• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOPIKWorld of Tanks
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SITH: a lodní dělo jest co? (jsem tu první den)
    SITH
    SITH --- ---
    Jsem si vyjel Conway a tyvole 9 proher v řadě. Vyjet si lodní dělo bude za trest
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    ELDOUGO: proč? protože to je tak designed... máš dvě resources na craft... ne jednu, ne tři, dvě...

    a na to ses neptal, ptal ses kde se daj sehnat a na to jsem ti odpověděl: není zač, rádo se stalo a příště si polib prdel
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    SHARINGAN: no to je odpověď "pojď mě jebat" .
    význam slova univerzální překvapivě chápu, já se jen ptám proč ....
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    ELDOUGO: univerzální ve smyslu, že se používají stejný u všech národů, né že je maj nahrazovat... a většinou padaj z eventů, teď jsou v BP
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    kde se daj sehnat ty posraný univerzální fragmenty na výzkum ?
    mám 300 fragmentů na nějakej národ ale nevyexpím ani suchý z nosu protože nemám "univerzální" ? co je to sakra za logiku ?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    REPA: aha, no ale zas víc vydělá a můžeš tam dát jakoukoliv posádku (teda jestli to je premiák a ne jenom "special vehicle"), což mi přijde fajn
    REPA
    REPA --- ---
    PRAASHEK: nomad. v podstatě preskinovany charioteer, takze to vubec nestoji za to ho vyjizdet
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    A co že je tam za odměnu? Na webu je hrozný cirkus a nemíním se tím klestit :)
    MIRROS
    MIRROS --- ---
    SICKBOY4000: Souhlas. Pro mě taky nereálné tenhle BP dotáhnout do konce. Ale nevadí mi to, ač mám ten film rád, protože jako hlavní odměna stromovej premiák? Se ani neobtěžují vymyslet něco zajímavějšího. Jediné pro mě zajímavé odměny jsou trofejní vybavení a bony. Ale honit se za tím nebudu.
    SICKBOY4000
    SICKBOY4000 --- ---
    A uz z nas tahaji zlataky z vanocnich beden -> dokoupeni Battle passu 3500 zlatych :-)
    Kolik musim denne nahrat bodu battle passu, abych mel splneno do 25.1.? Za tech zvybajicich 12 dnu cca 210b denne, coz je neco malo pres 4 faze denne, hmm to je dost hodin hrani kazdy den, alespon u me :-/
    SITH
    SITH --- ---
    RALI: jj, ten čas má roli na to kdo to hraje, zda děti, pak studenti, pak lidi po práci a škole a pozdě večer už třeba zkušenější hráči.

    odpoledne to každý rušne, nafrčí dopředu, dá pár ran, dostane rány, umře a jde na další hru :) po třech minutách hry půlka už je out
    RALI
    RALI --- ---
    SITH: navic jsou to hry predevsim pro rychly medka a jine sprintery, s pomalym jses rad, kdyz potkas soupere, nez to tvuj tym rozmeta a nebo naopak si jednou pufnes, nez te sereze 5 jejich rychlejch tanku :)

    hravam mezi 11 a 2 v noci a tam to tak castej jev nebyva. ono to ani nemusi byt o matchmakingu, ale pokud ti jednu stranu provalej sice hodne nacaty, ale stale zivy, tak ti vpadnou do zada je vymalovano. mnohokrat jsem se setkal s lidma, kteri nez by dorazili nekoho za 50 hp, radsi narvou full HP tank za 500 a pak jsou ta dela znat...
    SITH
    SITH --- ---
    co mě na té hře po těch x letech co jsem to začal tenkrát hrát, je jak ten matchmaking dokáže namixovat různé týmy. To nejsou hry kde skončíme 3v3 a pomalu se kosíme na jednu ránu, to jsou prostě epický faily 15:2 nebo 3:15, střešný rape toho druhého týmu nebo nás. Jak nevyvážené, jak dokáže platoon 3x BZ-176 naprosto rozjebat celý tým atd.

    člověk si vyjede pěkný stroj, má už full posádku, její skilly, má equipment, ale stejně dostane děsnou čočku protože hraje 1v4 atd. :(
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    LOL, jsem netušil jak špatnej hráč se ze mě stal :]

    Battle Journey 2023
    https://worldoftanks.eu/en/battle-journey-2023?story=65e5d3f6-aa70-498a-abff-a630fb4a327f
    REPA
    REPA --- ---
    kod: SNATCH

    Dny prémiového účtu World of Tanks: 1
    3x Obtisků: Kárové eso
    Styl: Zbrojař
    10x Pudink a čaj
    REPA
    REPA --- ---
    tak jsem se mrkl na cenu 30 denního premium uctu a maji tam uvedeno sleva 66% a cena 2500 goldu. kurva to je jak sleva u Mountfiledu. vzdyt ta cena 2500 goldu je bezna po cely rok
    EMPERROR
    EMPERROR --- ---
    00KUBAT: To že jsem paranoidní, jestě neznamená, žé po mně nejdou...
    SICKBOY4000
    SICKBOY4000 --- ---
    MkoLT
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam