• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    KEJNO
    KEJNO --- ---
    DAGO: zacnou tam vylejzat mrtvolky smerem do hor za nima... meli by se stehovat na jiny place nebo to plosne kosit :-D
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    KEJNO: no tak sory :D uz je to pryc..
    mimochodem ta nastenka s jednotlivymi dily ke stazeni je dost povedena
    CHUCKEBONO
    CHUCKEBONO --- ---
    dik, sem rad, ze se libi :)
    KEJNO
    KEJNO --- ---
    ted jsem koukal na nastenku, super, ten napad s grafikou a epizody ke stazeni ;)
    KEJNO
    KEJNO --- ---
    NAVARA: no ja bych to mozna kousal zuby nehty :-DD
    CRUSHEER: jasne, trochu jsem to pritahl za vlasy ;)
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Ja bych ten spoiler pouzival v pondeli, ale druhy den uz klidne bez nej...zase to nesmi omezovat diskuzi.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KEJNO: smrtelna panika (doslova :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KEJNO: ale proc? co jinyho by tu melo byt - prazdnej klub, kdy budeme pet dni cekat, nez si to konecne prohlidnes?
    KEJNO
    KEJNO --- ---
    Ikdyz fakt nevim, proc si ten debil tu ruku uriznul a ne ty zelizka.. ale asi nebyl cas se srat s zelezem, kdyz maso jde rychleji :))
    KEJNO
    KEJNO --- ---
    NAVARA: tohle jsem cekal. treba na 5 dni tento filtr a pak volan diskuze ne? :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KEJNO
    porad jsi mi jeste nerekl, co ocekavas ze tu uvidis ;)
    KEJNO
    KEJNO --- ---
    NAVARA: v nekterych klubech se muzou spojlery maskovat, ne? a tady by to neslo? tady by nesly treba nejaky pravidla? ja myslim ze jo a chci revoluci! :)
    TURBO
    TURBO --- ---
    CZ subs pro release FQM

    The Walking Dead S01E03 - Tell it to the Frogs - Titulky k DivX filmům
    http://www.titulky.com/The-Walking-Dead-S01E03-Tell-it-to-the-Frogs-165436.htm
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KEJNO: ale co cekas ze tu najdes, nez obsah nejnovejsiho dilu? plakat 19200x10800 chiefsamice serialu?
    KEJNO
    KEJNO --- ---
    NAVARA: s takovym prispevek jsi do prdele :) taky by te to nasralo a pokdu ti to nevadi, ze se dozvis neco dopredu, tak proc na to vubec koukas :P staci ti si to tady precist. ja si to chci vychutnat cele.. bez neceho, co uz vim, ze se treba stane :P
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KEJNO: tak sem nelez, stejne se tu nedozvis nic novyho, krom toho co si jeste nevidel ;)
    PAPA_REJNOK
    PAPA_REJNOK --- ---
    KUA!
    KEJNO
    KEJNO --- ---
    spojlery ne kua! :(
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    chm ja tam zas vidim Saru z Prison Breaku a ta mi tam zatim pekne sere :))
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Trochu mi to pripomina prvni serii LOST, ale utahanejsi s nepodstatnejma scenama.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam