• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMARYLLISCrossover - who wins?
    AMARYLLIS
    AMARYLLIS --- ---
    Omlouvám se , potíže s netem atd.:(
    Ocenila bych kdyby ste pořád psali nějaky argumenty k Batman vs. Spiderman ale zatím přihodim Hellboy vs. Lobo hm?:)

    FIONOR
    FIONOR --- ---
    AMARYLLIS: dobře abych Parkerovi nekřivdil - má ty svoje schopnosti jako pavučiny a instinkt - ale stejně bych to videl na 2:1 pro Batmana
    AMARYLLIS
    AMARYLLIS --- ---
    MAXXB: Tak Robocopa jsme viděla když jsem myla.malá tak musim přiznat že mě taky nezaujal takže též jednoznačně Terminátor :P


    FIONOR: Batman finanční/technická převaha + Robin - Spidey nic?
    2:0 ?
    MAXXB
    MAXXB --- ---


    pro mě jasna volba.. robocopa jsem nikdy neměl rád... za to Termoš mi mi vždycky naháněl strach :-))) takže Ternoš by tohodle plecháče srovnal.. heh.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Batman - když pominu technologickou převahu, kdy si Bruce Wayne může dovolit spoustu zbraní a technologií, které Spideymu přinejmenším ztíží život, má Batman něco, co Peter parker rozhodně nemá - sidekicka
    Zatímco Robin bude odvádět pozornost, Batman se na toho rudo-modrého pavoukovce v legínách snese z temného nebe (dřív něž pavoučí reflexy zareagují) a zpráská ho na hromadu...
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    taky sem pro loba
    a když ne lobo tak už jedině doodie man
    BAMBULA
    BAMBULA --- ---
    Lobo je vykuchá všechny
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    AMARYLLIS: taky bych se klonil spis k batmanovi, ale spiderman ho zowni jako maly dite kdyz se k nemu dostane :)
    AMARYLLIS
    AMARYLLIS --- ---
    No to teda je, jsem jednozačně za Batmana. Batman má batmobil , bat pod , Batarang , Bat Grappler (čímž se dostava k tomu že to že Spidey má sítě není převaha),peníze, ubercool jeskyni,skvělej obleček který skrýva další spoustu gadgetu a Alfreda skoro vždy po ruce.
    Spider man má co?Sítě a asexuální obleček? :P
    FANAE
    FANAE --- ---
    Jasne ze Spiderman, to snad neni ani tema k diskuzi :)))
    AMARYLLIS
    AMARYLLIS --- ---
    Tak především dekuji za založení . :)
    Nemyslim že by bylo moudre se hned zezačátku zabývat tak silně náboženskyma otázkama typu Arnie vs. Sly.
    Dál pište otázky na které jste zatím nenašli odpověd'. Myslim že nebudou žádny meze herci,filmový hrdinové,knižní,comicsový hrdinové,maskoti atd. :)
    Záhlaví bude doděláno během budoucích hodin :)

    Tak tedy Batman vs. Spiderman? :)
    Pište názory kdo a PROČ by vyhrál. Vkladejte jakekoliv dukazy :)

    Inspirováno videama na YT - NERD WARS.

    So.Let the Battle begin!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam