• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    rozbalit záhlaví
    EBARTT
    EBARTT --- ---
    JAMILLOS: á pán je gurmán
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Poté co mu vzali hlavu.
    EBARTT
    EBARTT --- ---
    a před tím nebo po tom, co mu vzali nohu?
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Nejsukatelnejsi byl stejne Hershel
    EBARTT
    EBARTT --- ---
    no, ale uz se tam párkrát sprchovali, tak to zas tak strasny prece nemuze bejt :))
    NJORL
    NJORL --- ---
    EBARTT: kdyz vony jsou v serialu vsechny tak spinavy, ze by sis o ne kolo neoprel. :)
    MANNY
    MANNY --- ---
    tady je hrozně badass jinak je to náhodou kus
    Danai Gurira - Hledat Googlem
    https://www.google.cz/...lnms&tbm=isch&sa=X&ei=tfX9Utx4yoGEB6eGgKgP&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1280&bih=899
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    NJORL: Já to myslel čistě krz chutě na maso. Ve WD mě nějak nebere žádná z hereček :D
    NJORL
    NJORL --- ---
    SHARNY: vazne? :) vzdyt ani neni moc hezka. :) no ale chutnat muze dobre, to pravda. :)
    MANNY
    MANNY --- ---
    SHARNY: nebejt zombie tak nejspíš taky :D
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    NJORL: Já bejt zetko, tak jí aspoň ožužlávám...
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    MANNY: si vem, že se dlouho nemyla :D
    NJORL
    NJORL --- ---
    JOINATAN: ja to nevymyslel. oni ji nemaji jak zabit, tak to proste vzdaj :)
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    NJORL: a proc se po ni aspon nesapou? to jako z nema zuby strati chut k jidlu nebo co?
    MANNY
    MANNY --- ---
    NJORL: No dalo by se argumentovat proti, ale ok vysvětlení dobrý :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    NJORL: Vidis, tohle je dobrej argument.
    NJORL
    NJORL --- ---
    MANNY: to by nestacilo. Tim ze Jim usekne celisti a ruce ztratej chit na mozky. Zombie se orientujou hlavne podle zvuku. Tim ze na ni ty dva neutocej tak pro ostatni to znamena ze je to cool a Nic se nedeje
    MANNY
    MANNY --- ---
    Aha no nebudu se to snažit pitvat ale imho je to teda nedomyšlený. To bych nemusel mít na vodítku žádnýho a prostě by stačilo vedle nich jít ne? Krom toho v první sérii se tam složitě mazali zombie krví a věšeli na sebe kusy mrtvýho masa aby je nepoznali takže jdou po čichu. No nic nebudu si tim kazit svuj oblíbenej seriál :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    MALARKI: Jj. bylo to tam někde popsané - ve třetí sezóně tu techniku okopíroval ten guvernérův vědátor a když šla Andrea do věznice, tak měl chodce na vodítku a držela se u něj.
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    bylo to tam, jenže to fungovalo spíš na delší vzdálenosti. na dálku jí nechávali bejt, tomu rozumim, prostě jí považovali za třetího walkera s nima, ale že jí nechávali bejt v bezprostřední blízkosti mi prijde přitažený za vlasy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam