• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    REDSNAKE: dle její fotky to mohla být jedině zombie:))
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    REDSNAKE: lol, tak jestli jsem googlil správně, tak je to jedna ze zombie, to se ani nedivím, že jsem ji nepoznal:)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    PAULMUADDIB: jakou tam měla roli? Nějak si ji nedokážu se seriálem podle té fotky spojit...
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    m.novinky.cz/articleDetails?aId=321717&sId=&mId=
    GAUNER
    GAUNER --- ---
    REDSNAKE: spoiler pátej den co je to venku? :)

    a ať nejsem úplně OT:
    TRAZE
    TRAZE --- ---
    Ten utek Ricka a jeho syna z veznice se zas pekne protl s dejovou linkou komiksu..
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Ty holčičky byly dobrý. Trochu jsem čekal, že se tam přiřítí na poslední chvíli ta nakrátko ostříhaná a začne to řešit. Jinak na red wedding to nemá...
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    GAUNER: spoiler alert, nicméně k němu jsem měl tak vlažný vztah, že se mnou víc zamávala i scéna kde zařvala Lori či jak se ta bestie jmenovala..
    GAUNER
    GAUNER --- ---
    REDSNAKE: Hershela? :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    CYBERKOTLIK: nemyslím si. To by se z vězení pak nejspíš stal i jejich hrob. Mě šlo spíš o to, že tím tankem do nich začali najíždět zbytečně brzo, stačilo rozstřílet ty kraviny za které se kryli. Ale ok, beru, že tam měli jediného troubu co s tím tankem aspoň trochu uměl.

    Nicméně, zabili nejcharismatičtější postavu seriálu. Chjo...
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    REDSNAKE: tank neni zbran urcena k dobyvani pevnosti. kdyby to mel byt realny stret, tak by obranci pred tankem utekli do chodeb, kde by to hrave ubranili
    EBARTT
    EBARTT --- ---
    Zasraná práce, ten poslední díl, si říkám, krvavá svatba z hry o trůny hard. Fuj.
    NJORL
    NJORL --- ---
    no co se toho tanku tyce tak si musis uvedomit ze s nim moc neumeli a tezko by plytvali munici na nejaky cviceni. imho ani necekali ze z toho budou strilet. navic jedinej kdo s tim umel byl nahore s puskou. takze to ridili a strileli z toho jen nejaky civilove co se nechteli trefit do svejch.
    co se schovavani za mrtvolou tyce, to byl zbytecnej Rambo moment. to mas pravdu.
    btw ty automaticky pusky co maj venku by imho venku nesvary pocasi vydrzely. chtej je tam mit kvuli prulomu. to chapu.
    XNOELX
    XNOELX --- ---
    REDSNAKE: s touhle demenci u walking dead uz pocitam, beru to spis s usmevem :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    notyvoe...Ti přežili jen proto že to měli ve scénáři...Kdyby ten tank použili logicky...Navíc krýt se za mrtvolu před střelbou, krýt se za nějakou plechovou bednou, už v minulých dílech jsem se podivoval nad tím, jak nechávají zbraně v nějaké bedně u plotu...
    Fajn díl, ale spousta takovejch drobností co už je pro seriál asi pravidlem:-/
    XNOELX
    XNOELX --- ---
    poslední díl no mercy, tak se mi to líbí :-))
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    Jo, poslední díl fakt pecka! snad nejlepší řšžba vůbec!
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Dobrá showdown!
    Tak zas v únoru... :(
    SK3TEKK
    SK3TEKK --- ---
    skončíto otevřeně..určitě
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam