• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    toe fakt. ten sel prvni. to bude hezounek. na tom se Shane asi este vyradi :D
    SVORO
    SVORO --- ---
    Mno nejvíc in bude ten "buřtík s upravenou fasádou" už za živa po tuningu vypadal jak zombák :))
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    CHUCKEBONO: jo toe fakt :]


    SVORO: Shane! tomu burtikovi dobre upravil fazonu! to by bylo slusny!! :D
    SVORO
    SVORO --- ---
    BOBESH: Taky jsem na to čekal, a největší badass "mlátička xichtů" by jí zastřelil a vysloužil si tak opovržení celýho tábora :D

    A ty holky byla škoda imho to měla bejt ta starší ségra aby tu mladší mohl utěšovat asijskej chlapec :D
    CHUCKEBONO
    CHUCKEBONO --- ---
    BOBESH: Imho je jeste votevre, jen nam to naservirujou v dalsim dile. Jeste jsme tady premenu z cloveka na zombii nevideli :)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    hele a co ta segra?? ja cekal,ze zavre voci a pak je zas votevre!! dyt ji kousli!
    SVORO
    SVORO --- ---
    DAGO:
    CHUCKEBONO:

    Jo a foukal vítr a proto se ten jeho klobouk válel hned vedle báglu se zbraněma ;)
    CHUCKEBONO
    CHUCKEBONO --- ---
    přesně
    SVORO
    SVORO --- ---
    CHUCKEBONO: ehm... ani krvavej flek? :))
    CHUCKEBONO
    CHUCKEBONO --- ---
    SVORO: mrtvola je sezrana, zombie nenechavaj zbytky :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    Jo ještě jedna věc všimnul si někdo u toho tanku mrtvoli koně? Já jsem jí nějak přehlíd několikrát :((
    SVORO
    SVORO --- ---
    BOBESH: Myslím, že mohla ještě otevřít svoje skelný krvavý vočíčka aspoň nějaký klišé, když už to jsou jelita a nechaj si tábor nechráněnej... což mě zase vede ke stupiditě scénaře :((

    Jinak souhlas s CZUPA nejlepší borec tam je ten asijskej kluk zbytek je skoro mindless postrádající racionální myšlení :((

    Dál se tu začínají projevovat paranormální aktivity vidění budoucnosti zatím velmi nejasný, takže za pár dílů tu bude i telepat?

    A zaltej Merle vypadáto, že se jsem trefil do jedno rukýho kazatele s brokovnici rozdávající rozhřešení všude a všem :D

    Abych jen nehanil tak mě ten serial baví :))
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    KOUDY: tak druhá sezona s třinácti díly je už myslím schválená...
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    konec byl fajn :]
    SEAMON
    SEAMON --- ---
    Tak zas zhruba sa to drzi komixovej predlohy a tam sice bola mensia skupinka (cca ako teraz po utoku), ale stale to bolo skupinkove.
    CZUPA
    CZUPA --- ---
    KOUDY: jo to je duvod proc ja na Lost nekoukal a nechapal jeho popularitu :)

    prni serie Dextera, Fringe, Heroes, tech Misfits, ale i blbin jako Sons of Anarchy nebo Weeds, kterych jsem videl par dilu se rozjdizdely rychleji - jake tam jsou ted vetvicky? vsichni jsou pokupe krome Merleho

    ale nechci vyznit jako skarohlid, budu doufat, ze se to rozjede :) a vizualne musim rict, ze me to bavi, mesto i zombaci jsou udelani pekne
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    CZUPA: rozjizdi se to zatim..takze si scenaristi chtej udelat co nejvic pribehovejch linii a vetvicek pro pripadny dalsi serie pokud tahle bude uspesna...vzpomen si na lost kde v prvnim dile nasli kryt do podzemi a za dvacet dilu ho otevreli...:)))
    CZUPA
    CZUPA --- ---
    asi jsem se moc tesil na zomie serial...a nejak mi ted moc nesmakuje

    bavi me akorat korejec a burani, polda trochu. Zbytek lidi me nezajima nebo primo sere (stereotypni ploche charaktery)

    a scenar...
    je pruhledny. Kdyz se dil jmenuje Vatos, je jasne, ze se potkaji s nejakym gangem. Tesil jsem se na nejakou napaditou vysvobozovaci akci a pendejos se staraji o duchodce. Ten borec, co na zacatku kopal diry tak bylo taky jasne, ze kope hroby a na tabor nekdo zautoci. Jeste kdyz to potvrdi "divnym snem co si nepamatuje". A segry resi na lodce vztah k otci? Do I care? No, I don't, the world has ended, resit se maji zombie.

    At furt nebrecim - co bych rad treba videl - vetsi trenici s Vatos, nejake budovani pevnosti nebo zajistovani zasob, Merleho pribeh, nejake parkour honicky se sviznejsimi zombaky, nejake psychoprezivsi jako napr. zombie otrokar a tak, proste vice klasiky a mene mydlove opery.

    Asponze nakonci doslo k masivnimu kousani, tak se to snad ocisti o nudne postavy. Akorat se bojim, ze budou pristi dil resit emíčko, jestli utratit ty s bolistkou nebo je vzit s sebou.

    jeste ze ted bezi scenaristicky skveli Misfits, kteri maji mnohem fadnejsi setting
    CHUCKEBONO
    CHUCKEBONO --- ---
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    stejne ho sezrali a ruka jim nevonela pac se s ni drbal na kulkach..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam