• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    MRLAH
    MRLAH --- ---
    GULASHEK
    GULASHEK --- ---
    to REDSNAKE: S tim spoilerem se taky omlouvám, vůbec mi to nedošlo. To asi jak jsem byla v šoku co se dělo v posledním díle :))
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    PAPA_REJNOK: vsak v pohode, o tom zadna,i kdyz me ta jeji naivni iracionalita bude snad i chybet. ja tim jen reaguju na tu ulevu,ze kone c serie nebyl stejne otevrenej jako posledni dil pred pauzou,coz povazuju v ramci formatu za samozrejmost.
    PAPA_REJNOK
    PAPA_REJNOK --- ---
    SPLIFFBOY: pro me je smrt Andrey predel ne-li zadostiucineni :]
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    MRLAH: tak on je dost rozdil mezi mid-season breakem, kde je cliffhanger celkem pochopitelnej a dalo by se rict i na miste, a mezi finale serie, ktery zpravidla aspon nejakej predel a konec jedne etapy predstavuje.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    GAUNER: od zacatku ne, ale v tehle serii byla strasna a meli to sni ukoncit driv. promena z blondsky v depresich v charakterni zenu nevysla:)

    REDSNAKE: ja naopak slysel od dost lidi ze uplne blbej je:)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    mimochodem, znáte seriál Revolution? Je to taky trochu postapo, seriál jako takovej podle mě není úplně blbej, koukat se na to dá..
    MRLAH
    MRLAH --- ---
    tak ctvrta serie by mela byt az v rijnu to zas bude cekani, aspon ze to neskoncilo tak otevrene jako minule kdyz Deryl stal tvari v tvar Merlovi na zivot a na srmt.
    NJORL
    NJORL --- ---
    REDSNAKE: me spis prijde zvlastni, ze guverner mel podle vseho, komixu, zakukat pri poslednim utoku na vezeni. nicmene bude ve 4. serii. takze ocekavam pruser.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    zvláštní pocit vidět mezi spokojenejma lidma z grupy "kamaráda" guvernéra jen tak:)
    VEGA01
    VEGA01 --- ---
    Už to tak vypadá.
    MRLAH
    MRLAH --- ---
    to byl asi posledni dil 3. serie ne?
    GAUNER
    GAUNER --- ---
    GULASHEK: no mě zrovna teda chybět nebude, myslim eže spoustu lidi štvala téměř od začátku...
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    THOMASMORTA: no i na Fb jsem dost casto cetla "Kill Andrea!!!" lidi jsou nekdy fakt dementi, ze ji posilaji i dopisy
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    GULASHEK: Já bych tipoval, že herečka sama požádala o zabití své postavy. Prý jí chodilo docela dost výhružných dopisů kvůli chování Andrey.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    PAULMUADDIB: podle me to cinkla samotna zbran jak dopadla na zem.
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Zas tam při výstřelu z revolveru cinkla nábojnice o zem, doprdele...
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    REDSNAKE: promiň, nedošlo mi to..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam