• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    No je fajn videt, ze jsem nebyl sam, kdo pri sledovani s01e02 soustavne uvazoval "kdy uz konecne hodi ten granat?" :)
    KEJNO
    KEJNO --- ---
    SODOMITA: na to myslim nezapomenou... teda snad, to by nebyla tak dlouha scena s premyslim, jestli si ten granat vzit, nebo ne.. nechme se prekvapit!

    kazdopadne, druhy dil zveda rating imho
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    a jestli v příštím díle bude polda bez granátu tak maj u mě mínus :/
    OMN
    OMN --- ---
    SODOMITA: to je dobre, konecne spravny zombies, zadny bezci jako v tom debilni zombielandu...jejich sila spociva v kvantite, to je na tom prave dobry
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Schvalne jestli tam budou nejaky "bossove". Nevim, jestli by to ladilo k pribehu, ale nabralo by na akcnosti pridat tam treba Huntera z L4D2.
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    mně ti "walkeři" přijdou nějaký neschopný sice jim stačí prd a nakazí dalšího ale na můj vkus jsou málo akční nebo hodně líní..
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Jo, druhej dil rozhodne povedenej. Na to se bude dobre koukat.
    OMN
    OMN --- ---
    uh, jsem skoro blil u ty sceny se sekyrou...dost dobry
    PAPA_REJNOK
    PAPA_REJNOK --- ---
    DAGO: jupijajou
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    libi se mi tam ten americky pristup ke castle law... i policajt si da pozor, aby se dostatecne hlasite ohlasil a zabouchal na dvere, nez se nekomu zacne promenadovat po baraku (zbytek americkych filmu)... nebo jak na zacatku pri stavbe zatarasu skloni brokovnici, kdyz pred nim prechazi kolega...

    jestli udrzej tuhle miru detailu...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    komiks neznam, tak jsem zvedavej jak se tohle vyvrbi :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MAJKLSON: Tak to je prvni serka ne?...ty maj vetsinou prd aby se zjistilo jak je serial uspesnej a pak se pripadne tocej dalsi...a tohle ma celkem dobrej rozjezd..tak uvidime.
    MAJKLSON
    MAJKLSON --- ---
    KOUDY: to si moc nepomůžeš. Má to je 6 dílů. Tak doufám, že to aspoň bude znát na výpravě!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    dexter zas zachvilku konci a tohle vypada fakt dobre..darabont mne presvedcil
    PAPA_REJNOK
    PAPA_REJNOK --- ---
    Mam od tohohle serialu velky ocekavani. Ale dily si nastradam, protoze do toho jede Daxter a casu neni tolik:]
    KEJNO
    KEJNO --- ---
    FQM 1x01 release - rapidshare

    http://85421.oneddl.canhaz.it/
    KEJNO
    KEJNO --- ---
    libi se mi to :) doufam, ze brzo bude druhy dil!
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    HOBORG:
    pass: areg
    CHUCKEBONO
    CHUCKEBONO --- ---
    Urcite to ma potencial :) Zacatek mi sice kapanek pripomina "28 dni pote" (probuzeni v nemocnici, vyjev apokalypsy), ale verim ze serial bude mit stavnatej vyvoj :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam