• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HORACIOJednokolka
    SONIC
    SONIC --- ---
    Zdar.. pro zajemce tedy www.vella.cz jedinej autoryzovanej dylos quaxek v CR...pokud je zajem o qx edici s kotoucem tak ji nenajdete ani v eshopu ani v jejich katalogu ale po par emailech ji mate doma..
    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    CHOTOUCHOVAK: jj kazda ma svoje, jdu do ty 26 taky ale 20ku si urcite nechavam na blbnuti(i treba teren v lese me s ni bavi vic nez treba s 24), tohle byl jen muj prvni dojem z prvniho svezeni na 26..kurva to jede!!.]

    jj bylo to 8,5k i s kotoucovkou, muzu se zeptat kde to kupoval rikal prave ze to tam meli docela levnejs nez vsude jinde...
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    JURIZZ: Brno bylo takový centrum ježdění a myslim, že i po těch letech je tam největší počet jednokolkařů na jeden kilometr :-) je tam grupa http://unisapiens.cz/ ale stránky už jim bohužel nějakej čas nejedou, mrkni na facebooku, jestli něco nemaj.
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    MONKEYFIGHTER: To je úplně jednoduchý - 20 je na trial, 24 na kurva downhill, 26 je na terén, občas downhill a lepší poježdění po městě, 29 a 36 jsou už pak víceméně dopravní prostředky. Samozřejmě jde všechno se všim, ale 29 nikdy nevyskočíš ani pět palet a zároveň z dvacítkou budeš ve městě třikrát pomalejší.

    A ta cena byla určitě za 26 i s kotoučovkou? To je nějak málo, protože muni 24 sama o sobě stojí cca 6500,- a hydraulická magura komplet i s přichycením vyjde skoro na 3500,- a to bych předpokládál, že kvalitní kotoučovka bude stát eště víc.

    Brzdu mám a mám ji moc rád :-D
    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    SSTTAANNAA,CHOTOUCHOVAK: kamos presne tuhle ted kupoval, stala ho 8500 a je super...ja mam normalne dvacitku a muzu se uslapat a jedu jak snek...tady na ty 26 slapu lazo plazo a vlajou my vlasy.)) a brzda je super na pribrzdovani z kopce muzes si odpocinout krasne, ale musi se to torchu naskillovat.)
    JURIZZ
    JURIZZ --- ---
    jezdí někdo v Brně?a kde?
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    ty 36" sou masakr :-D
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    Laosem na jednokolkách – rozhovor s Floriánem Schlumpfem | bikemastah
    http://bikemastah.cz/2012/03/laosem-na-jednokolkach-%E2%80%93-rozhovor-s-florianem-schlumpfem/
    jsou tam taky pekny fotky
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    netusim, nikde jsem to zatim nenasel
    FLUMO
    FLUMO --- ---
    SSTTAANNAA: to je druha moznost, vzit z aukra nejlevnejsi smucku a zjistit, jak me to bude bavit. jinak beru tu levnejsi 29ku.


    CHOTOUCHOVAK: brno nejezdim. ale diky za nabidku!

    prijdu se pochlubit modrinama dyztak
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    Kolik stojí? Nějak se mi jí v krámě nepovedlo najít. Maj to rozdělený bez a s brzdou?
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    hm to je pekna palka...
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    koukam ze delaj i s kotoucovkou, je pravda ze na tuhle velikost uz se brzdicka docela hodi ... http://www.qu-ax.com/en/products/all-terrain-unicycles/24-QX-Disc-Muni/QX-series-26-black
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    Mě se to taky hodně líbí, ale zase prodávat mojí vyvoněnou muni a vyměnit ji za cross, nevim, nevim :-D

    Mě se moc líbí i 26 http://www.qu-ax.com/en/products/all-terrain-unicycles/muni/Muni-26
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    jinak me zacina docela lakat ta 29", je to sice trochu jina jizda, ale po meste by to zas super odsejpalo:-)
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    no tak to je potom v pohodě no
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    CHOTOUCHOVAK: no me to prave vyslo dobre, koupil jsem ji za 1500,- a po dvou mesicich prodal za 1000,- ale uz jsem umel jezdit a vedel jsem ze v tom chci pokracovat ...
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    SSTTAANNAA: když ono 1500,- je rozdíl jestli koupit cross nebo muni a to bych teda rači vzal muni než další jednokolku o který si budu jistej, že pak bude ležet a nejspíš ji neprodám ani za 500,-
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    ja mam taky jeste tu zkusenost ze na nauceni se je nejlepsi 20" , aspon me to tak prislo ...koupil jsem za 1500,- tu nejlevnejsi a naucil se na ni a pak teprve jsem resil na cem chci jezdit...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam