• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHUCKEBONOThe Walking Dead
    FUTAS
    FUTAS --- ---
    A v zájmu pokračování seriálu se nedožije konce další série :)
    EBARTT
    EBARTT --- ---
    Podle mě ten týpek má v tom příběhu jen dvě věci. Satelitní telefon a strach. :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Podle těch několika málo výstupů a celkově podle jeho chování mi přišlo, že je Eugene Porter nějaký postapo Sheldon Cooper. Fakt jsem na toho chlapa zvědavej v dalších dílech. A zajímalo by mě, jestli se tedy dozvíme, co se to sakra stalo.
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    NJORL: tjn, hlavne ta jeho odpoved na to proc to udelal :D
    NJORL
    NJORL --- ---
    no me ten posledni dil chvilkama prisel jako sitcom :) skoro jsem cekal smich ,,, treba ten vedec jak rozstrilel to auto ... no to bylo trochu moc :)
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    takže komunita jo? sem pěkně zvědavej....
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    MIK_CZ:
    SHEDLO:
    Aha, tak to mi nějak uniklo. Já si pamatuju jen, že ho propíchla.
    AMNA
    AMNA --- ---
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    JAMILLOS: ty se na ten serial nedivas?
    SHEDLO
    SHEDLO --- ---
    JAMILLOS: ee, měl průstřel hlavy:)
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Podle mě se tam ještě objeví guvernér-zombík.
    NJORL
    NJORL --- ---
    Nahodou by tomu nejaka elitni vojenska jednotka s vedenim mohla dat stavu. Zajimalo by me co by se s nimi stalo po te dobe.
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    EBARTT: ja si spis myslim ze jedna z tech malejch blondatejch holcicek bude psychopatka...

    a chybí mi tam Daryl, asi nejlepsi postava ze serialu a skoro se neukazuje :/
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    EBARTT: Baba s mečem: má tichou zbraň pro kontaktní boj, pohybuje se rychle a má taktické myšlení.
    Průměrná skupina vojáků: mají hlučné zbraně, ve větší skupině jsou obvykle nenápadní; pokud jsou to víceméně řadoví vojáci, co se k armádě dali proto, aby mohli za peníze mlátit do lidí, tak jsou cvičení k tomu, aby poslouchali rozkazy a drželi formaci - což v případě, že přijdou o vyšší velení může znamenat, že je to banda agresivních mameluků, kteří nevědí, co mají dělat a řeší všechno silou. Pokud vím, tak kromě té zdecimované jednotky, kterou vybil Guvernér se zatím v seriálu objevili jenom příslušníci záložníc jednotek nebo prostě úplně obyčejní vojáci se základním výcvikem, žádná elita.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Sice to začínalo jako školka, pak jsem ale měl vlastně neuvěřitelnou radost. Stejnak si to ale autoři cucaj z prstu a natahujou a natahujou. V titulcích byly hodně zajímavý nový postavy :)
    EBARTT
    EBARTT --- ---
    Asi tak. Jak sleduju ten novej dil tak si rikam, jak je mozny ze baba s mecem zvladne to, co parta marinaku s plnou polni ne :-)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    tak ona taková puberta v průběhu zombie apocalypse asi není úplnej med... :D víc by mě asi sral jako vyrovnanej, předčasně dospělej týpek, co to všechno dává úplně v pohodě.
    EBARTT
    EBARTT --- ---
    Spíše by mě zajímalo, jakej psychopat z něj vyroste, jestli vyroste :)
    GAUNER
    GAUNER --- ---
    MIK_CZ: zdaleka ne, už delší dobu sere asi nemálo lidí včetně mě, ale až v poslední epizodě jsem prozřel a poznal že je to totální idiot
    EBARTT
    EBARTT --- ---
    JAMILLOS: á pán je gurmán
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam