• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    rozbalit záhlaví
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    PUEBLO: přesně to si taky pořád opakuju :)

    Ale komiks je stejně lepší!
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    FLLIP:

    prosim at to neskonci jako LOST
    prosim at to neskonci jako LOST
    prosim at to neskonci jako LOST
    prosim at to neskonci jako LOST

    ;))
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    JAMILLOS: imho to něčím podobným skončí, pokud teda všichni nezemřou... ale to je otázka ještě několika let než se to dozvíme.
    PAPA_REJNOK
    PAPA_REJNOK --- ---
    JAMILLOS: to se super napad. Vylezt na lod (ktera rozhodne nekde ceka a ma uz nafouknuty balonky a rozveseny lampiony), a pak zmacknout autopilota a klidne i s prazdnejma kotlema si brazdit po Karibiku.
    Proc si vlastne nepostavili vesmirnou lod a neodleteli do bezpeci na Mars za Johnem Carterem? Podle me zombikum jeste par tisicileti bude trvat nez to dokazou taky
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Proč se nezdekujou někam na obrovskou loď - zámořskej parník nebo tak? Ani by nemuseli daleko na moře, ono by stačilo kotvit opodál. Zombíky bych jako přeborníky v plavání neviděl...
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    SHEDLO: nejaci zombici tam budou ale vycisti to, zabydli se tam a pak prijde dalsi skupina lidi, nastehuji se do jine casti vezeni a zacne drama,vztahy a sem tam zombie attack z kanalizace apod :))

    tak bych to videl ja ;))
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    SEAMON: to urcite, bezpochyby je to kráva, ale ona treba mela pocit, ze po tom, co si to se Shanem vyjasnila, uz nebylo takhle drasticky reseni nutny.. vsichni na nej cumeli jak na svini, pritom vedeli, ze Shane je pako.. jenom se mi libi ten twist, ze na Ricka, jedinyho spravnaka a vudce bandy ted koukaji s podezrenim..

    JAMILLOS: jj, je hrozně "broken" a strašně přemoudřelá:)) už se na Californication nedívám, nějak jsem ty průsery přestala stíhat:)

    doufám, že to vězení bude plný zombíků:) asi ne co? spíš se tam schovají..
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    SHEDLO: Kdo má fb, je tam rozhovor s tím, kdo bude představovat onu postavu v kapuci. A taky tam prozradili, že tamto je vězení, já to až tak úplně nepoznal.

    A Carl mě občas sere jako ten spratek z Californication, Hankova dcera...
    SEAMON
    SEAMON --- ---
    SHEDLO: Hm no neviem, tusim 3 casti predtym Lori hovorila Rickovi ako musi situaciu so Shanom poriesit. Potom jej skoro prizabije manzela. Daryl jej prezdradi, ze Shane asi zabil Otisa. A na zaver Shane zabije Randalla len koli tomu, aby Ricka odlakal od skupiny a mohol ho zabit. Podla mna je jej reakcia vcelku dost mimo, teda ak to nezahraju na tehotenstvo.

    Carl mi prave pride pomerne chaby voci komixu. Tam sice tiez bol dospele dieta, ale take.. zabavne dospele dieta. :D
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    NJORL: jo asi jo, byly tam kozy:)
    NJORL
    NJORL --- ---
    btw v kapuce mi prisla, ze je typka spis :)
    PAPA_REJNOK
    PAPA_REJNOK --- ---
    SHEDLO: presne...jak v Dexterovi ta dcera, tak tady Carl. Nesnasim "dospely deti"!
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    SHARNY: byla to věznice jo? ty vogo, to jsem zvědavá.. kdo je ten kapucák? (kdyžtak pošta)

    mně to s tou Lori jako drámo zápletka přijde dobrý, situace byla tak vyhrocená, že ho musel oddělat, ale to nikdo nechápe, všichni to viděj jen jakože zabil jednoho ze skupiny.. Lori zrovna se Shanem měla před smrtí srdceryvný talk, takže si už myslela, že to všechno napravila svojí dementní logikou, takže to nebylo třeba.. a kdo ví, jestli tam nebyly nějaký citečky :) do toho Rickovi už z toho všeho hrabe, takže jen přilejvá olej do ohně svýho zatim snad zdánlivýho šílentví.. ale Shane mě už neskutečně štval, byl tak namistrovanej, že se mi z toho zasekával obraz..

    Hershel je mistr
    taky Vás tak sere ten Carl?
    SEAMON
    SEAMON --- ---
    Inu pozrel som si casti 12 a 13 zasebou a musim povedat, ze tuto show zachranuje asi len to, ze je to jedina serka so zombie tematikou. V poslednych castiach dosahovala imbecilita postav uz vcelku bolestive medze. Specialne v pripade Lori je to az neskutocne.

    To zbesile jazdenie na autach a strielanie - tak taku hovadinu clovek len-tak nevidi. Zas sa zombie objavovali podla potreby a nelogicky (ako fakt asi 10 metrov za Hershelom uchmatli zensky a zozrali ju a on potom este 5 minut strielal a niko ho odzadu nenapadol???). Skupina si za cely cas nedohodla jedno miesto, kde sa v pripade problemu stretnu (dokonca ani ked sa obavali utoku 30 chlapikov zo zbranami). A to len tak, co si narychlo spomeniem..

    Jedine co ma fakt potesilo je, ze sa konecne zbavili Shane-a. Pricom zas smrt Dale-a bola trapna a zbytocna (hlavne ked v komixe mal osud o dost zabavnejsi) - ale proti zombie ninjom sa tazko brani. :)))
    PAPA_REJNOK
    PAPA_REJNOK --- ---
    WILDENBURY_SQ: stetina vsech stetin
    Nejlepsi dil doposavad, ale na druhou stranu podtrhl mnohy nelogicnosti, ktery tam celou dobu byly.
    Farma jako bezpecny utociste za dratenym plotem do puli pasu a ze starejch prken? Nepripraveny zasoby benzinu a potravin? Myslel sem, ze the name of the game is survival...


    ale auvaj, pres to vsechno cekat az do zari, au au
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    Kdyby někoho zajímal příběh týpka v kapuci, tak zde je 6ti stránkovej komiks.

    http://www.sendspace.com/file/7rcf53

    (může obsahovat spoilery!)

    Jinak řekne mi někdo s jakou pravidelností vychází běžné díly komiksu WD? Běhěm týdne jsem přečetl všech 95 dílů a nevím kdy mám čekat další.
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    sledujete

    Talking Dead - Video – AMC
    http://www.amctv.com/shows/talking-dead/video

    doufam ;)
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    pecka!!
    PAPA_REJNOK
    PAPA_REJNOK --- ---
    WILDENBURY_SQ: a me za to peskujou, kdyz to o ni prohlasim. Od zacatku ji to sala z jejiho neherckyho projevu!

    No mam se dnes vecer nac tesit, jak koukam
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    Lori je blbá, souhlas.
    Vůbec jsem nepochopil, proč před těma zombíkama jezdili autama jak magoři sem a tam a stříleli za jízdy ze střechy O_o Jedinej normální je tam asi Hersel (nebo jak se píše), protože si v klidu stoupnul a dával headshoty :-)

    WILDENBURY_SQ: ,,Týpek" s kapucou tě asi hodně překvapí, ale nechci spojlovat :)
    Musim teda říct, že hlavní linie se drží komiksu. I když hodně věcí je jinak, tak důsledek je stejnej (Shane, věznice).
    Nevim, jak moc vám vadí spoily z komiksu, takže radši nebudu řešit, co bude asi v další sérii :-)
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    JAMILLOS: Jo a ta Lori je fakt vadná, co jako měl ten chlap dělat, nechat se zastřelit?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam