• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    rozbalit záhlaví
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    NJORL: a proc se po ni aspon nesapou? to jako z nema zuby strati chut k jidlu nebo co?
    MANNY
    MANNY --- ---
    NJORL: No dalo by se argumentovat proti, ale ok vysvětlení dobrý :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    NJORL: Vidis, tohle je dobrej argument.
    NJORL
    NJORL --- ---
    MANNY: to by nestacilo. Tim ze Jim usekne celisti a ruce ztratej chit na mozky. Zombie se orientujou hlavne podle zvuku. Tim ze na ni ty dva neutocej tak pro ostatni to znamena ze je to cool a Nic se nedeje
    MANNY
    MANNY --- ---
    Aha no nebudu se to snažit pitvat ale imho je to teda nedomyšlený. To bych nemusel mít na vodítku žádnýho a prostě by stačilo vedle nich jít ne? Krom toho v první sérii se tam složitě mazali zombie krví a věšeli na sebe kusy mrtvýho masa aby je nepoznali takže jdou po čichu. No nic nebudu si tim kazit svuj oblíbenej seriál :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    MALARKI: Jj. bylo to tam někde popsané - ve třetí sezóně tu techniku okopíroval ten guvernérův vědátor a když šla Andrea do věznice, tak měl chodce na vodítku a držela se u něj.
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    bylo to tam, jenže to fungovalo spíš na delší vzdálenosti. na dálku jí nechávali bejt, tomu rozumim, prostě jí považovali za třetího walkera s nima, ale že jí nechávali bejt v bezprostřední blízkosti mi prijde přitažený za vlasy.
    MANNY
    MANNY --- ---
    Ahoj vespolek,
    asi to neni spoiler, možná už to tam bylo ale až teď, v posledním díle mě to praštilo do očí, tak ale pro jistotu
    jak je možný že na Michone neútočej zombie když má na provaze ty dva ořezaný? To jí jako díky tomu necejtěj nebo nepoznaj a může chodit se stádem? Kdyby je na provaze neměla tak by na ní zase zaůtočily? trochu píčovina ne? Může mi to prosimvás někdo vysvětlit? :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    SHEDLO: Ale jo, dobrý, už sem viděl i horší. Akorát zase pomalej rozjezd. Oni to tak cucaj z prstu...
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    se divim, ze si Michonne nevzala na voditko guvernéra, byl trefenej do hlavy? Jinak dil hlavne o Carlovi me moc nebavil..
    MRLAH
    MRLAH --- ---
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    The Walking Dead Season 4: Not Afraid trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=FGbVGQtLsdU
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    First My Family LLC Pre Order Certificate - Officially Licensed AMC The Walking Dead Survival Kit : AMC - The Walking Dead
    http://www.firstmyfamily.com/dp/B00HTS7JLY


    MRLAH
    MRLAH --- ---
    MRLAH
    MRLAH --- ---
    pro zkraceni čekaní
    The Walking Dead: Season 2 - recenze 1. epizody - GAMES.cz
    http://games.tiscali.cz/recenze/the-walking-dead-season-2-recenze-1-epizody-64958
    EPIDEMIK
    EPIDEMIK --- ---
    čau kde zjistím kdy bude na internetu S04E09 ??
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    SHEDLO: Máš pravdu, hrála jen nějaké štěky zombií.
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    REDSNAKE: dle její fotky to mohla být jedině zombie:))
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    REDSNAKE: lol, tak jestli jsem googlil správně, tak je to jedna ze zombie, to se ani nedivím, že jsem ji nepoznal:)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    PAULMUADDIB: jakou tam měla roli? Nějak si ji nedokážu se seriálem podle té fotky spojit...
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    m.novinky.cz/articleDetails?aId=321717&sId=&mId=
    GAUNER
    GAUNER --- ---
    REDSNAKE: spoiler pátej den co je to venku? :)

    a ať nejsem úplně OT:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam