• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    KERRAY: to jo, ta patetičnost je děsná.. za začátku to bylo hodně napínavé, to se trochu ztrácí

    připomnělo mi to Dead set, to byla fajn záležitost, moc patosu tam nebylo:))
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    no, uz ted to kazdopadne vyzniva uplne jinak nez puvodni komiks, kterej btw stale vychazi a ma uplne jine kvality... ten serial je proti komiksu hrozne americky patetickej...
    HAYES
    HAYES --- ---
    vsichni jsme cekali promakanej survival, kterej bude zmaknutej az do zakladu a vono hovno. musime se s tim srovnat... ja jsem trochu zklamanej, ale nemeni to nic na tom, ze se tesim na pondeli :-)
    HAUS
    HAUS --- ---
    DAGO: Jo taky me zarazi ze se vubec nebojej infikovany krve.. V druhym dile se cely oblikly do plastenek, nez na sebe napatlali vnitrnosti ze zombiku, ted si ani neumejou ruce od krve..
    KOLOUSEK
    KOLOUSEK --- ---
    TRAVOLTA: jasne vsichni chtej title na chodici mrtvoly ;D

    TIGRE: diiiik ;*
    HAYES
    HAYES --- ---
    a nemate nekdo link na rapidshare?
    TRAVOLTA
    TRAVOLTA --- ---
    KEJNO:
    HTTP/1.1 Server Too Busy

    lidi tomu davaj zabrat
    KOLOUSEK
    KOLOUSEK --- ---
    KEJNO: peklo a nemas to nahodou este v kosi ;D
    KEJNO
    KEJNO --- ---
    NAVARA: stane se, dneska nejak ten internet pada :)
    KOLOUSEK: kurde, to je smula... pred chvili jsem to smazal :D
    KOLOUSEK
    KOLOUSEK --- ---
    prosim, nehodil by nekdo titulky na uloz.to nebo nekam? edna nefunguje a ja ty jejich akcenty nedavam... dik moc ;)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KEJNO: zda se to byt dead...
    KEJNO
    KEJNO --- ---
    Titulky | WALKING DEAD - Živí mrtví
    http://www.edna.cz/walking-dead/titulky/

    dejte to do zahlavi. titulky tam jsou fakt rychle + info navic.
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    Aj titulky :
    Download The Walking Dead - 01x05 - Wildfire subtitles in English and other languages - Addic7ed.com
    http://www.addic7ed.com/serie/The_Walking_Dead/1/5/Wildfire
    CHUCKEBONO
    CHUCKEBONO --- ---
    OKENA: zatim nejsou nebo sem taky neobjevil...
    OKENA
    OKENA --- ---
    né že by mi nešla aj, ale titulky ještě nikde nejsou, nebo se pletu?
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    tentokrát hodně doják a málo zombíků.. efektní konec, cheche:)
    CHUCKEBONO
    CHUCKEBONO --- ---
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    SEAMON: taky mě to napadlo, spíš než že je naložil, tak že je nějak přilákal
    SEAMON
    SEAMON --- ---
    KERRAY: Tak no.. urcite hlavne momenty ostali viac-menej zachovane. Ale mas recht - dajme tomu, ze sa drzi ducha povodneho komixu. :D Inak len tak mimochodom v komixe Shana po zombie utoku na tabor sunda Carl Grimes. Ale v serialy to asi nehrozi. A len pre uplnost v komixe sa Rick dozaduje premiestnenia este pred utokom.

    Osobne ale mam take tusenie, ze ten utok zorganizoval Merle - zobral dodavku, spravil nejaku zatarasu na nakladnej ploche ,nalozil fesakov a odviezol k taboru. Predsalen ten tabor maju relativne dost daleko od mesta - minimalne peso to vyzeralo na par hodin.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam