• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ENTENTYKYGossip Girl & Pretty Little Liars
    ANEJET
    ANEJET --- ---
    taky vas tak pobavilo to haro co mel dan v poslednim dile jak vylezl ze sprchy?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ENTENTYKY: ja teda prestala nekdy ani nevim kdy.. vypadlo to nejak... a pak jsem se k tomu uz nevratila.. tze vubec netusim... skoncila jsem nekde, kde chuck s nejakou cernoskou uz nebyl, ona byla s natem.. asi? a vic uz nevim.. ani nevim radu
    ANEJET
    ANEJET --- ---
    tak mě by to už nepřekvapilo ;)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    ANEJET: :DD
    ANEJET
    ANEJET --- ---
    ja jsem to vedela!! rikala jsem si, sakra co v tom pokoji je??? a pak mi bylo jasny, ze Bart :-))) doufam, ze se ukaze, ze on je Chuckova matka...
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    no bart uz je moc :D
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    myslim, ze aktualni GG dosahl vrchol nepochopitelnosti :)
    ANNYSEK
    ANNYSEK --- ---
    BOO: musi si nejak vydelat:)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    ANEJET: desne slepici prdel, ja z toho nemuzu dlouhodobe :DD
    ANEJET
    ANEJET --- ---
    mě zajímá, jak nikdo neřeší, že ten Nate vždycky něco vykecá... :D on si prostě nic nenechá pro sebe a vždycky hned všechno vybleje

    a Lily jako docela jede!
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    no ja konecne vcera dokoukala ten posledni, co jsem u nej usnula - a tak jako maj bod za jacka a la chuckova otce :D tenhle zvrat jsem FAKT necekala :DDDD co bude dal, zjisti se, ze blair je danova sestra?

    oni se museli zblaznit, jina nevim
    ANEJET
    ANEJET --- ---
    akorát jsem viděla poslední dva díly GG.... tvůrci musí být definitivně na drogách
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    ale tohle vypada slibne http://www.csfd.cz/film/297538-2-broke-girls/
    dik za tip :)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    .ANNYSEK: ja mam spis tezkou zavislost na PLL :DD kdyby ted prestali na pul roku vysilat GG tak mi to je fuk, ale u PPL trpim :D
    ANNYSEK
    ANNYSEK --- ---
    ja uz jsem se divat prestala a vubec me to nelaka zacit..
    mam ted strasne rada 2 broke girls, sice uplne jiny zanr, ale treba to nekomu pomuze prekonat zavislost na gg:)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    to jinak nejde :)) pochybuju, ze na to ted nekdo muze prestat cumet, kdyz se dival uz na pet rad .. :)

    ale vzhledem ke kvalite na to treba ja zapominam a kouknu az po tejdnu nebo tak, u toho posledniho dilu jsem vcera usnula, desnej gaychat
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    no ale stale na to koukame zeano :))
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    moje rec
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    tak GG fakt dil od dilu vetsi demence, vubec uz nechapu, proc se kdo chova tak jak se chova...
    ANEJET
    ANEJET --- ---
    no ta je taky příšerná :D mluví jak chlap
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam