• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOPIKWorld of Tanks
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    PRAASHEK: Mám tam všechno, kalendář, psa, X úroveň a nic
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jo a vybrals advent calendar? já vybral teda dvě okýnka než naskočilo
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    //a moje zkušenosti s podporou jsou takové, že mi NIKDY nepomohli a minimálně naposled si ani nepřečetli komplet request, protože se ptali na něco, co jsem popisoval ve druhé větě. Ze dvou. Jinak byli vždycky (až na jeden případ) úplně mimo realitu.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ABSURD: hele jak jsem psal, je potřeba udělat nějaké věci přímo v klientovi a pak to naskočí. Na obou účtech jsem to tak měl.
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    Mno, Zdravím Nest_of_radioactive_cat,

    Děkujeme za kontaktování Wargaming hráčské podpory,

    Dané nabídky se mohou lišit účet od účtu.

    Pokud ji tam nemáte, je možné, že v dané skupině lidí nejste.



    To by mě zajímalo proč nejsem mezi vyvolenými.
    SICKBOY4000
    SICKBOY4000 --- ---
    SKLIVEC: Ja jeste grindil T-10 na IS-7 a to byl super tank. Jinak kazdy je jiny, takze doporucuji si vyjezdit oba, pripadne pouzit blueprinty.
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    ELDOUGO: Teď budou konečně statistiky tanků dávat smysl.
    SKLIVEC
    SKLIVEC --- ---
    Ahoj, stojím před rozcestím a řeším, jestli jít na IS-7, nebo OBJ. 277. Už mám 60 TP, ale jsem pořád začátečník. 277 se mi zatím líbí víc, ale většina lidí preferuje IS-7. Může mi někdo vysvětlit v čem je o tolik lepší? Dík.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    hmmm...tohle chceš

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    schválně jsem si spustil druhý účet (na kterém mám 50 bitev :) vyzvednul si "odměnu" a upgradnul jsem co se dalo v té vesnici (skočilo to level 2), koupil misku, zahrál dvě hry, což splnilo nějaké ty challenges a skočila mi nabídka na ty čtyři bedny.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ABSURD: já se včera po dvou měsících zalogoval a taky jsem to tam neměl. Pak jsem zahrál pár her a aktivoval jsem well-deserved reward v klientovi a tuším že mi pak v nějakém mezičase přistála tahle nabídka přímo jako oznámení v levém horním rohu. jo a koupil jsem za stříbro dogemu misku na žrádlo a dostal se na druhou nebo třetí úroveň výzdoby. Něco z toho to asi trigeruje.
    REPA
    REPA --- ---
    ABSURD: tak kup 240 krabic. Wg nema co zrat:)
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    SHARINGAN: Tato položka není v místě vašeho trvalého pobytu k dispozici. Projděte si prosím stránky obchodu a podívejte se na jiné zajímavé nabídky.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    ABSURD: evidentně to neni pro všechny accounty... na storu se musíš zalogovat, pak bys to tam měl vidět... měl jsem to pod https://eu.wargaming.net/shop/wot/main/2024_ltbx_all_x1each
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    Nemám tady takovou možnost, nebo dělám něco špatně?
    Vypadá to že nemám jenom nejhorší rng ve hře, ale taky mě chtěj obírat o prachy.

    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    Congratulations From Vinnie and Gifts From the WoT Team!
    https://www.youtube.com/watch?v=y8RJlnzyJxE
    RALI
    RALI --- ---
    za 25 kc celkem slusny...1250 gold, 500 000 silver, A7E3, ARMT a kočku :)
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    Hmm, já tam tuhle nabídku vůbec nemám.
    REPA
    REPA --- ---
    SICKBOY4000: jeden den premka nejake goldy a jinak totalni picu, ale za 3 petky asi gut
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Se dívám, že v bednách jsou letos jenom vyjebané heavy :)

    a btw reward jsem si musel vykliknout v oznámeních ve stejném menu jako jsou nevybraní posádkoví jedinci
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam