• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    rozbalit záhlaví
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    JAMILLOS: Jo a ta Lori je fakt vadná, co jako měl ten chlap dělat, nechat se zastřelit?
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    SPOILER
    (kdo ještě neviděl, ať sem nechodí; je tu na nyxu spousta seriálovejch debat a to by se to v každý jenom bělalo touhletou blbostí; stejně už zas nevím, jak se to tam dává)

    Proč to zas odnese ta největší kočka? A mimochodem, ti "pejsci" vypadali na nějaký zkrocený zombíky či co... (?!)
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    PAPA_REJNOK: Lori je priserna stetka, to nepatri do spoileru! :)

    Posledni dil slusne apokalyptickej, jsem zvedavej, jak navazou a kde se to bude odehravat...

    A jsem zvedavej na blondynu v lese a co se vyklube z typka v kapuce s temi rozkosnymi "pejsky" :)
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Pěkný tapetky (dole), kdyby to ještě někdo neznal.

    http://www.amctv.com/shows/the-walking-dead/season-2-downloads
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    repasta
    MAJKLSON
    MAJKLSON --- ---
    sneak peak delší! Fakt nevydržím... Ať už je pondělí!
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    Hele vsechno do toho spoileru davat nemusite :D
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    PUEBLO: On by to bejval udělal dřív nebo pozdějc stejně...
    PAPA_REJNOK
    PAPA_REJNOK --- ---
    PUEBLO: hehe
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    PAPA_REJNOK: ale prd jen mu chtela jako typicka zenska ulehcit jeho navrat do skupiny po bitce s Rickem...myslela to dobre, i kdyz mohla byt strucnejsi :))...no a ten magor Shane si to vylozil po svem a dostal napad :)
    PAPA_REJNOK
    PAPA_REJNOK --- ---
    DRIZDIK: Rick o tom, ze virus je ve vzduchu a v podstate je kazdej nakazenej, vi uz od jejich navstevy ty vedecky stanice, kde se doktor oziral a oni tam stravili jednu noc nez jim rekl, ze autodestrukce je zapnuta a neodvolatelna
    Lori je stetka stetek.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    SEAMON: Přesně. Koneckonců ten, kdo díl, kterej se vysílá v neděli a v pondělí se dá v pohodě stáhnout, zatím neviděl ještě v úterý, tak přece nebude chodit na tuhle debatu, že jo.
    SEAMON
    SEAMON --- ---
    Inak je pekne a dobre pouzivat spoiler fciu, ale myslim ze by sa mal urcit nejaky datum po ktorom sa bude posledna cast diskutovat verejne a upozornenie nato bude napriklad na nastenke. ;)
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    Myslím, že to patřilo Shaneovi. Rick to pochopil asi až následně, stejně jako Ty druhý dva, co hledali toho kluka, že stačí umřít.
    Jsem teda hodně zvědavej, jak serii uzavřou, když na ně teď pustili takovou armádu na konci. Jen mi je trochu líto Shana, kterej sem myslel, ze prodělá nějakej vývoj, potom co mu Rick zachránil život. A jeho starou už vůbec nechápu :-D
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Já bych řekl, že to bylo něco, co mělo divákovi naznačit, že si Rick uvědomuje, co se se Shanem stane. Podle mě tam stál a chtěl ho střelit do hlavy, než přišel kluk. Jako že by se jinak stal jedním z nich. A nebo že se už blížej ti ostatní, co tam přicházej úplně na konci...
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    JAMILLOS: <span class="spoiler">něco něco</span>
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    JAMILLOS: Jak se to dělá, aby se mi to označilo jako spoiler celý? :)
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    treba to jsou flashforwardy :)) ...ale mozna bylo neco, co Shane zrovna prozival
    PAPA_REJNOK
    PAPA_REJNOK --- ---
    TRAZE: tohle septal silenej vedec Rickovy nez odpalil laborator

    NJORL: flashbacky jsem taky uplne nepochopil
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Zdar lidi. Musím říct, že snad kromě loni obnovený Futuramy a trochu i Californication jsem se asi nikdy tak netěšil na každej novej díl jako v případě TWD! Snad možná kdysi ještě v televizi na X-Files.
    Poslední díl opět masakr. Ale je mi líto Dalea, byl skvělej.
    NJORL
    NJORL --- ---
    TRAZE: husty
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam