• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOPIKWorld of Tanks
    RALI
    RALI --- ---
    SITH: navic jsou to hry predevsim pro rychly medka a jine sprintery, s pomalym jses rad, kdyz potkas soupere, nez to tvuj tym rozmeta a nebo naopak si jednou pufnes, nez te sereze 5 jejich rychlejch tanku :)

    hravam mezi 11 a 2 v noci a tam to tak castej jev nebyva. ono to ani nemusi byt o matchmakingu, ale pokud ti jednu stranu provalej sice hodne nacaty, ale stale zivy, tak ti vpadnou do zada je vymalovano. mnohokrat jsem se setkal s lidma, kteri nez by dorazili nekoho za 50 hp, radsi narvou full HP tank za 500 a pak jsou ta dela znat...
    SITH
    SITH --- ---
    co mě na té hře po těch x letech co jsem to začal tenkrát hrát, je jak ten matchmaking dokáže namixovat různé týmy. To nejsou hry kde skončíme 3v3 a pomalu se kosíme na jednu ránu, to jsou prostě epický faily 15:2 nebo 3:15, střešný rape toho druhého týmu nebo nás. Jak nevyvážené, jak dokáže platoon 3x BZ-176 naprosto rozjebat celý tým atd.

    člověk si vyjede pěkný stroj, má už full posádku, její skilly, má equipment, ale stejně dostane děsnou čočku protože hraje 1v4 atd. :(
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    LOL, jsem netušil jak špatnej hráč se ze mě stal :]

    Battle Journey 2023
    https://worldoftanks.eu/en/battle-journey-2023?story=65e5d3f6-aa70-498a-abff-a630fb4a327f
    REPA
    REPA --- ---
    kod: SNATCH

    Dny prémiového účtu World of Tanks: 1
    3x Obtisků: Kárové eso
    Styl: Zbrojař
    10x Pudink a čaj
    REPA
    REPA --- ---
    tak jsem se mrkl na cenu 30 denního premium uctu a maji tam uvedeno sleva 66% a cena 2500 goldu. kurva to je jak sleva u Mountfiledu. vzdyt ta cena 2500 goldu je bezna po cely rok
    EMPERROR
    EMPERROR --- ---
    00KUBAT: To že jsem paranoidní, jestě neznamená, žé po mně nejdou...
    SICKBOY4000
    SICKBOY4000 --- ---
    MkoLT
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    SHARINGAN: nejsi paranoidni, kdyz te opravdu sledujou
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    SHARINGAN: To je přiznané tajemství...
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    fakt neznám jinou hru, která by měla takhle silně paranoidní komunitu :)
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    Tak další info. Ze zvědavosti jsem si založil nový účet a nemusel jsem dělat nic, hned jsem dostal tuhle nabídku.
    Teď už mi nikdo nevymluví, že můj účet není na nějaký černý listině či co...
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    00KUBAT: Taky si myslim.
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    ABSURD: asi nemaj rádi kočky...
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    PRAASHEK: Mám tam všechno, kalendář, psa, X úroveň a nic
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jo a vybrals advent calendar? já vybral teda dvě okýnka než naskočilo
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    //a moje zkušenosti s podporou jsou takové, že mi NIKDY nepomohli a minimálně naposled si ani nepřečetli komplet request, protože se ptali na něco, co jsem popisoval ve druhé větě. Ze dvou. Jinak byli vždycky (až na jeden případ) úplně mimo realitu.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ABSURD: hele jak jsem psal, je potřeba udělat nějaké věci přímo v klientovi a pak to naskočí. Na obou účtech jsem to tak měl.
    ABSURD
    ABSURD --- ---
    Mno, Zdravím Nest_of_radioactive_cat,

    Děkujeme za kontaktování Wargaming hráčské podpory,

    Dané nabídky se mohou lišit účet od účtu.

    Pokud ji tam nemáte, je možné, že v dané skupině lidí nejste.



    To by mě zajímalo proč nejsem mezi vyvolenými.
    SICKBOY4000
    SICKBOY4000 --- ---
    SKLIVEC: Ja jeste grindil T-10 na IS-7 a to byl super tank. Jinak kazdy je jiny, takze doporucuji si vyjezdit oba, pripadne pouzit blueprinty.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam