• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMARYLLISCrossover - who wins?
    Tolik otázek a tak málo odpovědí... Porazil by Arnold Schwarzenegger, Sylvestera Stallone? Obstál by proti Brucovi W.? A co Batman vs. Spiderman? Lobo vs. Hellboy?Kralíček Duracell nebo Azurit? a spousta dalších... Pojdmě spolu najít odpovědi na tyto věčné a životně duležité otazky. (Zahlaví ve výstavbě)
    rozbalit záhlaví
    PELICULIAR
    PELICULIAR --- ---
    La Grande Amplify Tour 2012
    PELICULIAR
    PELICULIAR --- ---
    Ahoj, všechny fanoušky "neokoukané" rockové hudby zvu na finálový večer hudební soutěže Rock Nymburk 2012.
    QUED
    QUED --- ---
    SVORO:

    Už jsem nd tím přemýšlel, že se pokoukám, jestli podobný někde neunikl, ale popravdě tomu softu moc nevěřím, myslím si,že těch proměnných je mnohem víc, než nám ukazují. Buď jsou fakt geniové a dokáží tam dostat i mentalitu a strašně moc parametrů včetně prostředí, nebo je to čistě porovnávání dvaceti parametrů a podle toho, který porovná v kterou chvíli s kterým pak dá nějaký výsledek. Rozhodně bych to bral jen velmi orientačně. Ale je to zábavné :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    QUED: JJ :)) ten soft by se hodil na porovnání hrdninů :)))
    QUED
    QUED --- ---
    SVORO:

    Už mám za sebou první serii, dobrá pakárna :)
    QUED
    QUED --- ---
    LOBOTECH:
    To mi došlo už na začátku diskuse a hrozně mě baví, jak do komixu a star wars se snažíš nalepit logiku, zákony a realitu :D
    Hláška "to je prostě nereálné" Mě dnes po ránu obzvláště potěšila :D
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    SVORO: Ci kraso, to by sme s vyblbi :D
    SVORO
    SVORO --- ---
    LOBOTECH: Mno hele jedna TV stanice udělal takovej zajímavej serial nevím přesně název, ale jde o to, že staví proti sobě různý válčníky z různej oblastí a dob já jsem viděl IRA vs Al Kajida to si nepamatuju kdo vyhrál a pak Sparťan vs Ninja a tam vyhrál sparťan. Nejzajímavější, že používaj nějakej soft ktere podle namřených hodnot spočítá vysledek 1000 simulovaných bitev. Ten soft by se hodil a byl by klid :DD
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    Jinak samozrejme doufam, ze vam doslo, ze muj mozek proste odmita nechat hulka vyhrat :)
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    SVORO: No jestli povazujes Yodovu "smrt" starim, za hulkovo vitezstvi, tak bravo :DDD Se divim, ze takhle hulk nesedi v jeskyni a neceka az vsichni umrou a nemne si pri tom svoje zeleny pracky :o))) Hulk je vtip a ne oponent.
    SVORO
    SVORO --- ---
    LOBOTECH:
    LOBOTECH:
    Ok opustil svou fyzickou schránku, pokud ano tak Hulkovi nebude schopne nic udělat :) Děkuji Hulk wins :))

    Jinak pokud zjistíš kdo to je Sentry v zavěrčeným souboji s Hulk tak Yoda je fak školáček z jeslí, ale chápu, že je lepší plácat smyšlenky než nějaký fakta :))

    A mimochoděm k věku Hulka v několika dílech alternatvního Hulkova vesmíru Hulk přežil lidstvo a pár dalších kulutůr, ale to je tak mimochodem...
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    SVORO: Yoda se dozil krasnych 900 let :) Pak se stal soucasti sily a nevypadalo to, ze nedobrovolne :) To neni smrt, to je postup na vyzsi level :)
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    SVORO: Kde? :o)
    SVORO
    SVORO --- ---
    LOBOTECH: Anesmrtelnej Yoda umřel LOL ;)
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    SVORO: Koukal jsem, ze to je youtube, tak sem si to v rychlosti pustil. Voni ho chytili a spoutali? :DDD Ja myslel, ze hulk je neporazitelnej, lol :DDD
    LOBOTECH
    LOBOTECH --- ---
    SVORO: A sme zas u toho :) Proc ze se hulk nastval? V souboji s introvertnim klidnym yodou, je toho tolik k vzteku co? :) Hulk si proste ustele driv nez se nasere :o) Fakt o hulkovi nic cist nebudu, protoze me nebavi, neberu ho dokocne ani jako hrdinu, hrdina ma symbolizovat cosi kladnyho. A Yoda by ho popravu serezal :o)
    SVORO
    SVORO --- ---
    FIONOR: Tak Hulk taky není můj oblíbenec, ale kdykoliv si vsadím na Hulka prostě pokud on nebude chtít tak ho nic neporazí.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Ergo - Hulk je coby postava nějakého příběhu k ničemu a nezajímavý - nemá odpovídajícího oponenta, tím pádem ani potenciál na napínavou zápletku. Nic ve zlém, ale takoví hrdinov jsou fakt nudní - dokonce i Superman potřeboval svého Zoda a kryptonit, aby jeho příběhy o něčem byly.
    IMHO tohle prostě Stan Lee nezvládnul.
    SVORO
    SVORO --- ---
    LOBOTECH: Lobo, než tu budeš pouštět další nesmysli tak doporučuju World War Hulk buď to přečíst nebo se podívat tady. http://www.youtube.com/watch?v=9WW6SAc6Mv0&feature=BFa&list=PLE59F2606FB0BB156&index=1

    Ke konci se Hulk dostal do stadia kdy jen tím, že udělal krok tak trhal Zemi na kusy Země jako taková by by vydržela tak deset kroků +-

    A jen tak mimichodem, vymastil SHIELD + Fantastickou 4, sorry ale proti Hulkovi je i Lobo jen osina v prdeli.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam