• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOPIKWorld of Tanks
    DOOMGUY
    DOOMGUY --- ---
    SITH: to teda čumim :) já hraju taky jen svého miláčka, ale 8k teda nemám :D

    REPA
    REPA --- ---
    furt lepsi nez 7k her v artyne:)
    SITH
    SITH --- ---
    není můj, nějakýho týpka z randomu
    SITH
    SITH --- ---
    tomu se říká oblíbený tank

    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    SHARINGAN: na co Google. Tady se ví všechno . Příště ti napíšu rovnou do pošty
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    ELDOUGO: radši si hlídej svojí cévku, až budeš příště zase hysterickej, protože si neumíš vygooglit kde sehnat univerzální fragment :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FRK_R23: jo takže desítkový FV4005
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    PRAASHEK: Shit barn, FV 4004 nebo jak se jmenuje ten top tier:)
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    SHARINGAN: a nekřič na mě, jsem tu novej, leknu se, rozbrecim a zapomenu jestli jsem chtěl kv2 nebo 1s až budu mít resources craft na grind
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    SHARINGAN: co ječíš kokote? Aby ti nepraskla cévka ty designed resources :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SITH: a lodní dělo jest co? (jsem tu první den)
    SITH
    SITH --- ---
    Jsem si vyjel Conway a tyvole 9 proher v řadě. Vyjet si lodní dělo bude za trest
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    ELDOUGO: proč? protože to je tak designed... máš dvě resources na craft... ne jednu, ne tři, dvě...

    a na to ses neptal, ptal ses kde se daj sehnat a na to jsem ti odpověděl: není zač, rádo se stalo a příště si polib prdel
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    SHARINGAN: no to je odpověď "pojď mě jebat" .
    význam slova univerzální překvapivě chápu, já se jen ptám proč ....
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    ELDOUGO: univerzální ve smyslu, že se používají stejný u všech národů, né že je maj nahrazovat... a většinou padaj z eventů, teď jsou v BP
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    kde se daj sehnat ty posraný univerzální fragmenty na výzkum ?
    mám 300 fragmentů na nějakej národ ale nevyexpím ani suchý z nosu protože nemám "univerzální" ? co je to sakra za logiku ?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    REPA: aha, no ale zas víc vydělá a můžeš tam dát jakoukoliv posádku (teda jestli to je premiák a ne jenom "special vehicle"), což mi přijde fajn
    REPA
    REPA --- ---
    PRAASHEK: nomad. v podstatě preskinovany charioteer, takze to vubec nestoji za to ho vyjizdet
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    A co že je tam za odměnu? Na webu je hrozný cirkus a nemíním se tím klestit :)
    MIRROS
    MIRROS --- ---
    SICKBOY4000: Souhlas. Pro mě taky nereálné tenhle BP dotáhnout do konce. Ale nevadí mi to, ač mám ten film rád, protože jako hlavní odměna stromovej premiák? Se ani neobtěžují vymyslet něco zajímavějšího. Jediné pro mě zajímavé odměny jsou trofejní vybavení a bony. Ale honit se za tím nebudu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam