• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LA_MAGIQUENEHTY - přírodní, umělé, nehtová modeláž, nail-art... aneb klub přátel pěstěných rukou
    LUUCA
    LUUCA --- ---
    jeste jsem poradne zagooglila a je to tohle, pise se to shellac:
    Revoluční novinka SHELLAC na přírodní nehty včetně FRANCIE na rukou nebo u nohou za 290,- kČ
    http://www.slevotel.cz/sleva/214/
    LUUCA
    LUUCA --- ---
    LA_MAGIQUE: diik! dej vedet co zjistis, jdem tam za tyden, tak at vime do ceho jdem.. kamoska se nechala premluvit na selak, ja teda asi zkusim ten p-shine, snad to nejak neodflakne kdyz me od toho zrazovala..

    jedu na 4 tydny pryc hned na to a predstava ze bych musela fungovat se selakovym schodem v pulce nehtu a nemohla bych to sama sundat me moc nelaka .-) tloustka jako tri vrstvy laku mi prijde celkem dost...
    LA_MAGIQUE
    LA_MAGIQUE --- ---
    LUUCA: ahoj :) já musím říct, že jsem na P-shine slyšela spoustu negativních reakcí, ale osobně s ním mám jen dobré zkušenosti. Je pravda, že než se nanese samotný P-shine (pasta a potom pudr), tak se musí nehtová ploténka lehce zbrousit, aby se srovnaly nerovnosti na nehtu, ale není to nijak do hloubky, takže nehet zůstává pevný. Já i moje zákaznice, které se rozhodly tuto metodu vyzkoušet, jsme byly vždycky spokojené. :)
    A o šelaku jsem, abych se přiznala, vůbec neslyšela :O Ale zkusím se poptat nehtařek, co znám, třeba něco zjistím, protože ani na internetu jsem o tom nic nenašla...
    LUUCA
    LUUCA --- ---
    ahoj, sleduje to tady nekdo jeste? .-)

    rozhodla jsem se poprve v zivote zajit na manikuru a jsem trochu zmatena.. co chci je osetrit kuzicky a pak samozrejme nehet. Sama si nehty lakuju fakt jen obcas... cetla jsem ze P-shine je na tohle super - kdyz jsem se ale sla objednat, manikerka mi rekla ze to je zastarala metoda a ze to ztencuje a vlastne zhorsuje nehet (opak toho co jsem si nacetla) a doporucila nam nejaky selak - ze to zkvalitni nehet, a neni to umelej nehet primo, akorat se musi za 4 tydny na sundani (jde to jen acetonem)

    potrebuju nejaky zkuseny nazory - ten p-shine vazne nebrat? co ten selak? nechci zadny drapy, jen osetreny hezky nehty... Dik!
    MAJDULE
    MAJDULE --- ---
    XMARGE: já si to myslela, že to tak je, jen že jsem viděla téměř vždy na holkách velkou vrstvu gelu, jen u přítele maminky tenké přirozenějc vypadající nehty, proto jsem nabyla dojmu, že bude mít akrylové podle toho, co jsem se dočetla.
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    MAJDULE: u gelu fakt záleží dost na nehtařce. Já mám geláče a nehty mám poměrně slabý, většina lidí nepozná, že jsou to geláče. Takže ne všechny gelový nehty musí vypadat nepřirozeně.
    LA_MAGIQUE
    LA_MAGIQUE --- ---
    MAJDULE: Tloušťka nehtů je u akrylových i gelových přibližně stejná, záleží samozřejmě na nehtové designérce a na druhu zdobení, když se používají větší třpytky, musí se dát větší vrstva, aby se to zdobení překrylo a nehet nebyl hrbolatý. Osobně preferuju gely, jsou pružnější a nezatěžují tolik nehet, kromě toho při modelaci nezapáchají tolik jako akryl. Nedá se říct, co drží lépe nebo déle - ne každému drží obojí, někomu drží spíše gel, někomu akryl, někomu obojí či ani jedno. Případně existuje kompromis v podobě Acrygelu - je to gel, který se namáčí do akrylového prášku, takže je malinko pevnější (prodává Expa-nails). Z osobní zkušenosti můžu doporučit gely od Enii-nails, dříve jsem používala Expu, ale jejich gely začaly dost pálit.
    MAJDULE
    MAJDULE --- ---
    chtěla bych si koupit sadu na gelovky, ale přemýšlím i o těch akrylových. Gelové nehty vypadají strašně nepřirozeně, jak jsou tlusté a četla jsem celkem dobrá hodnocení na akrylové nehty, že vydrží déle a jsou dá se říci odolnější a hlavně vypadají přirozeněji, protože nejsou tak tlusté....nemáte někdo zkušennost nebo nevíte o někom takovém, kdo si kupoval některou se sad? Je toho totiž strašně moc na netu a různé ceny, takže je těžké se rozhodnout....díky
    LA_MAGIQUE
    LA_MAGIQUE --- ---
    ukradeno z jiné diskuze:) ale je to zajímavý nápad:)
    MENTOSHEK
    MENTOSHEK --- ---
    WENDULLKA: ty laky se jmenujou four season, zakoupila jsem právě včera
    LA_MAGIQUE
    LA_MAGIQUE --- ---
    LA_MAGIQUE
    LA_MAGIQUE --- ---
    Jaké máte zkušenosti z nehtovými designérkami? Je najít dobrou designérku taky tak těžké, jako najít dobrou kadeřnici? Zdá se mi, že je jich čím dál, tím méně:-/
    MENTOSHEK
    MENTOSHEK --- ---
    MEOW: souhlasím, po tom co jsem přestala kouřit se mi nehty opravdu výrazně zlepšily, bez jakékoli jiné výživy, tak jako pleť a vlasy je stav nehtů obraz vnitřního zdraví
    MEOW
    MEOW --- ---
    LA_MAGIQUE:
    LA_MAGIQUE: divim se ze zrovna p-shine .. ktery nejvic e nehty porusuje .. kazdy nehet jde vypestovat, jen se chce zamerit na vnitrni problemy .. ja sama jsem toho svedkem a ma mladsi sestra taky, jen je to beh na dlouhou trat
    LA_MAGIQUE
    LA_MAGIQUE --- ---
    WENDULLKA: ten už jsem taky zkoušela. Péčí o nehty se zabývám už poměrně dlouho a vyzkoušela jsem kde co, genetika je hold genetika... jediné, co mi pomohlo je P-shine, ovšem ani tak mi nehty do nějakých závratných délek nikdy nenarostly.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    LA_MAGIQUE: by mne zajimalo, proc proste se nezvedla a neodesla...
    LA_MAGIQUE
    LA_MAGIQUE --- ---
    TRANQUILITY: tomu bych se ani nedivila :-/ u nás dělají dokonce nehty za 180,- pro studenty do 18 let. Ale osobně neznám nikoho, kdo by u nich byl víc, jak dvakrát. Většina z nich ani neumí česky. Jedna moje známá k nim šla na doplnění, neuměli česky, tak se s nima nemohla domluvit a skončilo to tím, že místo doplnění jí nehty sundali a udělali nové, takže tam nechala dvojnásobnou sumu peněz. Víckrát už tam nevkročila:)
    WENDULLKA
    WENDULLKA --- ---
    LA_MAGIQUE: ja to mela uplne stejne jako ty, ale kamoska mi doorucila jednu UZASNOU vec - v lekarne prodavaji takovy zpevnovac - Four roses se to myslim jmenuje (cca 50,-), rychle to schne a staci pravidelne lakovat lakovat lakovat, do mesice uvidis markantni rozdil a za pul roku (mozna i driv) se uz budes moct pochlubit pevnyma nehtama v perfektnim stavu.
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    kamarádka říká, že akryl, který používají není na nehty, ale na zuby, proto je levný a oni i na nehtech za tři kila vydělají...
    LA_MAGIQUE
    LA_MAGIQUE --- ---
    TRANQUILITY: souhlasím, Vietnamci jsou kapitola sama o sobě. Už jsem opravovala několik nehtů od Vietnamců a celkem by mě zajímalo složení těch jejich "gelů". Je to zažloutlé, smrdí to při pilování a nejde to sundat ani za nic...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam