• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ENTENTYKYGossip Girl & Pretty Little Liars
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    :D
    COQUINE
    COQUINE --- ---
    jak to tak vidim, jsem zvedava, jak bude vypadat herec, co hraje nata, tak za 10 let, ehm ehm ehm :-P
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    btw. jestli zapletka bude ta, ze vezen byl ucitel na ty internatni skole, serena ho ojela a jeho pak vyhodili - no tak to teda! jeste horsi nez jsem predpokladala :DD
    (jinak samozrejme me to napadlo uplne na zacatku ... pac co se ucitelu tyka, serena chodila jen na constance, tak to by ho museli znat, a pak na ten internat, takze to je jedina moznost - ale rikala jsem si, ze to nemuze byt nic tak pruhlednyho .. snad nebude :D)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    vypada to konecne na ukonceni vezno aferky! :)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    dobre ji tak :D

    ale jak jsem rekla, z ty ctyrky fakt nevim, komu fandit, pac je nesnasim vsechny :D
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    ZASECHASE: na ty prvni fotce me desne fascinovaly ty korale jeji mati, uzasny

    jinak bez ohledu, jak ji jako charakter nesnasim, tak serena je kocka, postavu ma dokonalou
    ZASECHASE
    ZASECHASE --- ---
    vsechno v tom serialu je moc .) ja bych se za denniho svetla asi taky zdrahala vzit si to na ulici, ale sexy to je. blair je typove vyraznejsi, ale serena ji temahle satickama dohani.
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    LILINKA: to mne teda rozhodne neprijde, je to kocka
    LILINKA
    LILINKA --- ---
    ZASECHASE: nemuzu si pomoct, ale obcas mi to jeji obleceni prijde az moc, echm omlouvam se, kurvozni.
    ZASECHASE
    ZASECHASE --- ---
    ale zase oproti tem skolackejm uniformam s kravatou v prvni sezone je ted z ni kus baby. ty velky sperky a vystrihy a vylozene zensky outfity ji slusej.

    jsem si neodpustila .) fotky nikde moc kvalitni nejsou


    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    :))

    jj, ta pootevrena pusinka je fakt na facku :D asi to ma byt sexy, nevim, docela by me zajimalo, jestli to tak chlapum prijde

    jj, zitra 4.10
    ZASECHASE
    ZASECHASE --- ---
    dneska mi skoncil dvoutydenni maraton od prvni serie po s04e09. ach - zitra rikate 4.10?

    moje poznatky - blair je moje srdecni zalezitos - i kdyz by mohla mit promakanejsi intriky - je rozkosna :) chuck je chuck - nejvic! nate je bejk.

    serena ma retardovane porad otevrenou pusu, nikdy sem k ni blizko nemela, ale ve ctvrty serii se mi libi jeji culiky, copy a nemuzu z tech vsemoznejch satu na jedno rameno a s vystrihama na zadech.
    dan ma divny velky vlasy a vanessa mi nesedi, jenny vubec neslusi to megaperoxid a zmalovanej ksicht, julia je nudna, eric je slizounek a vubec se k nemu nehodi ta role gaye - je vsem okolo po ramena, chlapecek; lily je elegantni kocka a vubec asi souhlasim se vsim, co uz jste tad davno napsaly ;)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    YouTube - Gossip Girl 4.10 Gaslit Canadian Short Promo
    http://www.youtube.com/watch?v=PkuYl3iNi6Y
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    Gossip Girl S04E10: Gaslit TV Spot 2 - MovieWeb.com
    http://www.movieweb.com/tv/TEA0zjJI0aV6DE/tv-spot-2-2
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    :DDD
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    sexy prizvuk na nyxu jinak neukazes! :))
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    BOO: a unavena jeste :D
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    haha, jsem svedava, co s ni juliett provede :)))
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    dalsi dil bude az 29.11.

    to delaj schvalne .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam