taky nebude, pokud je to devka:)) ja myslim, ze se jeste mame na co tesit..
    ale blair uz me nudi, je to porad dokola, kdyby to aspon bylo neco poradnyho a ne ty intriky ze stredni..
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    jinak upoutavku na novej dil uz jste asi videli, ale tak at tady je neco k tematu krome drbu :)

    goodbye columbia? ze by chuck provedl neco Blair ohledne skoly? (prihlasil ji tam tehda) - no nemuzu se dockat :D

    Gossip Girl 4x05 EXTENDED Promo | Goodbye, Columbia - vidds!
    http://vidds.net/v/en/gossip-girl-4x05-extended-promo-goodbye-columbia_T374G3U524A4K4N4I4X3O4.html
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    serena s chuckem? :))
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    jeste bychom mohly zapremyslet, kdo tam s kym (zatim) jeste NEspal :)))
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    ANNYSEK: velmi libi a doufam ze eva uz zmizela ve vecnych lovistich :)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    ANIT: koukam taky fanynka ;)
    na me pusobi jako tupka, co si mysli, ze se s ni vsichni zblaznej a v ramci toho se chova - naprosto bezohledne, jen podle toho, co ona chce (ale bavi me :D)

    ANNYSEK: velmi libi :D evu uz odeslali kam patri, a tak to ma bejt - boze ta me tak vytacela! :) "nunu tutu, jsem desne hodnoucka a miloucka" - aaaaaaaaaaa! :)
    ANIT
    ANIT --- ---
    serena je priserna blbka, co furt haze vlasama a mysli si, ze je kate moss skrizena s matkou terezou. to uz je snad i ta jenny lepsi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam