• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_MAGIQUENEHTY - přírodní, umělé, nehtová modeláž, nail-art... aneb klub přátel pěstěných rukou
    NEHTY

    Jaké nehty nosíte? Gelové? Akrylové? Nebo preferujete přírodní nehty, případně P-shine?
    Jaké zdobení vás v současné době zaujalo? Nebo znechutilo...?
    Pozitiva či negativa nehtové modeláže. Jaké jsou vaše zkušenosti s netovými designérkami? Jaké nehtíky máte teď a jaké zdobení máte nejraději?






    Typy, rady, zkušenosti. Podělte se...
    rozbalit záhlaví
    PHUSHI
    PHUSHI --- ---
    Ahoj,

    chtela jsem teen neterim k vanocum koupit nejake “nalepky” na nehty (viz obrazek), ale online objednavka neprosla a vsimla jsem si toho az ted. Nevite, kde bych mohla koupit neco podobneho v Praze v kamennem obchode?

    Diky moc za tipy

    GIA_
    GIA_ --- ---
    Ahoj,
    nemáte prosím tip, kam zajít na manikúru někde na P5 (nejlépe Anděl, Smíchov, popř. Braník)? Potřebovala bych jen upravit nehty a ráda bych zkusila p shine.
    Btw asi to bude stupidní dotaz, ale když už bych na p shine znova nešla, tak to bude nějak nehezky odrůstat? :D
    Děkuji
    YETI
    YETI --- ---
    Zdravím, omlouvám se za OT - neměl by někdo zájem o Sally Hansen Miracle gel? Je to z té nové "limitované" kolekce Disney Cruella, odstín č. 232 - taková pudrová růžová nebo jak ji popsat).

    dm online shop | Vaše oblíbená online drogerie
    https://www.dm.cz/sally-hansen-lak-na-nehty-miracle-gel-232-p74170471052.html

    Jsem Z Prahy - přenechám za 150kč ( jen jednou vyzkoušeno - nemám bohužel vhodné nehty...)
    KRKA
    KRKA --- ---
    máte někdo zkušenost, osobní či z okolí, s dipping systémem? Zajímá mě, zda to opravdu drží a neodpadnou nehty druhý den :-) díky
    JACKIECARTNEY
    JACKIECARTNEY --- ---
    Zdravím je tu nějaká naděje, že zde najdu dobrou duši, která dělá v těchto časech gelovky v Praze? Už nutně potřebuji doplnit dvouměsíční odrostlé drápy, ale všude mě poslali do háje a nemám žádnou šikovnou kamarádku. Předem díky za jakékoliv tipy!
    TRPASLICE
    TRPASLICE --- ---
    Je tu dost mrtvo, ale zkusím to. Sháním manikuristku v Praze (může být i bližší okolí Prahy, pokud to bude směrem na jihovýchod, ke kadeřnici jezdím do Jesenice). Mám dost orasená nehtová lůžka a samodomo péče o kůžičku má trochu nevalné výsledky. Potřebuji profesionála, co si je vezme do parády. Žádný gel nebo akryl. Do náhodného vietamského beauty studia v OCčku se mi pochopitelně nechce. Díky!
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    1TERESKARASTY1: Takovým tím udělátkem na zatlačování kůžičky
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    1TERESKARASTY1: Nejlepší prej je taková ta kouzelná vodička, kterou natřeš kůžičky, necháš deset minut působit a pak seškrábeš odumřelé zbytky. Mám s tím celkem dobré zkušenosti
    1TERESKARASTY1
    1TERESKARASTY1 --- ---
    Jsou lepší kleštičky na kůžičku nabo seřezávač?
    A jaká je nejlepší značka nástrojů na manikúru?
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    ARZA: Chtěla jsem právě vidět kam razitkuju tak proto jsem koupila to průhledný. Mezitím jsem zkusila ruzny další laky co mám doma a nic. Jo to je taky pravda s tou Čínou. Každopádně moc dekuju za odpovědi! :-)
    ARZA
    ARZA --- ---
    ONITSUKATIGER: To bude druhem razítkovacího laku, který používáš + kombinací s tim razítkem.
    Pokud ti jedno razítko sebere všechny motivy v pohodě, je to 100% tím. (Proč tedy nepoužíváš to? Je blbý?)

    Taky mám dvě, jeden růžovej originál Konad a druhý průhledný, s větší plochou z ali.
    Razítkovací laky mám různý, Konad, z Nehtomanie, nějaký noname z veletrhu a pak nějaký Born Pretty.
    Musim říct, že ten průhlednej špunt bere dobře víceméně jen ty laky Born Pretty. Jsou takový tahací, vazký. A pak ještě jeden lak, kterej má podobnou strukturu. (A pak je samozřejmě dobrý, aby byl člověk poměrně rychlej.)
    To růžový razítko bere dobře úplně všechno, ale zase má poměrně malou plochu a není vidět, kam člověk co dává://
    Jinak zrovna u těhle drobnejch pomůcek si myslim, že si nepomůžeš, většinu toho vyrábí číňan, ať to koupíš kdekoli.
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    ARZA: Aceton jsem zkusila jako prvni :-( Lak mam Licorice od essie. Na razitkovani jsem si pořídila jen one-coat laky. Destičky mam ruzny, povětšinou z aliexpressu a razítka taky. Mam ještě jedno tvrdší a to sebere všechny motivy v pohodě. Na fb mi poradily čistit povrch razítka lepenkou a z 10ti pokusů to vyšlo 2krat. Nevím, co jsem v tu chvíli udělala spravne ale myslím že se pokusim koupit ještě jedno razítko ale ne z Ali. Ziju ve Švédsku a našla jsem tu online shop pro manikerky tak to zkusím. Budu referovat;-)
    ARZA
    ARZA --- ---
    ONITSUKATIGER: Může to bejt razítkovacím lakem. Jaký laky máš, jaký destičky, jaký razítko....?
    U jinýho špuntu ti to fungovalo?

    Tyhle rady ohledně zmatnění plochy toho silikonovýho špuntu jsem četla taky, ale vyflákla jsem se na ně, protože by to pak samozřejmě ztratilo efekt toho, že vidíš, kam to razítko dáváš. Prostě to vždy před použitím utřu acetonem a jde to.
    Ale zjistila jsem, že na některý razítkovací laky funguje jeden špunt a na jiný můžu použít tenhle průhlednej. Ale taky se zdařilo až na druhej pokus. První byl extrémně měkkej a nebral mi nic, šmejd:(
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    Ahoj. Jestli už bylo tak se omlouvám. Potřebovala bych poradit ohledne razítka. Koupila jsem si průhledny ale vůbec "nesebere" motiv. Googlila jsem čim to muže byt a spousta lidi rika, že se na te mekke části musí provést tzv. "prime" a paní ve videu používá jakousi houbicku od Mr.Proper kterou u nás (ziju ve Svedsku) nesezenu. Nevite, proc to razítko nefunguje a co s tim? Moc děkuji predem
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    Cau, nedoporucili byste mi dobrou manikuru na P2? :]
    EZKATER
    EZKATER --- ---
    ARZA: Díky moc! Nehty jsem na pár minut namočila do mističky s odlakovačem s acetonem a pak to šlo seškrábat! hurá
    ARZA
    ARZA --- ---
    EZKATER: šelak nevim:))
    Ale shellac nebo jakejkoli gellak by se měl dostat dolů z nehtů acetonem. Vem alobal, vatový tamponky nebo tak něco, namoč je v acetonu, připlácni z vrchu na nehty, na cca 10 - 15 min zabal konečky prstů do alobalu a pak by ti to mělo jít poměrně snadno ožďoubat nebo rovnou stáhnout. Pak už jen vyleštíš a očistíš nehty blokem. Nezapomeň na hydrataci, aceton dost vysušuje.
    Ovšem bacha na to, už jsem se spálila i u český značky, která prodává "gellaky", který jdou dolu leda pilováním :// Takže záleží, co na těch nehtech máš.
    EZKATER
    EZKATER --- ---
    s.o.s. je nejaky zpusob, jak doma dostanu z nehtu selak?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam