• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIDERMANOLOGTEKWAY.CZ kecy, prdy, beďary
    SM3
    SM3 --- ---
    Sem přemýšlel po čem šáhnu ted,,,
    min. týden jsem dočet Brány vnímání od Huxlyho, ted ten konec civilizace a zkusím od něj doma najít další věci,,,

    Zrovna ted tady koukam na Pravdivé halucinace od McKenna a kvůli angličtině jsem šáhnul po Novém pohledu na věc od Ruth Weis - aj/cz nějaké povídky a taky po Vrahovi v dešti taky aj/cz...


    ZANZIBAR: Jak se to menuje? Kniha o Holokaustu?
    ZANZIBAR
    ZANZIBAR --- ---
    teď zrovna čtu o Holokaustu
    SM3
    SM3 --- ---
    Nechcete se někdo zbavit přenosného dvd přehrávače?
    Něco sehnat do auta, trávim tam x hodin denně a furt spát nic moc, když sem občas vyspalej... :)
    a čumět x hod na nakládce/vykládce, tak se něčím zabavit,,,

    Dnes jsem jel údajně na otočku na Ruzyň - Menzies a Skyport něco vyzvednout a složit,,, nakonec jsem tam strávil 4hodiny, protože dyliňáci, nejsou schopný mi složit a naložit jednu paletu, který se tam daj hodit rukou, a začnou se srát s vykládkou/nakládkou kamionu, navíc jsem byl s týpkem dohodlej že mu to nevadí, že je demence abych tady čekal, ale jejich debilní systém to neumožňuje... tak jsem aspon dočet Konec civilizace od Huxlyho, aspon nějaké klady to má :)
    SM3
    SM3 --- ---
    ZANZIBAR: Co tam?
    Pokud nebudu v práci tak bych někam zašel, ale vypadá to že se celou zimu nezastavím ani na den,,, což je na jednu stranu dobře, ale ...
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    nejdu
    ZANZIBAR
    ZANZIBAR --- ---
    čua jdete se někdo mrknout v pátek na vyšehrad?
    SM3
    SM3 --- ---
    ZANZIBAR: nevim sou to kundy, ale přes víkend to musim nějak vyřešit,,, :( 52kč za ten mě zruinuje, platim tak už 14 dní a měl bych za to legitku skoro na 1/4roku, nebo kolik to stojí,,,

    ACIF: Potřebuju to přes víkend vyřešit, dej mi do zítra zprávu sem, nebo na tel,,, máš nebo je v profilu... dyžtak si zběhnu někam pro splátky, jestli mi je daj,,, se uvidí,,,
    ACIF
    ACIF --- ---
    SM3: Taky cekam, cekam...:/


    /


    Koukam, je tam nejakej zasekanej..
    ZANZIBAR
    ZANZIBAR --- ---
    co chtěj za tu openkartu? podle mě tak 500 ne?
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    jj, taky mě to sere - mám lítačku ještě pořád, ale fakt to prý bude platit už jen do konce listopadu bo do kterýho data přesně a pak hovno! .. bych blil!
    BROSKEF
    BROSKEF --- ---
    vždycky sem chtěl bejt malířem.

    SM3: dám vědít něco mi do toho vlítlo, stavim fotrovi na samotě u lesa a tak sem dost mimo:(

    SM3
    SM3 --- ---
    Mě dneska napadlo že si zařídím legitku, vzhledem k tomu, že jezdím denně přes přestupy... a platit denně 52kč je píčovina,,, léta utíkání před revizorama apod. jsou pryč, takže mě napadlo si zahrát na poslušného spořádaného občana,,, :D
    tak se ptam slečny co mam udělat pro tu legitku a ona že prej fotka apod. ale at si stejně zařídím tu opensračku, protože prý od příštího měsíce, už bude zavedená plošně krom studentů, nebo co...

    To sou takový zmrdi zkurvený, že to nemá obdoby, proserou na tom miliardy (ostatně na čem ne? v tomhle státě) a když zjistili, že to nikdo nechce, tak to zavedou povinně, resp. zruší běžné kupony!!! Kde to žijem doprdele .... si řikam čemu se ještě divim :(
    SM3
    SM3 --- ---
    ACIF: to je Mladá no, jak píše Štěpán,,, ptam se protože jsem ve Starý bydlel cca 10let, tak by mě zajímalo kde si se tam takhle zničil :)
    ACIF: Co se týče té navigace tak čekam, čekam....
    Jinak pívo není problém, každý všední den jedu cestu z Ruzyně do Letňan takže trasa A i C, přes celou Prahu, takže jsem ochotný se potkat kdekoliv na této trase,,,

    Jinak pokud byste potřeboval někdo z/do Plzně, resp. do Boru (128.) nebo tím směrem někdy něco, tak bych teoreticky mohl sloužit,,, jezdím to téměř denně, ale časy jsou různé a trasy se trochu mění,,,, takže bud dát vědět předem tady na nyxu, a nebo tel v profilu...
    MIK23
    MIK23 --- ---
    ACIF: to az pri predani :)
    ACIF
    ACIF --- ---
    btw: necchete nekdo vpodvecir skaknout nekam na býra v pze?
    ACIF
    ACIF --- ---
    MIK23: ukaz placku ;D
    MIK23
    MIK23 --- ---
    ACIF: me taktez plz...
    ACIF
    ACIF --- ---
    mno ja si myslim, ze jsem byl urcite v obou a to minimalne dvakrat..

    /kazdopadne si muzu odskrtnout dalsi dve lokace na me turisticko - ostuďácké mape

    /

    ad navigace - behem dneska mi ma poslat presnou specifikaci konecne / hodim Vam to do posty, je to prej naky tajny nebo co..
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    na štěpánce je to v mladý bolce ..
    ACIF
    ACIF --- ---
    SM3: mno me se ptej.. Ale vim, ze je tam rychta na stepance...
    SM3
    SM3 --- ---
    ACIF: :D ... do Starý?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam