• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ENTENTYKYGossip Girl & Pretty Little Liars
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    :DD vidis, to me ani nenapadlo
    aleze ty evropani jsou zvraceny ... hruza .))
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    tak v GG se uz jaksi prestavat orientovat, ten predposledni dil byl WTF, tenhle s tequilama vtipnejsi, ale i tak slabota. nicmene monacky farar vypada jak id glacier :))
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    na csfd to nema moc dobry hodnoceni totiz ... a sice tam nekdo pise, ze to je jako GG, ale jiny zas, ze vubec :D a venku je uz 90 dilu tak se mi to moc nechce zkoumat ... no, treba az se budu jednou nudit ;)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    na 90210 nekoukam, si rikam, ze to musi bejt uplna blbost ... nebo?
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    to ja doufam, ze holden ma neco vic zajimavyho

    ale v tomhle dile bylo uplne ukazkove videt, jak napinaj a pak skutek utek a vyleze z toho neskodnej dlouzek ;) no stejne je miluju :)


    jinak GG fakt zklamani ... asi nejvic sracko dil, co jsem videla, jak dialogy, tak zapletka, tak ztvarneni ... a jako s tim bohem, to uz jsem se chytala za hlavu
    kazdopadne jak jsem rikala uz kdysi, dite proste v planu nebylo (aspon ale blair mohli na lehatku to bricho snazit trochu vycpat .)))
    pozitivni na celym dile byla jen zaverecna wicked games
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    jo, to me taky, sice je to takovej nudne klasickej krasavec ;)) ale i tak se na nej kouka dobre
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    joo sydney, jsem premyslela, jak se ta jeji postava jmenovala. ta me bavi taky. a souhlasim s tim, ze caleb je fesak. a jeste se mi libi i noah, celkem.
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    nozejovid, nejsem divna, je to slizoun :)

    jinak me tam prekvapive i dost bavi "zla sydney" z melrose ;)))
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    jinak ezra je slizoun, mona vypada na 40 a ze holek mi je prekvapive nejmin sympaticka aria
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    :D
    druha serie uz ceka .))
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    tak jsem dokoukala prvni serii, moc efektivne straveny vikend, jen co je pravda. a akorat me to nasr*lo, ze se to jeste zamotalo :)))
    ANNYSEK
    ANNYSEK --- ---
    hlas spencer se mi prave libi - mam rada takove hlubsi..

    ale jsem teprve u S01E02, tak si taky nechci moc cist spoilery, sakra.)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    tak jsem si zavzpominala ;) ... no ... a ja asi fakt ne .. jakoze urcite to bylo tak max. +5, 25 uz mi prisli jako moc dedci

    jo, spencer je trochu otravna (btw. ... aria, spencer .. slysim u holek teda prvne), ale na druhou stranu mi je sympaticka, jak je odvazna a furt do vseho rejpe

    to by me pak celkem zajimalo, jak vysvetlej, proc se schovavala
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    von vypada na 25 a ona na 15, pro me to je proste takovej mensi pedobear .)

    jasny, ma dlouhy vlasy! :)

    emily je vtipna, jak ma takovej psi oblicej ... jak se ji delaj ty zahyby u oboci a tak, jako treba retvivrovi :D

    no ale vzdyt to prave nema bejt uplne podle knizek, ne? aspon jsem to cetla
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    az u toho budes sedet nekolik hodin v kuse a nemoci se odtrhnout, tak uz nam tak dekovat nebudes :D

    jj, zda se
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    dik za tip, zacinam stahovat :)

    jinak dalsi dil GG tedy az pristi tyden:?
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    noo, ale kdyz si vezmes tu storku, tak tam to dvojce prece melo bejt nejdriv mrtvy a pak ho teprve poslali pryc ... navic, ze by mela bejt ziva mi prijde naky moc divny ;))

    jinak celkem sranda, pac ja treba ezru dost nesnasim a prijde mi jak uchyl - mu musi bejt tak 25 a ji 15? na muj vkus nenormalni rozdil zrovna v tomhle pripade
    ale aria je fakt hezka

    s lucasem uz si asi nemusime delat starost :D a caleb - aspon jeden peknej kluk tam, uz jsem si zacinala rikat, ze to neni mozny, ze by hraly jen samy seredy

    mona je celkem vedlejsi postava, takze ji nak neresim


    ale co me na tom serialu fascinuje, ze prestoze holky obecne spis nemusim, tak tahle ctyrka mi prijde hodne sympaticka, jakoze vsechny ctyri! nechapu :)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    tak jsem diskuzi rozsirila i na pretty little liars

    GG je posledni dobou nuda, a tenhle serial me bavi asi tak o 1000% vic, dalsiho dilu se pokazdy nemuzu dockat (i kdyz uz jsem jim prokoukla jejich trik, ze neco vzdycky vypada jako desna zasadni udalost, a pak se to v dalsim dile zahraje tak trochu do outicku, ale stejne jim na to rada skacu)

    a budu teda doufat, ze na to necumim sama :D
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    ja si spis rikala, ze zmizela otravna diana, a bum ho, uz je tam zas zpatky
    jestli z ni vyleze chuckova matka, tak to uz omg olol jako
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    ja se obavam, ze charlie jeste nezmizela, vzhledem k tomu ze to rufusovi vyzvanila jen castecne...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam