• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOPIKWorld of Tanks
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Jak je to teď s tou kamufláží? Hlavně s tou, co mám na tancích. Nemusím s ní nic dělat? Nebo musím ji koupit znova?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    hele takže teď, jestli se nemýlím, to opravdu funguje tak, že stačí aplikovat camo za goldy na hull tanku a máš +2% u hevies, +3% u lightek a středních tanků a +4% u TDs - a u všech stojí jeden typ 50 goldů na jeden typ mapy, nezávisle na tieru tanku. takže to vyjde o dost levněji u vyšších tierů, pokud chcete jenom bonus na camo a serete na to, že bude věž bez kamufláže... že není rozličná cenu u různých tierů mě dost překvapuje a tipuju, že na tom WG eště zapracuje :)
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    PALLANDO: furt platí to samý, potkaš jezevce (pomnožné číslo), zabij všechno okolo a pak ho/je objeď. V tvém příkladu bych to "okolo" vzal hodně ze široka. Jasně, s Mausem to asi neobjedeš a nezbývá ti než držet, nedostávat dmg a doufat, že to tým neposere a provalí to jinudy.

    Čelně kromě vany není jak, pokud nejsi Type 5 (nebo HESH4005), tomu je nějaký pancíř u prdele. Ještě se to dá, když si výrazně nad ním, nebo jede z kopce, pak má celý předek tak 250mm.
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    00KUBAT: to jako vazne tyhlety reward sberatelsky non-premium za mise srace?
    DOVE
    DOVE --- ---
    hehe...tady Kajisek s Jerabkem nam to vysvetlili :D

    "...Same with the new Badger. That tank is very situational and slow, if you see one, don’t stand in front of its gun, go around him. There is always a way how to deal with those tanks, and remember that you cannot win all the battles you play."

    https://thedailybounce.net/2017/12/12/world-of-tanks-czech-community-qa/
    DOVE
    DOVE --- ---
    Tady jsou z boku ňáký 150mm dekly vedle děla a nad dělem, když bude někde čumět za rohem...čelně asi nasrat.

    PALLANDO
    PALLANDO --- ---
    SOLNAKAR: Jako rozumim, ale kdyz dojde treba na prestrelku na kopci na Malinovce a potkas tam dva Badgery, tak je dost tezke zkouset vystrilet vse okolo...
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    PALLANDO: srát na něj, zabít všechno ostatní a pak ho objet. Aspoň enemákům to na mě celkem funguje (bohužel se ty retardi, co mám poslední 2 dny v týmech nechají vykropit velmi rychle). Samo mu nesmíš zůstat stát před dělem. Otáčí se fakt pomalu a disperze při otáčení je na tom strašná. Ostatně podobná strategie platí i na E3.
    PALLANDO
    PALLANDO --- ---
    Otázka do pléna - jak střílet na Jezevce?? Vana to jistí, ale fakt se mi nechce k němu přibližovat zepředu tak, že mu uvidim na vanu.
    EMPERROR
    EMPERROR --- ---
    SOLNAKAR: Určitě ne špatný, na UK TD jsem posádce dával vždy dřív opravy, než camo...
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    Otázka do pléna: co za equip na jezevce?
    Zatím jsem tam hodil ventilačku a nabiják, ale nejsem si jistý 3. slotem. Než přídu na něco lepšího jsem tam vrznul bednu s nářadím a vzhedem k tomu, že se dá říct, že co zásah to detrack, to nevypadá jako špatný nápad.
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    SICKBOY4000: můžeš to při akci použít na výměnu za jiný premiák = sleva na goldech...
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    PRAASHEK: ze jo? a ja si rikal jak muzu na premiaku prodelat kredity
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Já mám trochu obavy, aby tu E25 po tomhle sell outu nenerfli.
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    ABSURD: A protože většinou jsou to vemena, tak mam pořád co farmit...
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    SOLNAKAR: Naopak mi připadá že, pro t8 tanky se tim mm zlepšuje. Už nejsem jen v t 10 bitvách, ale občas se dostanu na top, s tim že podemnou je 4-5 e25:-)
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    E_D: "Ja ji koupil a za mě super tank." Jasně, jak tu všichni píšou, je OP jak prase, ale jen když víš co děláš.
    Trochu prasárna je, že WG přisypáním hromady dalších věcí nafoukne balík, ve kterým notoricky známý OP stroj prodává, čímž dojí hráče, z nichž většina s tím zahraje kulový.
    Je tu ale větší problém, který má většina hráčů s prodejem E25. Jeden schopný hráč s takhle OP strojem dost dokáže zkurvit hru. E25 má omezený MM na 7-8 a když si ho nakoupí hromada hráčů ( i když většinou úplných jantarů), tak se nějaký čas prakticky nedá hrát s tanky, který se můžou dostat do bitvy na těhle tierech (tj. 5-8). Čím míň lidí na těch tierech hraje něco jiného než E25, tím horší ta situace na těch tierech pochopitelně je.
    Zároveň si tím serou do huby, když říkají, že pro správnou funkčnost MM se chtějí zbavit všech tanků s omezeným MM a pak prodávají něco, co MM totálně rozbíjí.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SICKBOY4000: T28 Concept nemá kredit bonus jako premiák
    FLAMBELLE
    FLAMBELLE --- ---
    E_D: taky mi přišlo, ze to bylo skoro "zadarmo"

    jako lákalo by mě vyzkoušet si, jak se s tím hraje, ale nakonec jsem nekoupila (příčí se mi podporovat wg ohledně takových tanků plus mě zrovna dva dny předtím vytočila neochota zákaznické podpory ...no a navíc bych určitě byla to rajče, co to s tím neumí :D)
    E_D
    E_D --- ---
    JOHN_LENON: zas takova darda to neni :) byla za 1250,- tusim a bylo k tomu 6,5k goldu. 7,5 goldu stoji 675,-.. K E25 ještě byly nějaky osobní zálohy + místo v garáži. Takze nakonec ciste vysla cca na 550-600,-. Ja ji koupil a za mě super tank. camo má asi nej ze hry. Posádce jsem dal jako první velitelovi 6. smysl a ostatním camo. Ted celou posadku davam na brothers in arm. Na tanku maskovacka, bino a ventilace. Má to camo jak zadnej jinak tank u me v garazi i lepší jak švédský TDečka. Gun je hodně slušnej a mě se s ni velmi daří a i hodně vydělává pokud nejseš v T8 bitvě kde palíš goldy. Rozhodně toho kupu nelituju :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam