• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SPIDERMANOLOGTEKWAY.CZ kecy, prdy, beďary
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    REBORNA: ale je hodnej ten klučina, že se tě hned zeptal - mohl taky hrát divadýlko a nechat si to jen ve svý hlavičce - a to by nebylo upřímný od něho - takhle jsi mu odpověděla a hned má jasno a máte před sebou čistý štít - no ne? ;-)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    Měla jsem ve středu rande s jednim frajerem z nyxu a hádejte, na co se mě po půl hodině zeptal...

    ...Prej, proč je na nyxu hláška od TMHo, že ráda olizuju anální otvůrky...
    Takže sem na tom rande musela opět probírat svuj pseudovztah s Erikkem...fakt nadšení.

    A prej to bylo napsaný i k tomu mýmu inzerátu v internetovejch humorech...Předpokládala sem spíš, že to mohlo bejt tady nebo znova v PND.

    No, některý lidi jsou prostě strašně vtipný..

    Kdyby to s tim klukem vypadalo nadějně, líbil se mi a vy ste mi to zkazili, tak vás přijdu všechny, co se tý rádobysrandy zúčastnili, pozabíjet :)

    Debilove! :)
    ZANZIBAR
    ZANZIBAR --- ---
    peace vole
    WARE
    WARE --- ---
    Byllo eee..
    WARE
    WARE --- ---
    Tekway nejlepší.
    ACIF
    ACIF --- ---
    zdar, prodavam notas

    cizimu za 4500, tobe za 3300
    Dell Inspiron 1545, core2duo, 2GB RAM, 320GB HDD, bez skrabnuti, s adapterem, s brasnou
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    ZANZIBAR
    ZANZIBAR --- ---
    :)
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    SM3: tak o tomhle teda nic nevim - imho IP-adresu jde vidět jen svojí, a ne cizí ..
    SM3
    SM3 --- ---
    Heledte se, sem asi opravdu lamička :) ... dřív bylo, když sem kliknul na ikonu daného člověka, výběr jeho ip adresy,,, ted to tam nevidím, takže můj dotaz je takový, jak z ikony, resp. přihlášení člověka tady na nyxu zjistím jeho ip adresu,,, vim sem tele :D
    SM3
    SM3 --- ---
    SPIDERMANOLOG: Díky!!!! Kouknu na to,,,
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    SM3: http://www.lupa.cz/nastroje/whois/ dej poslední volbu, hledat IP - zjistíš přesně majitele i s adresou ..
    SPIDERMANOLOG
    SPIDERMANOLOG --- ---
    SM3: http://www.polohaip.cz/iplocation/ .. s tim ostatním nemám zkušenosti ..
    SM3
    SM3 --- ---
    Zdravím Vás, ste se všichni uchlastali? :) ... nějaký mrtvo tady...

    Mam takovej dotaz, jak moc je složitý, zjistit podle toho když se někdo připojí kde je, nějak podle ip adresy nebo tak něco, vůbec netušim, ale nějak to jít musí ne? Jde mi o to "zaměřit" toho člověka na přesnou adresu, ulici, č.p.

    A dyžtak zároven rozluštit heslo do emailu, popř. fuckbooku,,, to nemůže bejt moc složitý ne? Klidně pošta, nebo se sejdem osobně to je jedno,,,

    ACIF
    ACIF --- ---
    jinac dneska budu na pivu v 77cce cca od 9ti.. se dyztak stavte;)
    MIK23
    MIK23 --- ---
    ACIF: ano tecka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam